Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sıradaki saatiniz hangisi olacak?

+36
bravoecho
hasanyuceer
Muhendis78
uzbey
Deniz-KSK
GAREZ
Bakone
profurio
bootsector
haspirin
alptuncel
aaltindeger
deka
bumblebee
Muvakkit
dreren
Drao
sifujack
burbank
cemele
crazyhours
silver
junkee
MUstafa Bozer
MortingenStrasse
Polemik_
Axiaziz
krytime
M.Ali Sade
porter
ertay
egunns
watcher
teng
Azizim
solestar
40 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
ertay

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 26 Şub. - 9:35

daha önce Omega dedim ama, hep ayni markaya yönelmeyeyim diye düsünüyorum. sayet bundan sonra bir saat alacaksam, uygun denk gelmesi durumunda Rolex explorer II yada submariner siyah bezel nasil olur acaba?
silver

silver

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 26 Şub. - 9:53

submariner lv derim Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 26 Şub. - 9:57

katil balina demiş ki:
kesinlikle ama kesinlikle inhouse bir makine olacak.

bir 2824-2
bir 2892-a2
bir 7750

vs.

sahibi oldugumdan eta mekanizmalı bir saate tek kurus vermemeye karar verdim.
Aynen katılıyorum. Uzun bir süre saat alacağımı da sanmıyorum, ama alırsam kurmalı alırım sanırım.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 26 Şub. - 10:05

Ben de elimdeki mikrorotor makinelerden bir sekilde kendime ozel saat yapmaya calisacagim.
http://www.turksaatforumu.com
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 12 Haz. - 12:09

Bir sonraki saat pek belli olmuyor nerde kampanya veya %50 indirim var sonraki saat ordan.

Swiss made lerden firsat olursa Seiko alacam.
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 15 Eyl. - 23:41

Seiko skx779 black monster almayı planlıyorum.

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Skx779k1

Özellikleri aşağıdaki gibi;

Caliber: 7S26
Movement: Automatic 21Jewels
Crystal: Convex hardlex that minimizes reflection
Bezel: Thick solid unidirectional bezel
Black dial
Bracelet/Strap: Solid stainless steel link bracelet
Water resistance: 200 meters

Case diameter: 42mm
Case thickness: 13mm
Bracelet width: 20mm
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 17 Eyl. - 7:57

burbank

aslında monsterin abisi sizde var(frankenmonster) ve bu monsteri döver ama tercih yine sizin tabi,ayrıca bu saatin japonyada üretilen versiyonu olmadığı için sapması yüksek çıkabilir ve bu can sıkıcı olabilir

(aslında 6r makineli versiyonu japonyada üretiliyor da fiyatını haketmediği için almaya değmez)
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 17 Eyl. - 12:20

sifujack demiş ki:
burbank

aslında monsterin abisi sizde var(frankenmonster) ve bu monsteri döver ama tercih yine sizin tabi,ayrıca bu saatin japonyada üretilen versiyonu olmadığı için sapması yüksek çıkabilir ve bu can sıkıcı olabilir

(aslında 6r makineli versiyonu japonyada üretiliyor da fiyatını haketmediği için almaya değmez)

Evet farkındayım ama işte bu bir hastalık... Zaten öyle olmasa bizler burada olur muyduk ?

japonyada üretien 6r makineli verisyonu olduğunu bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler merci
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 6:29

Şu anda bir dalgıç saatini belirleyip almak için uğraşırken, bundan sonraki büyük olasılıkla bir pilot saati olacak diye düşünüyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 7:28

Simdilerde oldukca kararliyim, isvicre para babalarina para kaptirmayacagim.
Siradaki saatlerim
Turksaat
Avicenna
THK
Mikrorotor
Nusrat veya benzeri
sufi
osmanli lale serisi
pir-i reis
ve digerleri

okkiii
http://www.turksaatforumu.com
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 7:50

watcher demiş ki:
Simdilerde oldukca kararliyim, isvicre para babalarina para kaptirmayacagim.
Siradaki saatlerim
Turksaat
Avicenna
THK
Mikrorotor
Nusrat veya benzeri
sufi
osmanli lale serisi
pir-i reis
ve digerleri

okkiii

alkisalkis alkisalkis bravo

Bende aynılarından istiyorum..
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 20:06

cal 320 ; 321 bir saat veya bir rattrapante mekanizmalı bir saat drunken
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 20:35

@ sifujack

skz 249'un ismi "franken monster" mı? Ben de lakabının kaya olduğunu duydum birisinden.
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 22:13

bu lakaplar bildiğiniz üzere kullanıcıların taktığı adlar olduğundan bir çok lakapla anılıyorlar(mesela bendeki modelin lakapları nedense çok fazla ),sizdeki saatin modeli kaya ve frankenmonster olarak geçiyor ,monstere benzeyen daha büyük bir saat olduğundan böyle adlandırmış kullanıcılar,
aslında sizin saati çok beğeniyorum hatta büyük lume leri nedeniyle en beğendiğim spor model ama 47 mm lik çap yüzünden emin olamayıp vazgeçmiştim
işinizin olmadığı müsait bir zamanınızda kaya nın büyüklüğü hakkında fikir edinebilmem için bir masaüstüne diğer saatlerinizle yanyana koyarak fotoğrafını çekermisiniz?
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 22:50

Bir ara inceleme bölümünde inceleme yapmayı düşünüyorum, ancak şunu söyleyebilirim, düşündüğünüz gibi değil, ben özellikle ölçtüm, çelik bezeli de dahil edersek çap 41 mm, çelik bezelin çevresindeki siyah sert plastik kaplamayı da dahil edersek çap 44 mm, 47 mm herhalde vidalar felan da dahil edilerek bulunmuş. Öyle devasa bir saat değil.

Evet luminovaları çok kuvvetli seikoların ben daha çok şu black monster'ı merak ediyorum. İnternetteki loomi resimleri çok güzel görünüyor.

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Dsc01328z Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Dsc01352b
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 22:51

Yukarıdakiler frankenmonster'ımın kendi çekimleri Smile
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 23:02

Şu black monster'a bakın. Yeşil yeşil ne güzel ışıldıyor. by

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 386482297o
Muvakkit

Muvakkit

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 23:24

Benim gönlümde de yeni Tissot Visodate var.

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Tissotvisodate1957autom

Forumda daha önce paylaşılmıştı ama ben yine de yazayım;

Heritage Serisi
40mm çap
Eta 2836-2
Safir Cam
Gümüş renk kadran
30M su geçrmezlik
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 23:58

Bunlar biraz pahalı 1500 tl civarı sanırım. Bir de ben bizim vitrinlerde resimdeki gibi güzelini görmedim. Demekki resimleri daha güzel görünüyor. Smile
Muvakkit

Muvakkit

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 0:00

Evet gerçeği resimdeki gibi değil kesinlikle ama yine de beğendim ben. Fiyatı da 800 TL civarı. Sanırım yakın bir zamanda alacağım
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 0:14

800 tl ise fena değilmiş. Hayırlı olsun, resimdeki rengini mi alacaksınız? Resimdeki çok hoş görünüyor.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 0:48

ben de bir zenith almayı düşünüyorum ama belirlediğim bir model yok ucuza denk getirirsem tipi de hoşuma giderse atlayabilirim ( bunu herkes yapar tabi Smile
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 0:52

satılık saatler arasında RSürma satıyor Zenith. Az kullanılmış El Primero 3750 USD. Normalde 9000 USD'lik saatmiş. Tabii ucuzdan kastınız neydi o da önemli Very Happy
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 1:44

gerçekten çok ucuz benim gibi bir armatör için nedir ki 3750 $ Smile üstad şaka bir yana içim gitti o saate fiyat ta belki ucuzdur zenith piyasasını pek bilmiyorum ama onunla başlarsam gerisini getirinceye kadar aya ulaşırım gibime geliyor:)
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 3:04

Benim bütçem için deşu aşamada fazla, ben mağaza fiyatına göre uygun olduğu için bilgi vereyim dedim, kimbilir belki siz zamanında benim yaptığım gibi 250 tl'ye 10 tane saat almak yerine Crying or Very sad paraları biriktirip kaliteli bir tane alayım demişsinizdir Wink
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 3:35

fotoğrafına bakarak monsteri lumesini beğendiyseniz ,bu fotoğraflar kaliteli makineyle uzun pozlama da çekildiğinden gerçeği yansıtmıyor,sizdeki saat şuan seikonun ürettiği en güçlü lumeye sahip saat,aslında seikonun lume uygulama maddesi saatten saate farketmiyor ,hepsinde aynı malzeme var, sadece monsterin ve sizdeki saatin saat imleçlerinde normalden biraz daha kalın uygulanmış o kadar8üstelik sizdeki saatin imleçleri hem daha büyük hem daha kalın),mesela sizin saatin uzun pozlamada çekilmiş bir fotoğrafı,gerçekte böyle olsa gece lambası niyetine kullanılır Very Happy

yinede ben mesela lume için seçim yapsam sizin saati seçerim
Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 P1000026

yine seikolar arası çok farkın olmadığını gösteren bir fotoğraf

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 DSC_0491

şu konuda daha çok foto var
http://www.turksaatforumu.com/saat-fotorafcl-f21/seiko-monster-orange-t1862.htm
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 6:25

Bunun modeli nedir ? Siyah deri kordonlusunu görmek istedim birden Smile
solestar demiş ki:
Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 012
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 7:01

60-70 dolar,güzel benimde beğendiğim saat,,sadece çelik bilezikli satılıyor ama deri ve nato kayışa uygun
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 7:19

bumblebee demiş ki:

Modeli: Seiko 5 clown
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben de ne zamandır Junghans' ın max bill diye bir serisi var, o seriden bir saat istiyorum.
Hem çok da pahalı değil, haberin olsun dedim @bumblebee... Ve de diğer üyeler....
Hayır, koskoca forum, o kadar paranızla uğraştım, takip ettim, oraya buraya gönderdim, isim, adres listeleri, geldi gitti vs.vs... Çok çalıştım çokk... Smile
Neyse resimler aşağıda, aldınız siz mesajı... geek
(Bunun üstüne @watcher, vacheron isterse, karışmam, hakkıdır.)

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 2434627462_2a88cd3929

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir de bombe ve kadran güzelliği anlaşılsın diye şu resmimiz var;

Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Image_calculate

En son Axiaziz tarafından Perş. 7 Ekim - 23:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 7:37

seikodaki lumi diptede bu şekilseyse dalgıcı şaşı yapar geek
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 18:43

@ sifujack

Doğrudur. Bana da akrep yelkovan ve imleçlerin kalın olması ilginç geliyor. Neredeyse kadranın yarısını kaplıyorlar. Saatin loomi'sinin öyle görünmesinde alacakarnlıkta çekilmesinin de etkisi olabilir. Alacakaranlıkta saatin fosforu tam karanlığa göre daha hoş görünüyor..

@ Axiaziz

Forum saatinden daha sonra bizim de alma imkanımız olacak mı? Yani biryerde prototipi hazır da, yine toplu bir talep oluştuğunda yeniden üretilecek şekilde bir uygulama söz konusu olabilir mi? Saati çok beğendim (Hezarfen) ama şu an o kadar param olmadığından yazılamadım.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 22:57

Axiaziz e sormuşsun ama ben cevap vereyim, maalesef Hezarfen alma şansınız yok, çünkü 50 adet limitli üretildi, prensip gereği 51. olmayacağı gibi bu fiyatlara malzeme temini ve yapılma ihtimalide yok, ancak saatini devreden olursa ondan alabilirsiniz.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 23:50

Axiaziz demiş ki:
bumblebee demiş ki:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben de ne zamandır Junghans' ın max bill diye bir serisi var, o seriden bir saat istiyorum.
Hem çok da pahalı değil, haberin olsun dedim @bumblebee... Ve de diğer üyeler....
Hayır, koskoca forum, o kadar paranızla uğraştım, takip ettim, oraya buraya gönderdim, isim, adres listeleri, geldi gitti vs.vs... Çok çalıştım çokk... Smile

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

saate bayıldım kesinlikle en uygun bir zamanda alacağım bir saat, tabi fiyatı nedir bilmiyorum.. bu arda hep emeği geçen herkese teşekür ettik hazerfen olayında ama axiazize de ismen teşekür etmeyi borç bilirirm Smile
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 1:15

Axiaziz demiş ki:
bumblebee demiş ki:

Axiaziz emeğine sağlık, ne yapsak hakkını ödeyemeyiz. Herşey için teşekkürler.

Ben mesajı aldım. Tüm arkadaşlar gelin gerekeni yapalım.
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 1:44

Ne demek arkadaşlar... Ciddiye almayın sakın sadece şaka yapıyorum...
Bu işin içinde olan, tüm üyelere teşekkürler asıl.

Neyse "sıradaki saat" başlığı dağatmayalım Smile
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 1:49

@ Deka

Teşekkürler Crying or Very sad
alptuncel

alptuncel

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 23:15

Avatarımdaki güzelliği koluma taşımak nasib oldu, sırayı bozdu, araya girdi, iyi de yaptı... Daha çok taze, yaklaşık 1 saat önce koluma taktim..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 23:20

Hayırlı olsun, ayrıntılı fotoları ve sakıncası yoksa maliyeti ve nereden alındığınıda isteriz,birde saatin çapı kaç mm.?,
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 23:38

@ Alptuncel

Hayırlı olsun. İyi yapmışsınız. Güle güle kullanın.
alptuncel

alptuncel

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 23:47

Teşekkür ederim..Çapı 39 mm, tepe dahil 42 mm.. fotoları kaliteli bir şekilde çekebilir miyim bilmiyorum ama uğraşacağım.. arkasında üretim sıra numarası yazıyor, özellikle bunu resimlemek güzel olur herhalde, benimki 0817/1500.. Adanadaki saatçimden aldım, arkadaş sağolsun getirtti, peşin alabilsem Arslan Saat gönderecekti.. Fiyata gelince; liste fiyatı 615 USD, aldığım fiyat 830,00 TL, 9 taksit..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 23:52

ok1
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 0:05

alptuncel demiş ki:
Teşekkür ederim..Çapı 39 mm, tepe dahil 42 mm.. fotoları kaliteli bir şekilde çekebilir miyim bilmiyorum ama uğraşacağım.. arkasında üretim sıra numarası yazıyor, özellikle bunu resimlemek güzel olur herhalde, benimki 0817/1500.. Adanadaki saatçimden aldım, arkadaş sağolsun getirtti, peşin alabilsem Arslan Saat gönderecekti.. Fiyata gelince; liste fiyatı 615 USD, aldığım fiyat 830,00 TL, 9 taksit..

saatiniz çok güzel iyi günlerde kullanın.
alptuncel

alptuncel

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 1:28

çok teşekkür ederim haspirin, burbank, deka..
bugüne kadar aldığım en kaydadeğer saat olma özelliği taşıyor bu kurmalı orient.. jubile bile yaparım ben bunla Very Happy (o zor işte..)
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 6:45

Sıradaki saatlerim umuyorum ki sırasıyla
TurkSaat Avicenna
TurkSaat THK 100. Yıl
TurkSaat Real Flying Tourbillon Very Happy
profurio

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 7:38

bootsector demiş ki:
Sıradaki saatlerim umuyorum ki sırasıyla
TurkSaat Avicenna
TurkSaat THK 100. Yıl
TurkSaat Real Flying Tourbillon Very Happy

işte bu. affraid biere prier
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 19:35

@ Bootsector

Maşallah gündem yoğun miammiam
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 19:40

@ Sifujack

Artık "Black Monster"ımı bekleyişe geçtim. 10 gün içinde geliyor. Bir sonraki saatim olmaktan çıkacak. Hasretle bekliyorum. Vuslat Sonbahara posta
alptuncel

alptuncel

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 22:22

burbank, hayırlısıyla kavuşursunuz inşallah...
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 22:47

@ Alptuncel,

Çok teşekkür ederim.

@ Deka

İşyerindeki kısıtlamalardan dolayı pek çok fonksiyonu kullanamıyorum. Özel mesajınızı okuyorum ama cevap yazamıyorum. İnşallah bu akşam eve de internet bağlatıyorum artık oradan cevap veririm. Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Sıradaki saatiniz hangisi olacak?   Sıradaki saatiniz hangisi olacak? - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 22:59

ok.çok da önemli değildi, sadece küçük bir merak. fumeur

Sıradaki saatiniz hangisi olacak?
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» En değerli saatiniz ?
» En sevdiğiniz saatiniz?
» İlk İsviçre Otomatiğimiz Hangisi Olmalı??
» Hayallerinizi Süsleyen saat hangisi ?
» Sizce hangisi?