Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!

+33
tmr5555
vervito
total
borahan
krytime
recklesstr
burbank
ytk
caneryerinde
hasanyuceer
haspirin
qazokmubec
bao.bao
yusufduz
Relojero
Valjoux
brkgler
kHanTW
Exern
watcher
BR-02
christiano
mehmet_34
Drao
frown
teng
Deniz-KSK
deka
Kerim_91
sandeman
haydari
gokhandeniz
bootsector
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Deniz-KSK

Deniz-KSK

Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 9:44

Hayırlı olsun hemşerim. Sevindirici bir haber bu. cheers
İlk teknik selamlama benden gelsin. diable

Ground: XQ7592 iyi akşamlar. Antalya için planlanan şekilde girdiğiniz serbestsiniz. Kalkışa müteakip YAA2S SID , önceliklli seviyeFL120, squawk 1035. Devam edin. by
http://www.google.com
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 10:06

Çok teşekkürler hemşom. Ancak;
Ground ya da kule çağrı için kuyruk kodunu ya da uçuş kodunu söylediği uçaktan sonra kendi tanıtmasını verir.
Yani;
"XQ7592 ...... ground iyi akşamlar" şeklinde olacak.
Not: .... olan kısma havaalanı ismi gelir.
Başka bir olay da şudur. Ground SID kodlarını vermez. Kalkışa müteakip yapılacak manevralar, uygulanacak prosedürler kule(tower) tarafından verilir. Ground daha çok yer servisleri ve taksi prosedürleri konusunda yardımcı olur.
Son olarak da:
"Antalya için planlanan şekilde girdiğiniz serbestsiniz."
Bu kısmı anlamadım Very Happy

Deniz-KSK demiş ki:
Hayırlı olsun hemşerim. Sevindirici bir haber bu. cheers
İlk teknik selamlama benden gelsin. diable

Ground: XQ7592 iyi akşamlar. Antalya için planlanan şekilde girdiğiniz serbestsiniz. Kalkışa müteakip YAA2S SID , önceliklli seviyeFL120, squawk 1035. Devam edin. by
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 10:18

Valla bende buradan gördüm, modifiye ettim. guluyor
http://www.iststatus.com/forum/index.php?topic=62.0

Şu kuyruk kodu sonrası tanıtma biraz da polis telsizlerindeki gibimi oluyor? Misal:
-4540 merkez 4540.
-Merkez dinlemede 4540.
gibi??

EK: Üniversite 1'de bir arkadaşım vardı, flythy'de virtual olarak uçardı. Ciddi bir uçuş saati ve kıdemi vardı orada. Daha sonradan allem etti kallem etti Eskişehir'de gerekli eğitimlerini tamamladı ve şimdi THY'de uçuyor yanılmıyorsam 2. pilot olarak. O eski üniversite yıllarında (2004'de) çok haşır neşir olmuştum onun sayesinde bu flythy meselesi ile.
http://www.google.com
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 10:46

Hayırlı olsun bootsector, tebrikler ok1
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 11:00

Çok teşekkürler krytime. Smile

Hemşom hemen anlatayım.
Şimdi ben Sunex123 uçağıyım ve kule bana bir komut verecek diyelim.
Kule : Sunex123, çorlu kule 05 pistinden giriş kalkış serbest. KEMER1A SID uygulanacak. (Burada KEMER1A demesi yeterli zira o prosedürün içinde irtifalar falan açıkça belirtiliyor.) TRANSPONDER(squawk da diyebilir) 2201, QNH 1013. (büyük ihtimalle o pist için olan rüzgar raporu da verecektir.)
Ben: Çorlu kule Sunex123 ifadeler anlaşıldı. 05 giriş kalkış serbest, KEMER1A SID. Transponder 2201, QNH 1013. (opsiyonel olarak rüzgar bilgilerini tekrarlamadan, sadece "rüzgar bilgisi alındı" diyebilir.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 19:26

alkisalkis
Tebrikler.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 21:18

bootsector demiş ki:
Hangi şehirde ikamet edersem edeyim her şehirden Basel şehrine sefer mevcut. Bilenler varsa Basel duty free de saat satılır mı?

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar...

Basel duty free'de saatler satan buyukce bir magaza var, ama fiyatlar ic piyasa fiyatlariyla neredeyse esdegerde.
Bazi modellerde indirim yapiyorlar ama pek dise dokunur olmuyor.
Istanbul duty free'de ise ic piyasadan bile daha pahali ve hic indirim yapmiyorlar.
Bruksel havaalani hakeza ayni.
Aldigim duyumlara gore, tel aviv, hong kong ve tayland duty free'lerinde en uygun indirimli fiyatlar varmis, ama ben hic gitmedigim icin birebir gormedim.
http://www.turksaatforumu.com
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ocak - 21:48

Hong kong, singapore duty freelerinde iyi fiyat bulunabiliyor. Ama her zaman her dukkanda degil.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ocak - 6:54

hayırlı olsun. kazasız belasız ucuslar dılerım.
http://www.boraeresici.com
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ocak - 13:08

Çok teşekkürler.
Artık bütün duty free leri gezeceğiz. İlla ki biryerlerde güzel indirimle karşılaşırız. Yeni yıl indirimi cart indirimi curt indirimi. Takip edeceğiz Very Happy
total

total

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ocak - 22:14

tebrıklerrr hayırlı olsun
umarım havalar hep durgun yolunuz da hep neta olur.

kpt.B.Ugur KALE
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 1:12

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Smile
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 7:13

Forumumuzda her iş alanından abilerim var . Daha tanışmak pek nasip olmadı inşallah bir daha ki Saat konulu buluşmalarda görüşmek isterim. Geçen gün gelemediğime çok üzülmüştüm.

Forumumuzda bir Gemi Kaptanı(Sy.Total) , bir de Pilot Kaptan(bootsector) bulunması bu güzel ortama siz değerli abilerim gibi ayrı bir hava katacağına eminim. İki Kaptanımıza da işleri ve hayatlarında başarılar dilerim.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 8:33

Hezarfen benim içindi. Nusrat da total kaptanım için olacak Smile
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ocak - 10:07

Çok sevindim adına. Tebrikler. başarıların devamını dilerim.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 12:46

Arkadaşlar ufak bir durum güncellemesi yapayım dedim.
Dün öğleden sonra aldığım habere göre tam anlamıyla havayolu şirketine kabul edildim.
Mart ortaları gibi uçuracağım uçağın tipi olan Boeing 737-800'ün tip eğitimine başlayacağım. Planlanan şekilde gittiği takdirde mayıs ortalarında tip eğitimi bitecek ve haziran ayı başlangıcında uçuşlara başlayacağım.
Durum tam net olmamakla birlikte Ankara merkezli uçuş yapacağım(Anadolujet ve SunExpress şirketleri birleşti, beni Anadolujet ayağına verdiler).
Herhangi bir değişiklik ihtimalinde Antalya base ine çevrilebilir ki benim de istediğim bu, ama çok da umutlu değilim maalesef.
Anadolujet uçuşlarında yurtdışı rotalarındaki şehirler:
Amsterdam, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Londra, Moskova, Nahçıvan, Stockholm, Tahran, Viyana.
En büyük uktem, uçuş noktalarının içinde Basel olmaması...
Ancak Antalya merkezine bir şekilde geçmeyi başarabilirsem Basel de uçuş rotalarının arasına girecek. Bakalım artık...
Haziran ortalarında siparişleri almaya başlayacağım arkadaşlar. Hepimize hayırlı olsun Smile
christiano

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 14:21

Hayırlı uğurlu olsun bootsector. Senin adına çok sevindim,hayatın boyunca Allah yolunu açık etsin inşallah. Sen hazır olunca sanırım bir valiz de saatler için taşıyacaksın galiba guluyor
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 14:31

Sanırım öyle olacak Smile
Bakalım duty free lerde fiyatlar nasıl. Ama Rusyaya falan uçuş olursa antika Rus saatlerinden kilo hesabı almayı planlıyorum Very Happy
christiano

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 14:38

o zaman ilk ricacılardan biri ben olurum Very Happy guluyor
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 14:43

Tabi ne demek.
Keşke şöyle duty free lerde gözü olan bir site olsa da adam gibi bir fiyat skalası çıksa.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 14:54

Domodedovo havaalanı(Moskova) için duty free de satılan saat markalarının birkaçını buldum. Fiyatlar olmamakla birlikte satılan markalar: Omega, Longines, Tissot, Rado, Raymond Weil, Maurice Lacroix, Calvin Klein, Nina Ricci, Breitling, Zenith, Charriol.
Bunların yanında işin cılkı çıkmamak kaydıyla imkanım oldukça duty free lerde satılan diğer ürünlerden de getirebilirim. Parfümdü, güneş gözlüğüydü, diğer şeylerdi...
christiano

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 15:12

Forum sana minnettar olur dostum alkisalkis
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 17:32

yalnız benim bildiğim kadarıyla crew için limitler çok daha düşük o yüzden çok abartmamak lazım istekleri.. nişamlım da flying chef'di ordan hatırlıyorum..
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 21:22

bootsector ; Tekrardan hayırlı olsun , inşallah ilk uçuşunuzda kapı girşinde fotolarınız ile bizimle de paylaşırsınız uçuşunuzu Smile Bu kokpitte (Boeing 737-800'ün) sizi de en kısa sürede görmek istiyoruz artık .

Saygılar

Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Atamdw2511
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 21:25

Cok tebrik ediyorum kardesim, bravo alkisalkis

Bu arada forumdaki arkadaslarimiza sesleniyorum, bizim sevgili kaptan tum iyiniyetiyle birseyleri yaparim diyor ama bunu sakin ola abartmayalim, cunku neticede bunun gumruk vs sorunlari olabilir ve cocugun basi derde girebilir, ancak kucuk miktarda birkac sey getirebilir, oyle piyasadan 50$ daha ucuza getirebilmek icin cocuga sorun yaratmayalim, ancak onemli miktarlarda fark olursa bu tur isteklerde bulunalim, biz 50$ kazanacagiz diye kaptanin basini derde sokmayalim.
http://www.turksaatforumu.com
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 23:18

watcher demiş ki:
Cok tebrik ediyorum kardesim, bravo alkisalkis

Bu arada forumdaki arkadaslarimiza sesleniyorum, bizim sevgili kaptan tum iyiniyetiyle birseyleri yaparim diyor ama bunu sakin ola abartmayalim, cunku neticede bunun gumruk vs sorunlari olabilir ve cocugun basi derde girebilir, ancak kucuk miktarda birkac sey getirebilir, oyle piyasadan 50$ daha ucuza getirebilmek icin cocuga sorun yaratmayalim, ancak onemli miktarlarda fark olursa bu tur isteklerde bulunalim, biz 50$ kazanacagiz diye kaptanin basini derde sokmayalim.

Teşekkür ederim Mete abi Smile
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Kapıdan girişte foto çekilmek nedir ki? Bugün kolunuzda hangi saat var bölümü arkaplanda kokpit dijital göstergeleri, önde Hezarfen fotoğraflarıyla şenlenecek Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 23:52

foto çekeyim derken crashh diye hangara girme de Very Happy
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 22 Şub. - 3:01

Aman Tayfun abi tövbe de Smile
Abi inişte hangara uçağı direk sokabilecek pilota madalya takarlar Very Happy
Simülatörde çekiliriz biz de canım ne olacak Very Happy
tmr5555

tmr5555

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 22 Şub. - 3:26

Bootsector, basligi yeni gordum, tebrik ederim, pilot olmaya calisan bir arkadasim var, onun icin ne kadar mesakatli bir surec oldugunu assagi yukari biliyorum.

Bir pilottan baska pilota selam olsun diyorum, (ben virtual pilotum, caktirma ama) :-)
http://www.behance.net/timurpinar/frame
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 22 Şub. - 4:01

trm5555 çok teşekkür ederim dostum. Evet, oldukça zorlayıcı(psikolojik olarak) bir süreç geçirdim ama tünelin ucundaki ışık görüntü. Artık tek yapmam gereken azimle ışığa yaklaşmak.
Bu arada aleyküm selam Smile
Eğer arkadaşın herhangi bir konuda bilgi veya yardıma ihtiyaç duyarsa bana özelden ulaşabilirsin. Virtual pilot olma durumu ise gülümsetti beni Very Happy
Hayatımda hiç flight simulator kullanmadım Smile Artık gerçeğini kullanacağız ne yapalım Smile
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, tasarımlarını büyük bir hayranlıkla izliyorum. Hem pilot arkadaşın da varmış; artık senden de bir pilot model saat bekliyorum dostum. Senin özel tasarımınla harmanlanmış IWC Big Pilot ayarında bir saatte her türlü desteği vermeye hazırım.
Malzemeye ihtiyacın olursa da 2-3 ay sonradan itibaren avrupadan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
brkgler

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 22 Şub. - 7:04

bootsector demiş ki:
trm5555 çok teşekkür ederim dostum. Evet, oldukça zorlayıcı(psikolojik olarak) bir süreç geçirdim ama tünelin ucundaki ışık görüntü. Artık tek yapmam gereken azimle ışığa yaklaşmak.
.....

aman diyiim beyaz ışık varsa ve orada bir ak sakallı duruyorsa sen kaç üstad uzaklaş oralardan hahaha
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 22 Şub. - 8:06

brkgler senin söylediğin ışık değil "pamuk" Very Happy
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 1 Mart - 19:43

Konuyu yeni farkettim. Hayırlı olsun bootsector senin adına çok sevindim by
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 1 Mart - 20:43

Bu uçak işini sevemedim ben hayatımda 4 kere bindim oda askerlik için (malum sivil hayat çok önemli saatler bile ayrı bir değeri var). Ben uçağı yerdeyken görünce titriyorum, sen birde onu kullanacaksın helal be kardeşim sana. Hayırlı uğurlu olsun. Bu arada dutty free araştırmasına başladım haberin olsun sonra Memedi demedi deme okkiii
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 1 Mart - 22:07

Hayırlı olsun her çocuğun hayalidir uçmak. Siz gerçekleştirebilen sayılı insanların arasına katılmışsınız. Uçağa her bindiğinizde bunun değerini bilerek uçun. Hayırlı uğurlu olsun.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 2 Mart - 7:32

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum.
@mehmet_34
Uçak candır ciğerdir ya. İnan kokpitte bir kere uçsan korkulacak hiçbir şey olmadığını görürsün. Eh artık onu da birlikte yaparız. Bir ara misafirim olursun.
Duty free olayında sözümün kesinlikle arkasındayım. Araştır abi. Hatta sen en iyi fiyatları bul ki ben de elimle koymuş gibi istekleri alıp getirebileyim.
@mertsamet
Bunun farkındayım. Uçuşlarımın her saniyesi bu düşüncelerle geçiyor. Bir insan düşünün. Hiç para kazanmayacak olsa ve 1 kuru ekmeğe talim olsa yapacağı bir hobiyi yapıyor. Üstüne bir de bu arkadaşa zaten her koşulda yapacağı şey için para ödüyorlar. O kişi için en güzel meslek budur.
Bunun da farkında olduğum için gerekli gereksiz havacılıkla ilgili he türlü olayı araştırırım.

Güncelleme: Arkadaşlar 12 Mart 2012 tarihi itibariyle uçuracağım uçağın tipi olan Boeing 737-800NG modelinin tip eğitimine başlıyorum. Eğitim 2 ay kadar sürecek. Sonrasında buralar siparişle dolacak Smile
Bu konuda bana desteklerini esirgemeyen forumdaki tanıdık tanımadık tüm dostlara teşekkürlerimle birlikte selamlarımı yolluyorum.
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 2 Mart - 9:46

Beni tekrar askere almadıkları sürece o makineye kimse bindiremez okkiii . Sana güzel uçuşlar iyi sürüşler ne denirse artık hahaha
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 2 Mart - 10:35

İyi uçuşlar olsun diyoruz biz Very Happy
Ailenin çooook eski tanıdıklarından birisi bana şöyle bir soru sormuştu(yazım yanlışlarını mazur görün, durumun vehametini anlamanız açısından):
"Yiğen sen şindi yedek şöför mü oldun?"
Bu da bir anektod... Smile
feritilker

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Mart - 14:46

Hayırlı uğurlu olsun , şimdi okudum forumu , çok sevindim sizi tanımadığım halde... Bende bir ara çok araştırdım kafaya koymuştum, ama olmadı şimdilik. Hayırlı olsun..Hangi uçuş okulundan mezun oldugunuz acaba?
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Mart - 20:26

Bootsector kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Allah görevinde başarılar versin utandırmasın
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 7 Mart - 0:22

@feritilker
Başladığım okul Sindel. Batınca Tarkim'e geçtim. Ama pek tavsiye etmiyorum. Kötü reklam da olmasın belki site kurallarına aykırıdır. Ama özelden birkaç uçuş okulu tavsiyesinde bulunabilirim.

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
11 mart sabahı Antalya yolcusuyum. Antalyadan birşey isteyen olursa haber versin Very Happy
total

total

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 7 Mart - 3:40

uzun suredır bakmamıstım bı kac arkadas yazmıs sımdı gorunce cvp verıyım dedım...nusrattaa bızım ıcın olur artık demıs bootsector eyvallaaah dıyorumm onaa buradann...Smile

okudugum kadarı ıle artık mart ortasına geldık ....sevgılı bootsectorden ucus esanasında bı yazı beklıyebılırız sanırsam.... Rolling Eyes
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 7 Mart - 6:53

Mart ortasına geldik de benim eğitim yeni başlıyor ve 2 ay ürecek. Sonrasında uçak başı yapıyoruz artık. Uçuş esnasında yazı yazabilir miyim emin değilim Very Happy
Ama uçuşun bir videosunu izin isteyerek çekip buraya koyabilirim.
total

total

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 7 Mart - 22:26

top gun havasında olur artıkkkk ..yada pearl harbor mu deseydıkk.... Very Happy
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!   Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 8 Mart - 0:19

Sanırım şu yeterli mesajı verir...
Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!! - Sayfa 2 3bdz5

Havayolu şirketi olmak üzereeee!!!!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Ebay'de gerçekten çok dikkatli olmak lazım
» Foruma sormadan ebay'de milli olmak...
» Mekanik saatin hangi parçası olmak isterdiniz ?