Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?

3 posters
YazarMesaj
muratturut

muratturut

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ? Empty
MesajKonu: İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?   İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ? Icon_minipostedPaz 29 Nis. - 0:40

Değerli Arkadaşlar,

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanlarını nereden temin edebilirim. Basit tamiratlar, kordon değişimi, açma-kapama, yağlama, cam değiştirme gibi işlemler için istiyorum. Sirkeci ve Tahtakale civarında bazı yerlere baktım ama baktıklarım çok kaliteli gelmedi gözüme. Bu konuda bana yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa, yardımları için şimdiden teşekkürler.

Saygılar.
vervito

vervito

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ? Empty
MesajKonu: Geri: İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?   İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ? Icon_minipostedPaz 29 Nis. - 0:55

Meşhur bir hanım satıcı vardı, çok methedilirdi... Sirkecide bir yerde.. birileri paylaşır onun adresini..
teng

teng

MesajKonu: Geri: İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?   İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ? Icon_minipostedPaz 29 Nis. - 1:53

Doğubank yanındaki pasajda birinci katta Abla var, Ancak daha kaliteli aparatlar istiyorsanız (bergeon vb gibi..) Tahtakale Emniyet Han 1. katta Faruk ustaya uğrayın, ya da Pir Han'a bakın...

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uygun fiyatlı chrono (Seiko) saat bakıyorum
» Uygun Fiyatlı Sıfır ve İkinci el Orjinal Saat Satışlarımız başlamıştır.
» Uygun fiyatlı Hamilton'lar
» Uygun Fiyatlı Şık Saatler
» Uygun fiyatlı Rus otomatik saatleri - 2 satıcı