Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ

+16
profurio
cemele
barett
deha
borahan
selcuk
ticktock
crazyhours
aaltindeger
vervito
mustafasuren
Axiaziz
egunns
deka
teng
watcher
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 4 Haz. - 0:57

selcuk demiş ki:
gerçekten müthiş olmuş emeği geçen bütün arkadaşlarımıza cook teşekkürler ben kendi adıma sizlerin sayesinde böyle güzel bi saate sahip olacagım için acayip mutluyum ve müteşekkirim...

Saatleri herkese teslim ettigim gun galiba dunyanin en mutlu insani ben olacagim,
Ayrica boylesine ozel birseyi sizlerle paylasmak cok keyifli oldu,
Bu ilk yaptigimiz saat cok cok ozel oldu, icine mekanik carklarin arasina kendimizden, ruhumuzdan da birseyler hep beraber ufledik,
Neyse saatler teslimden sonra genel duygularimi ve asamalari yazacagim.
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 4 Haz. - 5:44

Axiaziz'e de yazmıştım ancak burada tekrarlamanın sakıncası yoktur sanırım.
8 ve 16 no lu saatler ödemesini daha önce tamamlamış idi. İki saate de herhangibir isim vs istemiyoruz.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 4 Haz. - 6:41

watcher demiş ki:
selcuk demiş ki:
gerçekten müthiş olmuş emeği geçen bütün arkadaşlarımıza cook teşekkürler ben kendi adıma sizlerin sayesinde böyle güzel bi saate sahip olacagım için acayip mutluyum ve müteşekkirim...

Saatleri herkese teslim ettigim gun galiba dunyanin en mutlu insani ben olacagim,
Ayrica boylesine ozel birseyi sizlerle paylasmak cok keyifli oldu,
Bu ilk yaptigimiz saat cok cok ozel oldu, icine mekanik carklarin arasina kendimizden, ruhumuzdan da birseyler hep beraber ufledik,
Neyse saatler teslimden sonra genel duygularimi ve asamalari yazacagim.
abi bizde aynı mutluluk içindeyiz. tabiki bı işin mimarı olarak sana ayrı bir teşekkür etmek lazım. teşekkürler
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 4 Haz. - 22:02

Arkadaşlar ödeme konusu "forum saati ödeme koşulları" başlığındakiyle aynı aslında. O başlıkta değişiklikleri yapıp, gerekenleri belirteceğiz. Gerekli bilgi oradan alınacak.
Oraya herkes kalan tutarı ve müzeye gidecek saat için +7 euro yatıracak. Bu +7 euro lar mecburi değil. Ben yatırmam diyen olursa, yatırmasın.

Hesaplar aynı, yatırma şekli aynı. Yani ödeme sonrası gene bana mail atılmalı teyit alınmalı ve gene para yatırırken açıklama kısmına kimin yatırdığı yazılmalı. (Eğer açıklama kısmına isim yazılmazsa gün içinde 2 ödeme olur, 3 kişi ödedim diye mail atarsa ben araştırmacı gazeteci kıvamında dolaşmak zorunda kalırım.) Eğer isim isteniyorsa bu maillerde bildirilecek.
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 21:06

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Hezarfenchoco
Gerçi bütün kadran renkleri çok güzel ama yeni gündeme gelen sürpriz çukulata kadran ortaya çıktığına göre, bende watcherin izniyle başka bir foto yayınlayayım, böylece konuyu sıcak tutmuşda oluruz.Bu fotoda henüz bazı güncel izler görünmüyor ama olsun, yinede fikir verir sanıyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 21:27

Cukulata kadrani aciklamamistim, cunku henuz tam belli degildi, ama projeyi birkac arkadasimiz ile paylasmis ve goruslerini almistim.
Ama bayagi ugrastirdi cukulata kadran.
Cunku toplam yapilmasi gereken tek renk kadran adeti fix idi ama birsuru ugrasidan sonra prensiplerini biraz delebildik ve neticeye ulasabildik ok1
Bu arada rakamlar da index aplike olup kirmizi altin rengi olunca super oldu gibi geliyor bana.
deha

deha

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 21:35

Sayın Watcher,

Sürpriziniz gerçekten de süper, kadran rengi, kayış rengi, akrep yelkovan, gerçekten de süper olmuş doğrusu. Bu kadran "pakete" dahil mi, opsiyonel mi, seçmeli mi ?

Saygılar
Deha BOLU
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 22:29

Her kadrandan herkese var, opsiyon yok, saatin yaninda yedek kadranlar her renkten herkese verilecek, yine ayni zamanda iki degisik versiyon akrep ve yelkovan da olacak ve yine iki renk kayis yani siyah ve kahve olarak pakete dahil.
Aslinda kadranlari belli adetlerde yaptirma zorunlulugumuz vardi oyle olunca herkese her renkten yedek kadran da paylasilabilecek durum ortaya cikti.
Yani kahverengi kadran da pakete dahil, opsiyonel degil Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:15

"rakamlar da index aplike olup kirmizi altin rengi olunca super oldu gibi geliyor bana."
İşin püf noktasıda burası, bence bu nedenle çok daha güzel olmuş.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 1:06

ben mümkün olucaksa geldiğinde diğer akrep yelkovan versiyonun resmini bekliyorum miammiam
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 8:42

Ben de +1
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 9:08

diğer kollar duaphine idi değil mi? duaphine akrep ve yelkovanın saniye kolu da o modelde bir şeydir umarım.... benim için de o halde favori duaphine kollardır Smile kahve kadran da çok yerinde bir hediye oldu. watcherin emeğine sağlık.
deha

deha

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 17:54

Süpersiniz Sayın Watcher,

Çok teşekkürler.

Selamlar
Deha BOLU
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 18:31

watcher demiş ki:
Odemeler icin axi'den haber bekleyelim diyorum ok1

bekliyoruz.. (osman çağan altındeğer) abi bunu sığdırsınlar 10 avro fazla alsınlar SmileSmileSmile
barett

barett

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 19:47

aaltindeger demiş ki:
watcher demiş ki:

bekliyoruz.. (osman çağan altındeğer) abi bunu sığdırsınlar 10 avro fazla alsınlar SmileSmileSmile

340 daha ver yarisini bir saate ,diyer arisini baska saate yazalim fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:33

vervito demiş ki:
diğer kollar duaphine idi değil mi? duaphine akrep ve yelkovanın saniye kolu da o modelde bir şeydir umarım.... benim için de o halde favori duaphine kollardır Smile kahve kadran da çok yerinde bir hediye oldu. watcherin emeğine sağlık.

Diger kollar dauphine fakat dauphine icin ozel saniye tasarlamamistik yani ya uzerinde ay olan saniye olacak ya da duz bir saniye olacak.
Zaten soyle bir durum var,
makinemiz baz olarak 6498 oldugu icin, 6498'in tum aksesuarlari compatible. Yani kurma kolundan akrep yelkovan ve saniye ibrelerine kadar her turlu parca bulmak cok kolay. Kurma kolumuzu begenmegen olursa oignon kurma kolu her yerde bulmak mumkun, boylece saatimizi daha cok ta kisisellestirebiliriz.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:35

barett demiş ki:
aaltindeger demiş ki:
watcher demiş ki:

340 daha ver yarisini bir saate ,diyer arisini baska saate yazalim fumeur

Ne bu ya, destan basligi gibi isim joker1

Ya da mesela iki tane arka kapak yaptiralim birine yarisini digerine de obur yarisini yazdiralim blublu
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:37

Arkadaslar, saka bir yana, soyle bir yontem izleyelim:

Eger yazilacak isim uzun ise, bize yazilacak ismi iki alternatifli bildirin, biri uzun olani digeri de eger uzun gelirse kisaltilmis olmasi gerekeni.
Boylece hata yapilmamis olur kanisindayim.
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:41

Ben de sığmazsa Kamaşullah yazdırmak istiyorum muhaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:46

teng demiş ki:

Bunu kayisa yazdirmak daha dogru olur gibi geliyor hahaha
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:23

çukulata çukulata çukulataa çukulata sevgiliiim esmer yüzlü şirin sözlü güzel sevgilimm.. desem bişeyler anlaşılır mı Smile
barett

barett

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:45

Abi sen bize arka kapaga en fazla kac karekter yazdirabilcegimizi ogrensen bizde ona gore duzenleme yapsak, nasil olur..
barett

barett

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:46

crazyhours demiş ki:
çukulata çukulata çukulataa çukulata sevgiliiim esmer yüzlü şirin sözlü güzel sevgilimm.. desem bişeyler anlaşılır mı Smile
Anlamadik biraz daha ip ucu lutfen
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:17

barett demiş ki:
crazyhours demiş ki:

Senin daha bikac firin ekmek daha yemen lazim blublu

aslinda ben de anlamadim, ya da anlamamis gibi yapayim hahaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:20

barett demiş ki:
crazyhours demiş ki:

Buyrunuz bir ip ucu: hahaha

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Fix%20bout
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:40

Espriler havada uçuşuyor,adamı kopartıyorsunuz yaw. merci
Şaka bir yana eğer isim konusunda maksimum karakter belirtilirse belki bende değişikliğie gdebilirim. fumeur
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 0:06

teng demiş ki:

Ama sığarsa Kahramanmaraşlıfethullah yazdırıcam muhaha
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 0:55

watcher demiş ki:
barett demiş ki:
crazyhours demiş ki:

valla ipin ucu kaçmadan halletmek lazım bu işi , derim ki gelecek saatimizin başlangıç kadranı choco renkli olsun watcher ın son dönemeçteki gayretine bir atıfta bulunmuş ta oluruz diye düşünüyorum teşekkür baabında yani
deha

deha

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 2:33

Ödeme başlığındaki kısımda;

280 Euro + 7 Euro ( ortak saat için ) = 287 Euro ( veya TL karşılığı ) yatırılacağı söyleniyor. İsim yazdıracaklar için son ödeme tarihi de 18 Haziran olarak verilmiş. Bugünlerde yatırmamız gerekiyor sanırım artık, halen bir Sayın Axi'den haber bekliyormuyuz yoksa yatırabilirmiyiz ödemelerimizi ?

Bir de saate isim yazdıracaklar için ayrı bir isim listesinin olduğu başlık açılacak mı acaba ?

Selamlar
Deha BOLU
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 2:35

Replicasi da cikar bunun cok iyi olmus.

Sahip olacak arakadaslara simden hayirli olsun.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 2:40

aziaziz buradaki başlıkta detay vermiş. kalan tutarın ansıl yatırılacagına dair...
http://www.boraeresici.com
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 8:20

Arkadaşlar başlıkta gereken bilgiler verildiği gibi başlıkta zaten değiştirildi.
Tekrar bir isim yazdıracak/yazdırmayacak listesi yapmanın daha doğrusu benim mecburen yapmış olduğum bu listenin yayınlanmasına gerek görmediğim gibi doğru da bulmuyorum.

İsim yazdıracak arkadaşlar ve yazdırmayacak arkadaşlar için iki ayrı tarih belirttim orada. Ona göre üyemiz nasıl istiyorsa, kendisi için nasıl uygunsa o şekilde hareket edecek.
Gene bir sıkıntı olursa haber verin ben gereken bilgileri verir/gereken değişiklikleri yaparım ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 23:43

crazyhours demiş ki:
watcher demiş ki:
barett demiş ki:
crazyhours demiş ki:

valla ipin ucu kaçmadan halletmek lazım bu işi , derim ki gelecek saatimizin başlangıç kadranı choco renkli olsun watcher ın son dönemeçteki gayretine bir atıfta bulunmuş ta oluruz diye düşünüyorum teşekkür baabında yani
Doğrusunu isterseniz kadran renklerinin hepsi güzel, siyahda, çuku çuku da son haliyle anlamlı ve şık olmuş, özellikle metalik hafif kabartma rakamlar elit bir hava katmış,çoğunluk nasıl isterse temel kadran o olabilir ve üzerinde bulunabilir.
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 23:55

Watcher arkadaşımıza teşekkürümüzü kadran rengi ile belirtmek de bir fikir ama sanırım yetersiz kalır by
Ayrıca bu saatleri Anadolu'nun çeşitli yerlerindeki arkadaşlarımız da aldı ve kadran değiştirecek kalitede usta bulma onlar için sorun olacaksa bence arkadaşlarımızın çoğunluğuna uyalım. Büyük şehirlerde oturanlar nasılsa halledebilirler diye düşünüyorum. Ne dersiniz ?
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 0:04

Aynen katılıyorum, benim burada bırakın saatin kadranını değiştirtmeyi elletmem bile, ondan sonra sıkı sıkı sarıp sarmalayıp teng e kargolamam gerekir. fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 0:04

Bana hepsi uyar, saatlerimizin montaji temmuz basinda baslayacak yani temmuz basina kadar montaji yapilacak kadrani belirleme vaktimiz var, ilk etapta prensip olarak krem olacak demistik ve ureticiye de boyle demistim ama artik sanirim benim kaprislerime alismaya basladilar, montajlanacak kadrani degistirmemi ciyaklayarak kabul ederler guluyor
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 0:12

Ben hepsine uyarım,uyaroğlu gibi oldu ama diable ,seni zor durumda bırakacaksa krem klasik herşeye giden güzel bir renk oda olur, hepside olur, ama laci olmasın derim, watcher aslında bunları birebir fiziki olarak görme şansın varsa sen mi karar versen, son metalik rakamlardan sonra özellikle siyah veya çuku çukuda güzel gider,benim tercihimi esnek bırakacak olursam laci hariç hepsi olur dermişim. fumeur ,çok mu esnedi yaw. Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 0:51

yok çok esnemedi, laci konusunda çok kesin konuştun by
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 1:35

ilk başta Laci kardan ile kahve kordon iyi gider Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 1:46

Ben kahve kordonu ısmarladım bile nasılsa hem laciye hem de siyaha iyi gider.
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 1:48

Laciyi biraz seçici görüyorum,özellikle kotla iyi gidebilir ama bu klasik havada,ayrıca laci, kayış rengide seçer, diğerleri gibi olmaz yani seçenekleri kısıtlı birde bende de toplamda 3 adet laci kadranlı saat olunca o konuda kesin konuşmuştum. by gerçi siyah kadran,krem kadranda var ama olsun.
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 1:49

teng demiş ki:
Ben kahve kordonu ısmarladım bile nasılsa hem laciye hem de siyaha iyi gider.
kahve kayış hepsine iyi gider. by
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 5:03

ben objektif konuşayım
krem olsun fumeur

lug genişliği kaç mm idi arkadaşlar...20?; 22 mm?
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 6:49

Krem kadran neye göre objektiftir ?? beret
22
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 9:46

benim için hiiç farketmez....
ana sayfada hep krem diye algı vermiş bana

20 mm sanıyordum!; sevindim sakil dururdu
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 10:19

20 mm.
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 10:48

22
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 11:12

Kasa değişmediyse 20 idi, 22 ise daha iyi.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 11:18

belki watcherın elinde 20 lik kayış vardı; o şekil saate denedi...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 11 Haz. - 21:53

20mm
Bir ara uretici benim mizmizlanmalarim ve israrlarim ustune bizim icin yeni kasa yapabilecegini soylemisti, ben de ok demistim, yeni kasada lug'lar 22mm olacakti, ve zamaninda da yetistirecekti, ama daha sonra en az 3-4 ay gecikebilecegini soyleyince birinci kasaya donus oldu, birinci kasada emin oldugum sey kasa kalitesi de olunca ben de kabul ettim, ozellikle luglar belki 20mm ama et kalinligi oldukca fazla olunca gorunumu hic te bozuk degil.

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
» Saatler, zaman ölçümleri ve astronomi konusunda geçmişimizden birkaç isim
» zam konusu
» Konusu saat olan Anekdotlar
» DALGIC - DIVER SAATLERI BILGI PAYLASIMI KONUSU