Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ

+16
profurio
cemele
barett
deha
borahan
selcuk
ticktock
crazyhours
aaltindeger
vervito
mustafasuren
Axiaziz
egunns
deka
teng
watcher
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
deka

deka

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 21:56

ok. zaten numuneleri denemiş ve fotolamıştın, fotolardan pek anlaşılamasada, canlı canlı gören kişi olarak ok. se okeydir. ok1 gerçi 22 tercih sebebi olurdu ama, belkide maliyet kaygıları ile daha düşük kalite bir kasada gelebilirdi.
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 22:21

Anaaa kasa gene 43 mm olmuş :-(((( Haberimiz yok
Ben bu saati kullanamayacağım için üzgünüm,
Talip olmak isteyen varmı ?
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 22:30

Luglar 22 diye alligator kayış ta sipariş etmiştim taskafa
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi 12 Haz. - 2:50

Rolling Eyes
kasa 43mm?
luglar 20 mi? bu nasıl bir şey olacak? iplerle bağlı kocaman bir pusula gibi.
monstre
olsun ya 2-3 ay daha beklerdik 22lik saati. bu türlü çok çirkin durur.
isim yazılmasından da üzülerek vazgeçmek zorundayım.
Teng'in sorduğu soruyu ben de sormuş olayım.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi 12 Haz. - 3:22

Evet arkadaslar, vazgecme konusunda sikinti yok, sikinti ancak isim yazildiktan sonra cikardi.
Isteyen arkadas vazgecebilir bence, kasa ve lug konusu pesinat oncesi son durumda 43/20 mm idi, sadece yol sirasinda bunu 42/22 'ye cevirmeye calistim hatta bir ara olur gibi oldu bunu teng dostumla da paylastim ama sonradan olmadi.

vagecip te pesinatini yatirmis olan arkadaslar icin bir sistem olusturmak zorundayiz, nasil yapariz bilemiyorum bunu dusunmek lazim.

Ben yine de buraya 43/20mm kasanin iki degisik tipte kayis ile resimlerini ekleyeyim, iple bagli pusula gibi olup olmadigini gorun:

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 DSCN1045

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 DSCN1037

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 DSCN1054

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 DSCN1049

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 DSCN1076
http://www.turksaatforumu.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi 12 Haz. - 3:24

vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedC.tesi 12 Haz. - 3:43

42/22ye kesin gözü ile bakıyordum :( bu kasada anlaşılamadığını bilmiyordum.
benzer bir saat bulup kolumda deneyeceğim.arkadaşlar 43/20 bildiğiniz bir saat mı piyasada? şimdi aklıma hiç gelmedi. gidip bir deneyeyim. bana 2 gün mühlet.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz 13 Haz. - 22:04

teng demiş ki:
Anaaa kasa gene 43 mm olmuş :-(((( Haberimiz yok
Ben bu saati kullanamayacağım için üzgünüm,
Talip olmak isteyen varmı ?

Yaw sevgili dostum, takmayacak ta olsan sen bu saati forumun hatirasi olarak almalisin, forumun kurulusundan itibaren hep dostlarla beraber foruma emek verdik, simdi bu forumun belki de tek hatirasi olacak, bu nedenle sen de doktor da mizmizlanmadan alin su saati benim de tepemi attirmayin haaa FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Chat-avec-un-fusilmonstre
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz 13 Haz. - 22:09

Tamam tamam baris ilani baris ilani baris ilani Hatta bütün saatleri alıcam
Ateş etme Mayk arabada yumurta var by
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz 13 Haz. - 23:55

rüyalarımı süslüyor bu saat benim ... bir de vintage uçak buldum mu değmeyin keyfime Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 14 Haz. - 0:29

Oleeyy cheers ,valla süpersiniz ya, o ne güzel karşılıklı yazışmaydı öyle, kesin kararlı, birde sert ama esprili bir animasyonla desteklenmiş bir mesaj ve süper bir cevap, hahaha bravo fumeur by
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 14 Haz. - 0:52

Naparsın, adamda kalaşnikov varmış joker1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 14 Haz. - 0:55

fumeur blublu
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 14 Haz. - 1:00

watcher benim saat ile herhangi bir olumlu yada olumsuz onerim olmadi olayin disindayim baris ilani
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 14 Haz. - 2:52

muhaha
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 14 Haz. - 11:14

baris ilani
Sustum. Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 15 Haz. - 1:35

Tamam artik itiraz basvurulari suresi bitmis olup basvuru kabul edilmemektedir.

Bundan sonra:

SES YOK GURULTUYE DEVAM joker1
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 15 Haz. - 1:52

Ok, biraları sen ısmarlarsın o zaman...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 15 Haz. - 3:25

okkii biere
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 15 Haz. - 12:58

biere üfff buz gibi Leffe olsaydı da içseydik.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz 20 Haz. - 1:54

valla ödemeleri yaptık isimleri de bildirdik inşallah teslimat belirtilen 15 temmuzda gerçekleşir heyecanla bekliyoruz ..
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz 20 Haz. - 7:48

Aynen heyecanla şahsımıza-adımıza özel saatlerimizi beklemeye geçtik.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 21 Haz. - 21:42

Kadran numuneleri bende, son gunlerde cok yogundum sizleri biraz habersiz biraktim dostlar.
Kadranlar geldiler, laciverti cok begendim, oldukca koyu siyaha yakin ama isiga gore lacivertin tonlari oynasiyor, cuku da cok guzel, zaten siyaha diyecek yok, tek sikintiyi krem'de yasadim, elektroliz kaplama yapmislar yanar doner olsun diye ve hem de kalitede cok ustune dustugum icin benim kalite istegime uysun diye ama renk bu sefer acik gold metalik gibi olmus, krem ile ilgisi yok, onu refuze ettim, meistersinger fildisi/krem istiyoruz ta en basindan beri dedim, onu hallediyorlar,
Bu arada bendeki kasa numunesini o gunlerde "aman bunun basina birsey gelmesin, guzelce paketleyip ulasabilecegim bir yere saklayayim" demistim ama oylesine iyi saklamisim ki herseyin altini ustune getirdim bulamadim.
Odemeleri bu hafta takip edeyim, normal olarak hersey 15 temmuza ayarlandi.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 2:31

watcher demiş ki:
Kadran numuneleri bende, son gunlerde cok yogundum sizleri biraz habersiz biraktim dostlar.
Kadranlar geldiler, laciverti cok begendim, oldukca koyu siyaha yakin ama isiga gore lacivertin tonlari oynasiyor, cuku da cok guzel, zaten siyaha diyecek yok, tek sikintiyi krem'de yasadim, elektroliz kaplama yapmislar yanar doner olsun diye ve hem de kalitede cok ustune dustugum icin benim kalite istegime uysun diye ama renk bu sefer acik gold metalik gibi olmus, krem ile ilgisi yok, onu refuze ettim, meistersinger fildisi/krem istiyoruz ta en basindan beri dedim, onu hallediyorlar,
Bu arada bendeki kasa numunesini o gunlerde "aman bunun basina birsey gelmesin, guzelce paketleyip ulasabilecegim bir yere saklayayim" demistim ama oylesine iyi saklamisim ki herseyin altini ustune getirdim bulamadim.
Odemeleri bu hafta takip edeyim, normal olarak hersey 15 temmuza ayarlandi.
abi dedektör olayına gir bence Smile bir de hani kuzu yemeye gelecektin kuzular büyüdü tosun olma yolunda ilerliyorlar ... Smile ve de krem kadran la da uğraştığın için gala da onu mu kullanacağız ? yoksa çuku mu merka ettim nasıl bir sistem izlesek ?
deha

deha

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 9:05

Sayın Watcher,

Gerçekten de çok teşekkürler, her aşamasında çok emeğiniz geçti forum saatimizin. Ama hepimiz de bileğimize takıp da birer fotografını çekip ayrı bir başlık altında hem görüşlerimizi hem de resmini koyduğumuz zaman, mutluluktan ötürü sanırım bu yorgunluğunuzdan bir eser kalmayacaktır. Ben bir kez daha teşekkür ediyorum, başta siz ve emeği geçen tüm diğer arkadaşlara.

Selamlar, saygılar
Deha BOLU
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 20:27

deha demiş ki:
Sayın Watcher,

Gerçekten de çok teşekkürler, her aşamasında çok emeğiniz geçti forum saatimizin. Ama hepimiz de bileğimize takıp da birer fotografını çekip ayrı bir başlık altında hem görüşlerimizi hem de resmini koyduğumuz zaman, mutluluktan ötürü sanırım bu yorgunluğunuzdan bir eser kalmayacaktır. Ben bir kez daha teşekkür ediyorum, başta siz ve emeği geçen tüm diğer arkadaşlara.

Selamlar, saygılar
Deha BOLU

aynen alkisalkis
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 20:54

Sagolun dostlar, Deha dostumun dedigi gibi tum bu stresler, saatler sizlerin kolunda resim icin poz vermeye basladiginda mutluluga donusecek by

Sevgili crazy, halen gelemedigime ben de cok sikinti yaptim ama burada mutlaka halletmem gereken isler olunca kalakaldim, bu arada stresten gecen gun gidip bir cabriolet aldim, alfa gtv spider 96 model, inanilmayacak kadar ucuza aldim ama motor culasse jontasi yanmis siki bir bakimdan sonra bu yaz binerim insallah. Neyse burada konu kirliligi yaratmayayim, birkac resim ceker hobilere eklerim ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 22 Haz. - 22:21

Hayırlı olsun, uyguladığın yöntemde stresle başetmenin moral kazanmanın bir yöntemi. ok1
selcuk

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 12:50

watcher bey kadran renğini seçebilecekmiyiz böyle bi alternatif varsa haber verirmisiniz çünkü ben kendi adıma kadranları değişebilecek bilgiye sahip değilim bu saati de rastgele bi saatçiye götürüp kadranı değiştirmek istemem en azından ilk beğendiğim kadranla beraber bell,i bi zaman kullanmak isterim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 21:17

Saatler tek renkte montaj olacak, kadrani degistirmek isteyen bir saatcide degistirecek, cok kolay ve cok az bir ucret isteyen bir operasyon olur.
Normal olarak krem kadran montajlanacak ama bu kadranlarin durumuna gore degisebilir de.
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 21:32

İşte bu nedenle kadranları canlı canlı dünya gözü ile gördüğü için hangi kadran olacağına watcher'ın karar vermesi en uygunu gibi gözüküyor.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. 23 Haz. - 23:46

deka demiş ki:
İşte bu nedenle kadranları canlı canlı dünya gözü ile gördüğü için hangi kadran olacağına watcher'ın karar vermesi en uygunu gibi gözüküyor.
evet bence de watcher abi karar vermeli bu (çukulata) kadrana diable
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 0:47

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Gifs2FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Gifs5FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Profiteroles

blublu blublu blublu
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 8:30

Gizli baskı var zannımca. diable
deha

deha

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 9:04

Ama çukulata sevilmez mi ? Ne baskısı ??
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 13:17

ana kadran kahverengi mi olacak?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 20:55

Henuz belli degil, baskilara daha ne kadar dayanacagima bagli drunken
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 21:29

kupon bir versiyon
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPaz 27 Haz. - 9:15

çukulata kadran, baskıdan ziyade güzel yani bir de o kadar emek karşılığı watcher bence karar sahibi olabilir hangisini isterse... tabi o kadar da önemli değil sonuçta değiştirme şansı var .
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 28 Haz. - 10:22

watcher demiş ki:

Saatlerin bulunduğu odaya sakladıysan bence aramaktan vazgeç ve yeni bir örnek iste diable diable
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 20:36

Numunelerin saklanmasındaki sıkıntı konusunda teng'e katılıyorum fumeur ,kadran konusunu da tamamen watcher'a ve arkadaşların tercihine bırakıyorum, laci hariç hepsine benden ok.(talep çoksa lacide olur:D ) değişik olması bakımından akrep-yelkovan renkleri kontrast açısından sıkıntı yaratmayacaksa, çuku kadran neden olmasın, sanırım bu renk kadrana sahip saat pek kimsede yoktur,kadranların tamamını dünya gözü ile gören watcher en iyisini bilir. by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 21:17

teng demiş ki:
watcher demiş ki:

Saatlerin bulunduğu odaya sakladıysan bence aramaktan vazgeç ve yeni bir örnek iste diable diable

Istedim istedim dostum....

Ama...

Vermediler, bi tane ancak veriyoruz dediler... agliyor

aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 1:05

tatil zamanı.. cheers 16 gün sonra görüşmek dileğiyle hoşça kalın ey forum ahalisi.. Very Happy
bizim saatin tamamlanmasıyla aynı sıralarda işbaşı yapıcam heralde.. tatil dönüşü iyi bir motivasyon olur inş...

(tatil süresince elimi herhangi bir teknolojik alete sürmemeye kararlı olduğumdan internete ve de foruma göz atma şansım olmıycak...isim konusunda onursal beyede yazmıştım ama her ihtimale karşı burayada yazıym asıl isim osman çağan altındeğer, sığmaz o.çağan altındeğer oda sığmazsa o.ç.altındeğer, oda sığmazsa vay anasını yazdırın Smile
by
selcuk

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma 9 Tem. - 5:52

arkadaşlar saatlerimizin teslimatı nasıl gerçekleşecek adres v.s gibi konular netleştimi ben daha adres falan vermedimde
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedCuma 9 Tem. - 6:20

selcuk demiş ki:
arkadaşlar saatlerimizin teslimatı nasıl gerçekleşecek adres v.s gibi konular netleştimi ben daha adres falan vermedimde

Selçuk Bey, tabii ki bu ve benzer soruları sormakta haklısınız, ama bu adres ve teslimat işi işin en son en kolay kısımlarından. Ve bir yerde en tatlı işler aslında...
İl-il vaya bölge bölge ayırıp veyahut başka bir yöntemle kolayca tasnif edip, dağıtımını yapacağız.

Ne var ki, bu gün ödemeler için son gün olmasına karşın ödememiş, ki insanlık halidir olabilir, ama lütfedip haber bile vermemiş bir-kaç arkadaşımız var. (Çok çok az sayıda da olsa var.)
Bunun tabii ki sizinle bir ilgisi yok zaten yazacaktım ama eğer böyle olmasaydı süreci biraz daha hızlandırma şansımız olur sizin sorunuza da daha kesin yanıtlar verebilir hale gelmiş olurduk.
Neyse arkadaşlarımızın takdiridir.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPtsi 12 Tem. - 21:01

benim için çok önemli bir olay bu hep takip ettim bir şey kaçırmayayım arkadaşlara ayıp olmasın benim yüzümden bekleme olmasın diye dikkatli davrandım kendi üstüme düşeni de yaptığıma inanıyorum diğer arkadaşlardan da görevini yapanlar çoğunluktadır yapmayanların takdir tecrit hakları yoktur bence direk bize karşı değil foruma bir yavaşlatma olur bu el freni gibi yazıktır bence ...
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 6:01

crazyhours demiş ki:
benim için çok önemli bir olay bu hep takip ettim bir şey kaçırmayayım arkadaşlara ayıp olmasın benim yüzümden bekleme olmasın diye dikkatli davrandım kendi üstüme düşeni de yaptığıma inanıyorum diğer arkadaşlardan da görevini yapanlar çoğunluktadır yapmayanların takdir tecrit hakları yoktur bence direk bize karşı değil foruma bir yavaşlatma olur bu el freni gibi yazıktır bence ...

Yok zaten kimseyi beklemeyiz. Beklemiyoruz. Plan program dahilinde her şey.
Zaten dediğiniz gibi çok küçük bir azınlık ama böyle bir durum var, herkesin bilgisi olsun diye yazdım ben.
Bizden yana bir gecikmeye mahal vermez böyle bir şey.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 22:27

rahatlamış olduk teşekkürler
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedÇarş. 14 Tem. - 20:51

Listeyi aldim ve iletiyorum arkadaslar.
Birkac gundur ben de epey yogundum, forumdan biraz uzak kaldim, bugunlerde yeniden saatimiz ile ilgili detayli bilgilere gecmeye baslariz ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 3 Icon_minipostedPerş. 15 Tem. - 1:51

Temmuz 15 de firmanın tatil nedeniyle kapanacağı söylenmişti, eğer doğruysa bu aralar saatlerin teslim edilmesi gerekir, son durum ne acaba?Ayrıca isimli saatlerin listesi önceden bildirildiğine göre işlem tamam mı ki by nede olsa zaman geldiğine göre artık heyecan bastı. fumeur

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
» Saatler, zaman ölçümleri ve astronomi konusunda geçmişimizden birkaç isim
» zam konusu
» Konusu saat olan Anekdotlar
» DALGIC - DIVER SAATLERI BILGI PAYLASIMI KONUSU