Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?

+20
Akif
Azizim
kHanTW
krytime
aaltindeger
MortingenStrasse
GAREZ
Relojero
sandeman
bootsector
burbank
uzbey
egunns
silver
deka
ertay
teng
watcher
mustafasuren
tag_ci
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
kHanTW

kHanTW

En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 1:34

İmam Çağdaş'ın baklavası (ki geçen hafta yedim) gerçekten çok başarılı... Smile Adana'daki güllüoğlundan yedim, kıyas tutmaz. (Kadıköy'dekini denemedim)
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 10:42

teng demiş ki:
burbank demiş ki:
teng demiş ki:
Kaldırım taşı gibin bi Milföy olsa da yesek miammiam

Offff en sevdiğim tatlı. Akşam bunu işten çıkmadan okumuştum, dayanamadım iş çıkışı çilekli bir tane aldım, yağmur rüzgar demeden motorda (tekne) açık yerde Boğazı seyrede seyrede afiyetle yedim. miammiam

Ben de sonunda kişisel ısrarlarıma dayanamayıp bu saatte gidip takoz gibi bir Milföy aldım ve sana selamlarımı yolluyorum by

Afiyet olsun. miammiam

by
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 10:44

Güllüoğlu'nun baklavası biraz ağır..
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 12:05

deliriyorum yazmayın şuraya birşey Smile

ben güllüoğlunun tatlılarını aman aman beğenmem ama ortamınını seviyorum, gittiğimde adama ordan 2 cevizli at, 1 dilim havuç 2 şekarpare..vs vs Smile
Baklava olarak hacı bekir künç; kadıkoydede bilgeoğlunu beğenirim.....

Artık çoğu yer yapmaz ama güzel yapılan bülbülyuvasına bayılırım;
90 lı yılların sonuna doğru sık sık rahmetli arkadaşımın 5 yıldızlı oteline giderdim; tatlı şefi kulakları çınlasın Necati usta...benim geleceğimi öğrenirdi akşama açık büfeye hemen 1 tepsi bülbülyuvası çıkarırdı ; abartmıyorum alırdınız bülbülyuvasını ağzınıza çiğnemeye gerek yok anında dağılarak mideye inerdi....kötü oluyorum şekerim düştü Very Happy
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 12:08

bu arada gerçek güllüoğlunun sadece karaköyde 2 şubesi mevcut, diğerleri replika diable
deka

deka

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 12:09

Bende ayırt etmeksizin her türlü tatlıyı sevdiğim ve dayanamadığım için bu başlıkdan uzak durmaya çalışıyorum,ama yinede zaman zaman göz atmadan geçemiyorum. fumeur
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 3:46

Ah buraya tekrar gelince aklıma geldi, iş çıkışı gidip şöyle kaldırım taşı Very Happy gibi bir Milföy alayım. Afiyetle teknede giderken yiyeyim. Ne de olsa bugün doğumgünüm, kendime bir lüks yapayım miammiam
deka

deka

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 4:11

Ooooo, nice yeni yaşlara, doğum günün kutlu olsun. happy birthday
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 4:21

happy birthday sampanya burbank doğum günün kutlu olsun
fuurkann

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 4:32

happy birthday mutlu yıllar..
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 7:28

happy birthday . Nice mutlu yıllar bol saatli günler dilerim..
teng

teng

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 10:17

burbank demiş ki:
Ah buraya tekrar gelince aklıma geldi, iş çıkışı gidip şöyle kaldırım taşı Very Happy gibi bir Milföy alayım. Afiyetle teknede giderken yiyeyim. Ne de olsa bugün doğumgünüm, kendime bir lüks yapayım miammiam

Very Happy Ya yapmayın ya , Bu saatte taa Adanalardan geliyorum. Şimdi bu saatte milföy çıkardınız gene.. uf uf
Hareket Milföye değil, bana ! direkt kırmızı kart .. hahaha
teng

teng

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 10:18

Happy Milföy to Youuu by
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 13:50

hepi börtdey by
bizsiz milföy haa
bir gün forumca bir tatlı partisi yapalım...ayyyy tuhaf oldum yine miammiam
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 15:22

kıbrısta yaşamak çok kötü bir şey. 1.5 aydır düzgün bi tatlı yemek istiyorum ve yiyemiyorum. neyse ki bayramda bunun acısını çıkaracağım miammiam
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 22:52

Çok teşekkürler herkese, sağolun. by Bol saatli günler dileğini de çok tuttum. İnşallah cümlemize. cheers

@ Teng

Desene fena yakalamışım Very Happy Artık İstanbul'a varınca yersin şöyle beton gibi bir tane. welcome

Tabii belki şöyle bir kaç tane de olabilir. muhaha

En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 0505200722383868365a23m
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 23:02

MortingenStrasse demiş ki:
kıbrısta yaşamak çok kötü bir şey. 1.5 aydır düzgün bi tatlı yemek istiyorum ve yiyemiyorum. neyse ki bayramda bunun acısını çıkaracağım miammiam

Neden, Kıbrıs'ta tatlıcı yok mu?
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:08

var ama tatlı puding gibi yapımı dandik olan bir şey değilse cidden kalitelisini yemek gerekiyor. en azından benim bulunduğum bölgede yok böyle bir yer. ha belki başka yerlerinde vardır ne de olsa burası küçük olmasına rağmen bir ülke
deka

deka

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:21

Bulunduğn yer, Kıbrıs ın neresiydi.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:24

Güzelyurt Rolling Eyes
deka

deka

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:29

ooo, Güzelyut u bilirim,güzel ama küçükbir yerdir, yeşillikler içindesin, bende askerdeyken,Güzelyurt, Yeşilyurt, Gemikonağı, Lefke dörtgenindeydim, ama sen doğmadan önce fumeur
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:43

evet ben doğmadan baya bi önce sanırım Very Happy Very Happy

odtü güzelyurt'a kampüs kurunca baya gelişmiş gerçi ama yine de lefkoşa taraflarını yakalaması zor yakınlarda.

kışa doğru çok güzel oluyor buralar her yer yemyeşil ama yaz ve sonbahar zamanındaki çöl insanı çıldırtabiliyor Smile
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:44

var ama tatlı puding gibi yapımı dandik olan bir şey değilse cidden kalitelisini yemek gerekiyor. en azından benim bulunduğum bölgede yok böyle bir yer. ha belki başka yerlerinde vardır ne de olsa burası küçük olmasına rağmen bir ülke

Bazı konularda haklısın. Kıbrıs'ta güzel pasta yapan yerler yok.

Ama şimdi Lefkoşa'da Dereboyun'da Özsüt, Mado ve Hasan Usta açıldı, en azından oralarda birazda olsa birşeyler bulabilirsin.

Bu arada eğer denemediysen Kıbrıs'ta ekmek kadayıfını denemeni tavsiye ederim. Türkiye'dekinden farklı olarak Lor peyniri ile yapılır, mükemmeldir.

Güzelyurt'ta Odtü'de okuyor musun yoksa?
deka

deka

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:47

sene 1984 fumeur , 1 sene kaldım,Güzelyurt da köşk denen eski taş binada kalmıştım.
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 11:56

deka demiş ki:
sene 1984 fumeur , 1 sene kaldım,Güzelyurt da köşk denen eski taş binada kalmıştım.

Sen bendende eskisin...

O zamanlar portakal, mandalin bahçeleri vardı oralarda...
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 12:05

Drao demiş ki:

Bazı konularda haklısın. Kıbrıs'ta güzel pasta yapan yerler yok.

Ama şimdi Lefkoşa'da Dereboyun'da Özsüt, Mado ve Hasan Usta açıldı, en azından oralarda birazda olsa birşeyler bulabilirsin.

Bu arada eğer denemediysen Kıbrıs'ta ekmek kadayıfını denemeni tavsiye ederim. Türkiye'dekinden farklı olarak Lor peyniri ile yapılır, mükemmeldir.

Güzelyurt'ta Odtü'de okuyor musun yoksa?

Ekmek kadayıfını fırsatını bulduğumda deneyeceğim ok1

evet odtüde okuyorum burada 3. senem
deka

deka

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 12:06

evet, bende yeşillikler içinde derken onu kastetmiştim.1 senem o taraflarda geçti,2 ay Yeşilyurt, 4 ay Güzelyurt,5.5 ay Gemikonağı, 15 gün Alayköy, hey gidi günler. fumeur
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 12:12

Muhakkak dene...

Şimdi aklıma geldi. Bir de k(g)atmer dene...

Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 12:13

deka demiş ki:
evet, bende yeşillikler içinde derken onu kastetmiştim.1 senem o taraflarda geçti,2 ay Yeşilyurt, 4 ay Güzelyurt,5.5 ay Gemikonağı, 15 gün Alayköy, hey gidi günler. fumeur

Halada bence güzeldir. Bekleriz...
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 12:19

drao bir gün lefkoşaya gelecek olursam belki iyi yapan yerlere siz götürürsünüz geek
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 12:37

drao bir gün lefkoşaya gelecek olursam belki iyi yapan yerlere siz götürürsünüz geek

Her zaman beklerim. Beni tatlı ile korkutamazsın...

Odtü'den hastalarım var, belkide tanıyorsundur. (Gamze Koç, Kevser Serim, Uğraş Babacan hatırladıklarım...)
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 12:56

ııh bu kişileri tanımıyorum , doktorsunuz demek ? hangi hastanedesiniz ? arada arkadaşları getiriyoruz biz hastaneye fazla içiolar Very Happy
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 13:09

ııh bu kişileri tanımıyorum , doktorsunuz demek ? hangi hastanedesiniz ? arada arkadaşları getiriyoruz biz hastaneye fazla içiolar Very Happy

Ben diş doktoru-Ortodonti uzmanıyım. Sizin okuldaki hastalarımın dişlerine tel takıp düzeltmiştim. Lefkoşa'da kendi kliniğim var.

Ayrıca bende içiyorum. biere
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 13:23

Aa ne kadar güzel. Ben de diş teli takmıştım birkaç sene önce. Hazır sizi yakalamışken bir soru sorabilirim sanırım.

Ben tellerimi çıkaralı birkaç sene oldu, sanırım 5 sene. O zamandan beri geceleri yatarken şeffaf kalıp gibi bir şeyler takıyorum. 3 sene kadar önce bana 20lik dişlerimi çektirmemi söyledi ortodondistim. Benim tüm 20'liklerim gömülü, sağ altı çektirdim fakat korkudan diğerlerini çektiremedim, bir daha da ortodondistime gitmedim çünkü hepsini çektirince gel demişti bana. Ama hala geceleri o şeyleri takıyorum.

Acaba benim bu çektirme işini çok uzatmam olumsuz bir etki yapmış mıdır ? Siz ne önerirsiniz bana?

Drao valla saat forumunda bile işten kaçış yok kusura bakmayın Smile

Bu arada ben Özgün, mutlaka bir gün görüşürüz fazla uzak değiliz.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 13:52

iyi oldu bu muhabbet, yukarıda milföyü görünce yine ağzım sulanmıştı; araya tel mevzusu girince iştahı kesti Very Happy
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 21:52

Aa ne kadar güzel. Ben de diş teli takmıştım birkaç sene önce. Hazır sizi yakalamışken bir soru sorabilirim sanırım.

Olmadı bir atlayın gidin, ağzınıza baksın muhaha
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 23:08

Ben tellerimi çıkaralı birkaç sene oldu, sanırım 5 sene. O zamandan beri geceleri yatarken şeffaf kalıp gibi bir şeyler takıyorum. 3 sene kadar önce bana 20lik dişlerimi çektirmemi söyledi ortodondistim. Benim tüm 20'liklerim gömülü, sağ altı çektirdim fakat korkudan diğerlerini çektiremedim, bir daha da ortodondistime gitmedim çünkü hepsini çektirince gel demişti bana. Ama hala geceleri o şeyleri takıyorum.

Acaba benim bu çektirme işini çok uzatmam olumsuz bir etki yapmış mıdır ? Siz ne önerirsiniz bana?

Akşam uyuyup kalmışım, sorularınızı şimdi cevaplayayım.

20 yaş dişleri bizim en sevmediğimiz dişlerdir. Tedavi ettiğimiz tüm hastalarda sonradan sorun oluşturdukları için çıkamayacaklarsa çekilmesini isteriz. Sizin ortodontistinizde bundan istemiş zaten. Gömük 20 yaş dişleri sizinde yaşadığınız gibi zor çekimleri olan dişlerdir. Muhakkak çene cerrahları tarafından yapılması gerekir. Şu anda sorun çıkarmıyorsada bu böyle gidecek diye birşey yok. Hayat boyu çıkmak isterler ve sorun çıkarabilirler. En iyisi aldırıp kurtulmaktır.
Size verilen pekiştirme apareyleri düzeltilen dişlerinizin hayat boyu düzgün kalması için yapılan bir tedavidir. Bu apareyler bir süre kullanıldıktan sonra ortodontistiniz artık ileride bir sorun oluşmayacağını düşünüyorsa size o apareyleri kullanmayı bıraktıracaktır. Tabii bu yapılan tedaviye göre değişiklik gösterir. Size nasıl bir tedavi uygulandı, tedavi başında dişleriniz nasıldı ve tedavi nasıl bitirildi bunu bilemediğimden burada nedersem yanlış olur. Çünkü standart bir durum değildir. Muhakkak ortodontistine gitmende fayda var. Dişlerini çektirmemiş olsanda bir ara görüşmeni tavsiye ederim.

Her zaman beklerim. Memnun olurum.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 6:19

Cevaplar için teşekkürler, en iyisi bir tane daha çektirip öyle gideyim yazın, en azından yüzüm olsun. Sizin adınız neydi ?
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 10:25

Cevaplar için teşekkürler, en iyisi bir tane daha çektirip öyle gideyim yazın, en azından yüzüm olsun. Sizin adınız neydi ?

İyi olur...

http://www.turksaatforumu.com/tanalm-f12/kbrs-tan-sevgiler-ve-herkese-merhaba-t1232.htm

Burada kendimi tanıtmıştım.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 13:28

ok1
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 0:04

Bu Cuma Ankara'ya uğramışken şöyle beton gibi bir Milföy yemeden geçmeyeyim dedim. cheers

En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Dsc01480l
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 1:11

burbank demiş ki:
Bu Cuma Ankara'ya uğramışken şöyle beton gibi bir Milföy yemeden geçmeyeyim dedim. cheers

Bu tatlıyı ilk defa görüyorum drunken

bende kabak tatlısı kaymaklı bol cevizli ve aşureye dayanamam

egunns

egunns

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 2:16

teng e msj atayımda bu başlığa şimdi baksın,yanlışlıkla gece görür falan açık pastane bulamaz Smile

burbank tema müthiş saate tatlıyamı bakayim şaşırdım
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 3:00

egunns demiş ki:
teng e msj atayımda bu başlığa şimdi baksın,yanlışlıkla gece görür falan açık pastane bulamaz Smile

burbank tema müthiş saate tatlıyamı bakayim şaşırdım

Teşekkürler, beğenmene sevindim cheers
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 3:02

ofis demiş ki:
burbank demiş ki:

Ooo sen bu tatlıyı bir de @ Teng'e sor clown clown clown
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 6:21

Arkadaslar maalesef bende gizli seker cikti ve ne yazikki artik tatli yasak agliyor
http://www.turksaatforumu.com
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 7:28

watcher demiş ki:
Arkadaslar maalesef bende gizli seker cikti ve ne yazikki artik tatli yasak agliyor

geçmiş olsun

bu gizliside en tehlikelisi ALLAH şifa versin

artık bir misyonumuz daha var sizin yerinizede her tatlı yediğimizde fazladan 1 porsiyon daha götürücez miammiam
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 7:32

burbank demiş ki:
ofis demiş ki:
burbank demiş ki:

Ooo sen bu tatlıyı bir de @ Teng'e sor clown clown clown

he he hanım biliyormuş yapıyor miammiam miammiam miammiam
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 8:41

watcher demiş ki:

Geçmiş olsun,

Ben hiç öyle şeyleri kontrol ettirmiyorum. Aslında şeker, kolesterol vb. şeyleri arada kontrol ettirmek lazım. Allah korusun diyelim prier
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?   En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ? - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Mart - 8:43

ofis demiş ki:

he he hanım biliyormuş yapıyor miammiam miammiam miammiam

Vaay ne mutlu size miammiam

En çok hangi tatlıyı seviyorsunuz ?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki