Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!

+33
tmr5555
vervito
total
borahan
krytime
recklesstr
burbank
ytk
caneryerinde
hasanyuceer
haspirin
qazokmubec
bao.bao
yusufduz
Relojero
Valjoux
brkgler
kHanTW
Exern
watcher
BR-02
christiano
mehmet_34
Drao
frown
teng
Deniz-KSK
deka
Kerim_91
sandeman
haydari
gokhandeniz
bootsector
37 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
bootsector

bootsector

Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Empty
MesajKonu: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 4:54

Arkadaşlar. Burada edindiğim bir sürü arkadaşlıklarım var. O yüzden hayatımdaki gelişme bilgilerini güncellemek istedim.
Bilen bilir, pilotaj eğitimini başarıyla tamamladım. Daha sonra bir havayolu şirketi ile görüşmelere başladım. Öncelikle psikomotor diye tabir edilen sınavlar silsilesine girip başarılı oldum. Daha sonra benden başka 15 kişi ile birlikte simülatörde uçuş testine girdim. Yanlış bilmiyorsam yarı yarıya eleme oldu ve 8 kişi kalırken 8 kişi geçti. Ben de geçen 8 kişinin arasındayım. Şimdi son aşama olarak sözlü mülakata gireceğim ve mülakata 1 hafta kaldı. Eğer sözlü mülakatı geçersem havayolu şirketi ile sözleşme imzalayarak eğitimin son aşamasına başlayacağım. Eğer herşey yolunda giderse ki bu şirket oldukça hızlı süreç sonuçlandıran bir şirkettir, 3 ay sonra yurtdışı uçuşlarına başlamış olacağım. Kabul edilme durumumda bu başlık altına yazacağım. Şu aşamada havayolu şirketinin adını yazamıyorum ama kabul edildikten sonra burada ilan edeceğim. Smile
Yani anlayacağınız bugünden itibaren aşağı yukarı 3 ay sonra avrupadaki duty free lerden saatlerinizi temin etmeye başlayacağım. Aynı şekilde avrupada tanıdığınız ve akrabanız varsa bulunduğu şehre göre sizin için satın aldığı saati havaalanından elden alıp size türkiye içinde ulaştırabilirim.
Lütfen inançlı olan arkadaşlar benim için dua etsin, inançsız arkadaşlar da kendisini pozitif tutsun Smile
gokhandeniz

gokhandeniz

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 5:25

hayırlı olsun isminizi bilmiyorum k.bakmayın. sevindim adınıza pilotluk müthiş bişeydir yaşamasamda düşünmek bile güzel insanı heyecanlandırıyor Smile
inş. önünüzdeki son mülakatıda geçer ve arzuladığınız işinize alınırsınız saatten önemlisi bu. tabi inş. gerçekleşirse saatlerimizi getirirsiniz üstad bizde yararlanırız Smile

hayırlara vesile olması dileğimle, hayırlı haberlerinizi bekliyoruz ..
Wink
haydari

haydari

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 5:26

inşallah mülakatıda geçip hedefinize ulaşırsınız. Allah kaza bela vermesin. ilerde mutlaka saat siparişleri alırsınız biride bende olur umarım ok1 ok1
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 6:10

Saat siparişleri olmasa da olur. Allah gönlünüze göre ama herşeyden önce hakkınızda hayırlı olanı versin. İnşallah sonuç hem hayırlı olan hem de sizi mutlu eden şekilde gerçekleşir.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 6:26

Sayın bootsector; son zamanlarda pilot okullarını bende araştırmaya meyilliyim. Her insanın bir hayali vardır ya ne olursa olsun tabiki fırsat ve kısmet olursa o hayalini başarmak , ulaşmak ister . Benimde pilot olmak yada uçağa yakın el ile dokunabileceğim bir yakınlığım olsun isterdim isterim hala. En büyük hayallerimden birisi de budur. Ancak şuan farklı bir meslek dalında Elektrik_Elektronik (Otomasyon) bölümünde ilerlemekteyim. Benim de önümde Temmuz ayında gireceğim bir sınav var bu sınavı hayırlısıyla iyi bir puan ile tamamlarsam Uçak Elektrik-Elektronik bölümünü yazmayı düşünüyorum . Hayalleri her daim yaşamak,yaşatmaktan yana düşünenlerdenim.

Bu yüzden herşey hakkınızda hayırlısı ise olsun , güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah , Allah yardımcınız olsun.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 6:29

Duty free saatleri boşver, gönlümüz seninle inşallah kazanırsın. ok1
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 6:46

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Yarına falan bir iki mesaj gelir diye düşünüyordum da 1 saat içinde mesajlar yağmaya başlamış. İnşallah bu forumun her bir üyesini ayrı ayrı kokpitimde ağırlamak nasip olur. Büyük bir zevkle yaparım.(Keşke elimde fırsat olsa da bir sonraki buluşma zirvesini uçakta yapsak Very Happy )
Şimdiye kadar oldukça başarılı bir şekilde geldim. Şimdi kaldı son basamağı atlamak. Bunu da halledersem hayatım benim bile tahmin edemeyeceğim kadar hızlı bir şekilde yön değiştirecek. Saatler önemli değil diyen arkadaşlara teşekkür ile birlikte birbirimizi kandırmayalım diyorum. Zira bu forumda saat hastalığı ve semptomları isimli bir başlık var Very Happy
İleride havaalanlarında kalacağım en kısa süreler(1-1,5 saatlik) de dahil olmak üzere girip de talan etmediğim duty free kalmayacak. Hızlı bir şekilde buralara mesaj yazarım şu saat bu kadar bu şu kadar isteyen varsa söylesin diye Very Happy
Hepinize desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bu forumun bir üyesi olarak başta forum babamız(şirin baba) Mete abi olmak üzere bütün forumdaki kardeşlerimin göğsünü kabartacağım Smile

Not: Kerim91 bu işe ciddi anlamda niyetliysen özelden mesaj atabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıp sana prosedürler silsilesinde rehberlik edebilirim.
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 6:55

Hemşehrim, inşallah tüm prosedürler-mülakatlar başarı ile biter. by Hayırlısıyla güzel haberleri bekliyoruz. biere
http://www.google.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 6:56

Hadi bakalım. Umarım herşey istediğin gibi olur. İçini ferah ve mutlaka pozitif tut. Sakın olumsuz düşünme. Pozitif olunca bunun etrafındaki insanlara çok etkisi olur. Yürü kim tutar seni.... pardon uç diyecektim.. by
frown

frown

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 6:59

Hadi inşallah, dualarımız seninle Smile
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 8:01

Uçacağım hiç merak etmeyin. Siz şimdilerde ufak ufak saatlerin marka ve modellerini kenara not düşmeye başlayın Very Happy
Herkese destekleri için çok teşekkürler.
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 8:11

İzmir merkezmi yoksa İstanbul merkezmi olacak kaptanım? study
http://www.google.com
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 8:12

Bootsector,

Sen başarırsın muhakkak, yeterki sen inan.
Seninle şahsen tanışma fırsatımız olmasada buradan edindiğim izlenimlerden kesinlikle başaracaksın.
Dualarımız ve pozitif enerjimiz seninle...

Bu arada ben senin şu uçmanı en başta bekleyenlerdenim. Ama sonra siparişler çoğalınca yok abi deme bana. Ben şimdiden listeleri yapmaya başladım bile. Bu arada şu kokpitte uçma fikri çok hoşuma gitti.
Bu arada bir turda verirsin değil mi? okkiii

frown

frown

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 9:20

Puaahahhahanfndjg

-kaptan bi tur versene
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 9:29

Hemşo onu söylersem şirketin hangisi olduğu anlaşılır. Yani seçebileceğim base lerin hangileri olduğunu. Ama Türkiye içinde base ler zaten belli başlı yerlerde. İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Göken, İzmir Adnan Menderes, Antalya ve Ankara Esenboğa'da toplanmış durumda bütün havayolu şirketleri. Base in hangisi olacağını sözlü mülakat sonrası kabulden sonra bana söyleyecekler. Onu da buradan yazacağım mutlaka.

Drao iyi dilekler için çok teşekkürler de tur olayı beni biraz korkuttu Very Happy
Siparişler istediği kadar yoğun olabilir, ben herkese yardımcı olmak için var gücümle çalışacağım. Her duty free yi kolaçan ederim, bulabilirsem avrupa duty free lerinden kataloglar, fiyat listeleri falan da getireceğim. Önümüzdeki zamanlarda şirketimi de söyleyeceğim kişi ile konuşuruz ve benim uçağımdan bilet alır. Kendisini kaptanla tanıştırıp kokpitte misafir olarak ağırlarız. Kaptan yemeği de ısmarlarım Smile
Bu forumun benim için yeri özeldir. Canonturk forumunu da sevmeme rağmen oraya ekipman alım satımı harici çok fazla uğramam. Ama burası yazı yazsam da yazmasam da internet gazeteleri ve mail adresimden sonraki 3. evim Smile
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 10:16

hocam saat önemli değil yeterki iş gönlünce olsun. umarım şimdiden hakkında hayırlısı olur....
christiano

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 12:56

bootsector arkadaşım,umarım her şey yolunda gider ve dualarımız kabul olur ve senin de çok istediğin bir işin başına geçmen forum ailesi olarak bizim de göğsümüzü kabartır.
Dualarımız ve tüm olumlu düşüncelerimizle yanındayız.Buralara kadar gelip başarılı olan senin gibi birisi devamını getirir ve elbet getirecekte.Duadan ziyade kardeşimiz olarak sana olan inancımız da bu yönde.
Üstadların dediği gibi,alışverişi şuan düşünme,mülakata odaklan,zaten biz ara ara siparişlerle aklına gelir vieux seni ister istemez motive ederiz muhaha
Şaka bir yana,en büyük temennim,senin için hakkında en hayırlısının neyse onun olması.
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 20:51

Sayin bootsector, bende sahsim adina, simdiye kadar göstermis oldugunuz, basarinizi tebrik eder, son asamayida basariyla gecebilmenizi dilerim. Mesleginiz cok güzel bir alanda, bir o kadarda sorumluluk gerektiren, bir meslek, can-i gönülden basarmanizi arzuluyorum.

Simdiden hayirli " take off"lar diliyorum.

Bizde bir tur atariz herhalde............. muhahahahahahaaaa.......

Hersey gönlünüzce olsun........

Iyi haberlerinizi bekliyoruz........
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 22:09

Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,Basaracaksin ve ucacaksin,
GONLUMUZ SENINLEEEE
http://www.turksaatforumu.com
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 23:48

Kaptan, insallah basarirsin. Dualarim seninle. Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! 2322ffwj2
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 2:33

Umarım istediğiniz şekilde olur, biz de dünya gözüyle bi kokpit içinde gezmiş oluruz Smile
brkgler

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 2:44

hocam okuyunca gururlandım... her ne kadar Türkler göklerin oğlu olsa da, zaman içinde kaybolup biz onu unutsak da, teyyareye ve gökyüzüne gönül veren tüm Türklerin azimli çalışmalarıyla şu anda koyduğumuz çıta gerçekten yukarıda... senin öykün de bunu fazlasıyla kanıtlıyor. Bu azmini örnek alanlar ileride de çıkacaktır bu öyküde senin mirasın olacaktır... senin adına çok mutlu oldum... umarım sonucu da seni mutlu eder
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 5:04

Her şeyin gönlünce olması dileğiyle,Allah yolunu açık etsin...

Yolculuk Basel'e olursa bu kadar saat sever kokpite nasıl sığar diable
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 5:15

Sizde bu azim ve inanç olduğu sürece başarınız kesindir. Yılmadan devam.

Hayırlı uçuşlar.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 7:36

Tahmin ediyorum ki aşağı yukarı her ay, belki de ayda 2 kere olmak üzere Basel e uçuşum olacak.(bu şekilde havayolu şirketinin hangisi olabileceği konusunda da ufak bir ipucu verdim Smile )
Umarım avrupa duty free lerinde fiyat listeleri vardır. Bu şekilde scanleyip forumda yayınlayabilirim. Herhangi bir isteği olan olursa da alıp getirebilirim. Amme hizmeti yapalım biraz Smile
Arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz ve dualarınız için teşekkür ediyorum. Bu dualarınızı ilerde size yol su elektrik olarak geri sunacağım Smile
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 9:31

Başarılar dilerim ,Allah gönlünüze göre versin inşaallah.
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 9:52

Umarım istediğiniz şekilde sonuçlanır.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 11:58

hocam başarılar. allah gönlünüze göre versin.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 4:28

Arkadaşlar. Çok ufak tefek bir pürüzün haricinde işe kabul edildim. Umarım 3 ay sonra aktif şekilde uçuyor olacağım.
Şirket SunExpress. Hangi şehirde ikamet edeceğim ise henüz açıklanmadı. Dualarını ve poziif duygularını esirgeyen, esirgemeyen bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Very Happy
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 4:58

hadi hayırlı olsun
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 5:18

Hayırlı olsun Very Happy
http://www.techno-fi.net
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 5:24

Harika cok sevindik okkiii
http://www.turksaatforumu.com
brkgler

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 5:28

işte memurun yüzünhü güldüren haber Very Happy biz mutlu olamıyoruz bari sizin adınıza olalım alkisalkis
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 5:37

Hayırlı olsun sn. bootsector.E artık yeni yeni pilot modeller edinirsiniz Smile
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 5:50

Çok sevindirici bir haber,

Hayırlısı olsun...
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 5:58

hayırlı olsun, tebrikler..
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 6:14

Hangi şehirde ikamet edersem edeyim her şehirden Basel şehrine sefer mevcut. Bilenler varsa Basel duty free de saat satılır mı?

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 6:24

Hayırlı olsun.
gokhandeniz

gokhandeniz

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 6:40

Hayırlı olsun çok sevindirici haber. inş. sorunsuz başlarsınız pilotluk mesleğinize. Vede şimdiden söylemek isterim allah kazasız belasız uçuşlar nasip etsin.

Bizede kokpitte yolculuk nasip olur inşallah abi SmileSmile
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 6:45

Tabi ki. Eğitim tamamlanıp da yolcu uçağına geçtikten sonra ismimi zaten kabin kısmına anons geçerim. Hosteslerden herhangi birisine adınızı ve türksaatten arkadaşıyım dedirtirseniz kokpite davet alırsınız Very Happy
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 6:51

Tebrikler. alkisalkis alkisalkis alkisalkis alkisalkis Hayirli olsun.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 6:59

Sizin adınıza bu habere çok sevindim , Allah yardımcınız olsun . Smile
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 7:45

sandeman demiş ki:
Saat siparişleri olmasa da olur. Allah gönlünüze göre ama herşeyden önce hakkınızda hayırlı olanı versin. İnşallah sonuç hem hayırlı olan hem de sizi mutlu eden şekilde gerçekleşir.

Aynen. Hayırlı olsun, benim de hayalimdeki meslekti, olmamıştı. İçinde uçak geçen veya uçakta geçen filmler de çok ilgimi çeker. Tekrar hayırlı olsun. cheers
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 8:12

Süper bir haber, tebrikler...
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 8:27

Hayırlı olsun. Senin ve forum adına çok sevindim.

İnşallah o küçük pürüzde hallolurda herşey sorunsuzca uçuşlara başlarsın.

Sen uçmaya başladığında şu forum buluşmalarından birinide senin uçakta yapalım. Bir Basel'e kadar gider geliriz.

Yalnız ben bir turda ısrarcıyım. okkiii Tur olmazsada 100 m. düz uçurmaya izin ver bari... prier

Şaka bir yana kasasız belasız uçuşlar dilerim.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 8:37

Saatte 800km hızla uçan bir uçak 100m mesafeyi yarım saniyeden kısa sürede geçiyor Very Happy
Çok teşekkür ederim herkese tekrardan. Pürüz dediğim olayın eğitimi 1,5 ay geciktirme ihtimali var ama en fazla o kadar.
Basel uçağı buluşması müthiş fikir. Ekonomik durumu ve vizesi pasaportu müsaade eden arkadaşlarla hep birlikte birşey yapılabilinir. Zaten ben buraya aylık uçuş programımdaki saat alışverişi yapabileceğim uçuş rotalarını yazacağım.

En son bootsector tarafından Çarş. 18 Ocak - 8:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 8:37

Hayirli olsun bizim kaptan, kazasiz belasiz "take off" lar biletlerimizi artik sun expressden aliriz........
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 8:44

Gözünüz aydın, hayırlı olsun.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 8:47

Hayırlısı olsun Smile Tebrikler..
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 9:04

Vallaha arkadaşlar biraz reklam gibi olacak ama...
Viyana Teknik Üniversitesi'nde elektronik mühendisliği okumak için IQ testine girdim ve orada okumaya başladım, İzmir'de yazılım mühendisliği bitirdim, sonra pilotaj için yazılım mühendisliğinde çalıştığım dersin 4-5 katını çalıştım. İngilizcem anadile yakın seviyede ve ortanın biraz üstü almancam var. Buna rağmen beni işe alırken bin bir derecen su getirdiler. Yani anlayacağınız yeni pilotlarını seçerken ciddi anlamda ince eleyip sık dokuyorlar ve Lufthansa ortaklığı olmasından dolayı kesinlikle torpil geçmiyor. Bu yüzden benim kendi ailem için tercih edeceğim havayolu şirketi olacak. Biletler onlara ücretli olsa da ücretsiz olsa da...
Pilot lisansına sahip 40 kişiden 15 kişi yeterli belge kriterlerini sağlayamadığı için mülakatlara bile alınmadan elendi.
İlk psikomotor sınavına 25 kişi girdi. 9 kişi elendi ve 16 kişi kaldı.
Simülatör testine giren 16 kişiden 7 kişi elendi ve 9 kişi kaldı. Sözlü mülakattan benim girdiğim gün 4 kişi vardı ve 2 si kaldı.
Sonuç olarak başvuru yapan ticari pilot lisansı almaya hak kazanmış 40 kişiden 5 kişi falan girebilecek.

Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ebay'de gerçekten çok dikkatli olmak lazım
» Foruma sormadan ebay'de milli olmak...
» Mekanik saatin hangi parçası olmak isterdiniz ?