Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MIDO ALINDI

+10
m1cemi
crazyhours
egunns
bvlgari
kelby
donjohnson
vervito
certus
teng
cemele
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
kelby

kelby

MIDO ALINDI - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 25 Mayıs - 23:27

biraz daha kafa karıştıralım guluyor
(şaka bir yana, sonradan görüp pişman olabilme ihtimaline karşı, bol bol saat incele, ve bulabiliyorsan mutlaka dene.)

MIDO ALINDI - Sayfa 2 1e45rt

MIDO ALINDI - Sayfa 2 Kbskeu
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 25 Mayıs - 23:48

m1cemi; Tecrubeleri paylasalim. Ben kendim icin degil su ilk aldigim saat yipranmasin diye ikinci bir saat bakiyorum diable

Aslinda su saatin beyaz kadranlisini bulsam hemen alacagim. Kolda o metal cikinti ile cok asil durusu vardi. Kadran telemeter ile cok benzer.

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/63575684064lsfront.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 63575684064lsfront[/link][/img]
certus

certus

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 0:09

Bursa asmerkez de beyaz kadranlı bir flight timer mevcut cemele...
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 1:02

certus demiş ki:
Bursa asmerkez de beyaz kadranlı bir flight timer mevcut cemele...

Bi konusayim ama bu eski flight timer kodu 635.7568.40.64 ls olarak geciyor. Yeniler cok pahali.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 5:54

Bu saat nasil. Sonunda bunu almaya karar verdim. Indirim varmis sicak firsatlar bolumune eklesemmi acep diable

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/20307.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 20307[/link]
[/img]
m1cemi

m1cemi

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 6:01

Le Locle ve DS-1 çok farklı saatler. Le Locle tamamen klasik giyime uygun, DS-1 ise daha spor. Zaten ikisini peşpeşe deneme şansın olursa farkı anlarsın. Takım elbise kullanmıyorsan bence Le Locle'dan uzak durmalısın.
m1cemi

m1cemi

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 6:02

cemele demiş ki:
Bu saat nasil. Sonunda bunu almaya karar verdim. Indirim varmis sicak firsatlar bolumune eklesemmi acep diable ]

İndirimli ve indirimsiz fiyatları ne civarda??
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 6:28

iwc bana iwc de olsa pek kullanışlı görünmüyor.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 7:50

fiyatıylada kullanışsız; 7000 euro
platin vs ise fiyatın soluna 1 daha ekle diable
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 10:18

m1cemi; takim elbise nadir giyerim. Keyfime gore sık degil. Le locle yi denedim sanki kolumdan kacacak gibi durdu otursa takim elbise filan dinlemem alirdim. Saati yabanci bi sitede gordum liste fiyati 35000 usd civari, Indirimli 28000 usd ye yakin diable O kadar param olsa, arabayida verir yeni model bir Passat ceker ustunede 4000-5000tl lik saat alirim.

uzbey; Elimde olsa kullanirim ben onu kus tüyünden yuva yapar cam faunus icinde saklarim Very Happy

egunns; Dogru tespit cuzdanlardan en azindan benimkinden uzak dursun. Kolda tasimakta problem olur.Kordonu neyden yapildi acaba?
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 10:49

Son olarak ekte daha oncede onerilen Resimdeki Hamilton a hafiften isinmaya basladim. Fiyat ve Tissot ile karsilastirmama yardimci olursaniz sevinirim.
Ayni mekanizma 39mm Tissot 670-700tl, Hamilton ise 1050-1100tl civari.

Hamilton bazi sitelerde 41mm olarak geciyor ama sanirim 40mm. 1 mm lik fark nasil etki eder. Yaklasik 300tl fazla vermeye degermi.

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/h32515555.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 H32515555[/link]
[/img]

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/tissotleloclet41142333a.jpg/]
MIDO ALINDI - Sayfa 2 Tissotleloclet41142333a
[/link]
[/img]
teng

teng

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 11:29

Ds 1 elendimi ?
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 11:39

teng; elenmedi ama Mido ve onu gorme sansim pek olmuyor. Hamilton- Tissot satan yerler ofise yakin. Oris pirlant eve yakin.
19 mayista merdivende ayagim burkuldu fazlada gezemiyorum.
Erisebilirlige gore yazdim.

Bu arada Kadikoy bahariye deki Tufanda guzel saatler varmiydi. Gidebilecegim en yakin yer orasi.
teng

teng

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 12:12

olmamı
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 21:55

beyaz kadran alternatifi, hamilton king scuba
eta 2834 day-date, 40 mm
kendileri geçen hafta teşrif etti, orjinal siyah silikon kordon takacağım.
yada beyaz dikişli mavi deri kordon.
MIDO ALINDI - Sayfa 2 1zdnnzl
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 22:19

kelby; ben tok aliciyim daha bakire ceylan derisinden yapilmis kordon u gelmemis Oris Telemeter i sindirim asamasindayim diable 1000tl uzerine extreme bir durum olmadigi surece cikmayi dusunmuyorum. Viewmatic goruntu olarakda guzel gorunuyor. Ayrica Certina ve Mido larada bir goz atarak teklif almadan son kararimi vermiyecegim.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 22:56

1000 TL ve üzeri bir fiyatı böyle bir saate vermem zaten, bu saatin toplam maliyeti 600 TL diable , maksimum 100 lirada kordon için ayırdım.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 26 Mayıs - 23:09

@cemele
bence orisin baskısından bir an önce kurtul, yani alacağın diğer saat ve saatlerin, orisin ten sonra takılabilirliğini sorgulama,
ben 100 liarlık seiko 5 te kullanıyorum, yeri geliyor 30 liralık kurmalı vostokta kullanıyorum. önemli olan beğendiğim saati severek kullanmak. fiyatı hiç umurumda değil, başkasının ne düşüneceğide.

buradaki dost ve abilerimiz binlerce liralık omega, iwc, jlc yada benzeri saatlerini çıkarıp outdoor kullanım için seiko vb saat taktıklarını ifade etmişlerdir.

bu bağlamada güzel bir seiko 5 sports bile alabilirsin. hem günlük kullanım içinde son derece sağlam ve maliyetide ucuz.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 27 Mayıs - 2:01

kelby; baski demeyelimde sanirim bu saati de bin bir maceralar sonucu alacagim. Bugun Hamilton viewmatic denedim kasa 40mm tissotdan 1mm daha buyuk, Tissot a gore daha basarili ve daha guzel durdu. Fiyat olarak da 1078/6 seklinde dediler. Bu fiyatin altina olmuyor.

Senin saat epey uygun olmus gule gule kullan. Banada illa denk gelecek Oriste oldugu gibi. Seiko 5 arastiriyorum.

GG da gorduklerim var eger burdan alisveris yaptigin guvenilir bir saatci varsa linkini reklama girmeden ozelden verirsen sevinirim. Seiko 5 ler uygun fiyat oldugu icin onu 3. saat olarak alacagim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 27 Mayıs - 10:22

Tarafsız gözle değilde,taraflı olarak önereceğim saat Hamilton dur, ne de olsa bende kullanıyorum. fumeur
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 27 Mayıs - 10:56

deka demiş ki:
Tarafsız gözle değilde,taraflı olarak önereceğim saat Hamilton dur, ne de olsa bende kullanıyorum. fumeur

Very Happy Aynisimi sayin deka. Benim koluma 40mm ve alti kucuk geliyor gibi. 10 yil 38 lik quartz momentusu nasil kullandiysam. Bu sanirim sonradan gorme oluyor.
deka

deka

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 27 Mayıs - 18:38

Avatarımdaki saat, evet aynısı, sadece siyah kadran ve metal kordon, malum metal kordonu deri kayış yapmak mümkün.40 mm. genelde bana da küçük gelmekle birlikde, küçüklük,büyüklük kavramı biraz da tasarımla ilgili,örneğin spor bir saat için küçük olan boyut, daha klasik bir saatde normal gelebiliyor,ayrıca bezeli ince, dolayısıyla iç kadranı ve akrep yelkovanı büyük olan saat, büyük olduğu hissini uyandırıyor, ben genelde ağırlıklı olarak 42mm. ölçüsünü kullanmama rağmen bu saat de onlara yakın duruşu ve daha klasik yapısı ile rahatsız edici gelmiyor ve oldukça beğeniyorum, kısaca bu saat bana küçükmüş gibi gelmiyor.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 27 Mayıs - 21:52

deka; Bende de cok kotu durmadi sadece fiyat olarak daha uygun olanini bulmam halinde alabilecegim bir saat. Ayni mekanizmayi kullanan Tissot ile aralarinda 400tl far var ve bu farki hakettigini dusunmuyorum. Birde Certina deneseydim daha guze fikir olusacakti.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 0:08

100m WR'li bir saat nasıl Scuba oluyor? acaba bu seiko'larda geçen Diver's 100m mi?
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 0:10

viewmatic sözü nereden geliyor ne anlam ifade ediyor bilen var mı? kelime anlamını ile ilgisi var mı? varsa nasıl?
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 0:23

Evet gecen bende onu dusundum Automatic yazmamislar. Yoksa degilmi Very Happy
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 1:35

vervito demiş ki:
100m WR'li bir saat nasıl Scuba oluyor? acaba bu seiko'larda geçen Diver's 100m mi?

bana görede saçma ama, bu saatin model ismi böyle geçiyor, ben koymadım yani.
google'da bile hamilton king diye aratınca klasik modelleri, king scuba diye aratınca renkli bezel olanları çıkıyor.
deka

deka

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 3:23

vervito demiş ki:
viewmatic sözü nereden geliyor ne anlam ifade ediyor bilen var mı? kelime anlamını ile ilgisi var mı? varsa nasıl?
Bu viewmatic sözü benimde aklıma takılmıştı, kendimce şöyle yorumladım,saati gerçekte ele alıp inceleyince özellikle kasasındaki zerafet göze çarpıyor,hatları çok estetik,düz bir kasa değil, belki buradan geliyordur diye düşündüm. fumeur
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 13:59

viewmatic modelleri ilk Linwood serisi ile çıkmış. 1990başlarında ilk arkası kapağı camlı saatlerdenmiş. "View"(izle, seyret) kelimesinden geilyor. ilk modeller 37mm imiş. ne güzel ki şu anki koleksiyonda da 37mmlik modelleri var. Tissot le locle mi hamy jazzmaster viewmatic mi derseniz ben hamy derim.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 13:59

cemele demiş ki:
Evet gecen bende onu dusundum Automatic yazmamislar. Yoksa degilmi Very Happy

tabii ki otomatik.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 14:01

kelby demiş ki:
vervito demiş ki:

bana görede saçma ama, bu saatin model ismi böyle geçiyor, ben koymadım yani.
google'da bile hamilton king diye aratınca klasik modelleri, king scuba diye aratınca renkli bezel olanları çıkıyor.

siz mi koydunuz bu ismi anlamında demedim zaten. sadece yanlış isim koymuşlar herhalde diye düşündüm.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 20:37

vervito demiş ki:
viewmatic modelleri ilk Linwood serisi ile çıkmış. 1990başlarında ilk arkası kapağı camlı saatlerdenmiş. "View"(izle, seyret) kelimesinden geilyor. ilk modeller 37mm imiş. ne güzel ki şu anki koleksiyonda da 37mmlik modelleri var. Tissot le locle mi hamy jazzmaster viewmatic mi derseniz ben hamy derim.

ok1 Güzel bilgilendirme . Teşekkürler.
deka

deka

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 21:24

@vervito, "....Tissot le locle mi hamy jazzmaster viewmatic mi derseniz ben hamy derim." demiş, bende aynı görüşteyim, birde le locle yi birebir görmediğim için camının yapısını merak ediyorum, düz mü, yoksa hamyy gibi hafif bombeli mi?, düz ise bence buradan da kaybeder,cam bombeli ise, aynı makina kulanıldığı ve eş değer kalitede olduğu için gerisi tasarıma ve kişisel tercihe kalır,işte bu noktada ben viewmatic derim.
teng

teng

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 21:57

Le Locle daha iri bir saat ama camı düz. Bence de bombeli camı olsaymış muhteşem olurmuş.ancak fiyatı da daha yukarılara çıkardı o zaman.
Visodate Le Locle'ye çok benziyor ve camı bombeli (1500 chf )
deka

deka

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 22:10

Çapı 39mm. makina da belli, nasıl iri olur, view.40 mm.
teng

teng

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 22:15

Sadece çap yokki yükseklik te var vieux ayrıca yanları da düz gelince görüntü daha da irileşiyor.
deka

deka

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 22:18

İşte o nedenle her ikisde aynı makineyi kullanıyor demiştim, ama kenarlarının düz gelişi psikolojik olarak kalınlık hissini uyandırabilir,ama o zaman da dümdüz bir saat olur.
teng

teng

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 22:20

O da öyle zaten, ama modeli o. Zaten çap ta 39 değil 39.2 mm fumeur
deka

deka

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 28 Mayıs - 22:22

hahaha fumeur ,ölçülerde birbirine yakın gözüküyor.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 0:54

Her ikisinide denedim benim bakis acima göre hamy kolumda cok daha iyi durdu? Fiyat 1078/6

Le locle 670 nakit arada minimum 350 tl fark var.

Hamy nin koldaki durusu 350 tl edermi derseniz o da soru isareti etmez gibi.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 1:15

Alinirsa fiyat avantaji olaral le locle alinir acikcasi viewmatic in 350-400tl degecek fazla bir durusu yok. 0.8mm daha buyuk diyede bu kadar para vermek mantikli degil gibi. Saat&saat den bu fiyain altina almak mumkun gorunmuyor cunki verilen rakamin altini sistem kabul etmiyormus. Bunu 3 saat&saat bayide soyledi ve fiyatlar ayni.

1000tl uzerine cikcacaksam cok begendigim degisik bir tarz sunan asagidaki saatin beyaz kadranlisini biraz daha fedakarlik yaparak alirim.

Tabii Certine DS-1 ve Oris klasikleride denemem lazim.

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/63575684064lsfront.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 63575684064lsfront[/link][/img]
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 10:30

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/64475974051ls.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 64475974051ls[/link]
[/img]

Bugun bu saati deneyince su ana kadar gordugum ve denedigim saatlerin hepsinin yildizi sondu. Gercekten kadran design i olarak enfes bir saat tabii fiyatta enfes.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 10:32

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 3:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 10:45

1500 chf olması lazım
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 10:48

egunns dogru tahmin. Ilk saati de ordan aldigim icin 1800tl dediler. Israrlada daha uygun modeller olmasina ragmen para biriktirin ilerde bunu alirsiniz dediler.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 11:00

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/20546658.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 20546658[/link]
[/img]

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/71990815.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 71990815[/link]
[/img]

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/89162057.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 89162057[/link]
[/img]

Birkac resim daha ama gercekte daha etkileyici
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 11:02

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 3:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 11:08

katil balina; meguliiyet ne kelime zevk duyarim.

Bilgiler asagida ki gibi, Oris in son zamanlardaki en trend saatlerindenmis.

Mekanizma olara Oris in modifiyeli 644 mekanizmasi var ETA 2836-2 ye tekabul ediyor.

Oris Artelier Small Second, Pointer Date

Reference code: 644-7597-40-51-LS

Case: Multi-piece stainless steel case
Dial: Silver and grey guilloche dial
Strap/Bracelet: Dark brown leather strap, stainless steel folding clasp

Number: Oris 644, base ETA 2836-2
Dimensions: Ø 25.60 mm, 11 1/2’’’
Functions: Centre hands for hours and minutes, subsidiary second at 9 h, date by centre hand, date corrector, fine timing device and stop-second
Winding: Automatic winding, bi-directionally rotating red rotor
Power-Reserve: 38 hrs
Vibrations: 28’800 A/h, 4 Hz
Jewels: 27
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 11:16

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/57523357.jpg/]MIDO ALINDI - Sayfa 2 57523357[/link]
[/img]

Buda metal kordonlu olani.

Su ana kadar hamilton dan 2 model, Tissot le locle, Oristen 3-4 model denedim en fazla lezzeti bu saatten aldim.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: MIDO ALINDI   MIDO ALINDI - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 29 Mayıs - 11:51

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 3:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MIDO ALINDI
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Citizen Bullhead Chronograph Watch (Alındı!)
» Tissot le loche Kronograf--ARANIYOR (ORIS ALINDI)
» Mido.
» Mido Multifort
» Mido pulsometer