Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ

+16
profurio
cemele
barett
deha
borahan
selcuk
ticktock
crazyhours
aaltindeger
vervito
mustafasuren
Axiaziz
egunns
deka
teng
watcher
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
aaltindeger

aaltindeger

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 1:23

şimdi her ne kadar kasası başka bir markanın kasası olsada ( yanlış hatırlamıyorsam Mete abi hangi markanın olduğunu söylemedi, kimsede sormadı) tasarımı bize ait olan bir kadranı ve bize ait olan bir marka ve modeli olan forum saatine replika denebilirmi?
diyen olursa ne cevap vermeli Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 2:58

borahan demiş ki:
bir hafta bugun ıtıbarı ıle doluyor yuppiii.....

Boracim biraz daha sabir baris ilani

Muzeye gidecek olana isim yazilmadigi icin onun montajini hemen yaptiriyorum, once izmirde birkac gun daha sonra istanbulda gorus ve ziyaretlerinize acik olacak, bekleme suresinde en azindan saatimizi kanli canli gorme ve deneme imkanimiz olacak by
http://www.turksaatforumu.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 3:08

aaltindeger demiş ki:
şimdi her ne kadar kasası başka bir markanın kasası olsada ( yanlış hatırlamıyorsam Mete abi hangi markanın olduğunu söylemedi, kimsede sormadı) tasarımı bize ait olan bir kadranı ve bize ait olan bir marka ve modeli olan forum saatine replika denebilirmi?
diyen olursa ne cevap vermeli Very Happy

Kasa baska bir markanin kasasi ama oyle tamamiyla degil, uzerinde bizim icin modifikasyonlar yapildi, yani bir olcude nasil porsche cayenne ve ww touareg ayni sasiyi paylasiyorsa bizimki de oyle ve bizimkine porsche denebilir, cunku arka kapak bizim icin yeniden yapildi, kenarlari pahlandi ve arka kapaga bizim icin ozel safir cam takildi. Yine arka kapak uzerine yazilar ozel yapiliyor, seri numarasindan isim ve markaya kadar.
Kurma kolu bize ozel kendi tasarimimiz olarak imal edildi.
Kadrani da tamamen bize ait, makine dornbluth tarafindan imal edildi ama bize ozel el yapimi cote de geneve dekoru yapildi.
Bu durumda bizim saate replika diyecek olani sen bana gonder de ben de onun agzini cart diye yirtayim kahkaha2
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 9:39

valla ben fenayım. işler ters gidiyor bir saat alıp kendimi mutlu etmek istiyorum ancak alamam, bizimkini bekliycem. acilen mutluluğa(hezarfen'e) ihtiyacım var Smile
bu saate bir slogan bulalım mı bu arada?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 10:29

bencede Mete abi, bizim saate AMG black series de dense az kalır Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 21:11

vervito demiş ki:
valla ben fenayım. işler ters gidiyor bir saat alıp kendimi mutlu etmek istiyorum ancak alamam, bizimkini bekliycem. acilen mutluluğa(hezarfen'e) ihtiyacım var Smile
bu saate bir slogan bulalım mı bu arada?

Yaw hic sorma ciddi stres yaptim ben de, ama belcikalilar der ki " iyi biten her sey iyidir" clown
Ben de aslinda her stres yaptigimda bir iki saat alip kendimi tatmin ediyordum ama epeydir hemen hemen hic almadim, kendi saatimize ihanet gibi bir duyguya kapiliyorum baska saat almaya kalktigimda Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 21:43

Bu arada İsviçre tatile girmedimi ??
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 22:05

teng demiş ki:
Bu arada İsviçre tatile girmedimi ??

Girdi, girdi, gecikme biraz da bu yuzden, aslinda kabahat biraz da bende, listeyi vermekte geciktim, gravurcunun butun programi degismek zorunda kaldi, yazilarin yerlestirilmesi ve yerlerinin belirlenmesinde de biraz uzattim.
Her asamada cok ince eleyip sik dokuyunca gecikme oldu, aslinda adamlari da bunalttim, isvicredeki kontak, yaninda dizaynir ile beraber bana geleceklerdi, yuzyuze tanismaya, ben boyle mizmizlik yapinca adamlar tanisma faslini teslimat sonrasina biraktilar.
Saatlerin teslimat oncesi kontrolu icin de barett ile anlasmistik, cocuk ta ona gore izin filan ayarlamisti ama hepsi degismek zorunda kaldi Crying or Very sad
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 22:17

Onların tatili Ağustos ayı boyunca diye biliyorum. Bu durumda bizim saatler için Eylülü telaffuz etmek yanlış olmayacak galiba ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedCuma 6 Ağus. - 22:45

Yok bana agustos ortalari gibi soylediler ama agustosun ikinci yarisinda demek daha dogru olacak gibi geliyor.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz 8 Ağus. - 21:57

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Dsc03010

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Dsc03011

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Dsc03012

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Dsc03013
austun

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz 8 Ağus. - 22:54

Watcher;
Resimlere bakınca şimdiden bu projeye katılma kararını verebildiğim için kendimi kutluyorum. cheers
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz 8 Ağus. - 23:19

ne güzel abimizsin sen mete abi alkisalkis
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPaz 8 Ağus. - 23:33

o zaman dostlar, saatimizin makinesinin orjinal resmini de ekleyeyim, fotoda renk sari altin gibi cikmis ama renk kirmizi altin rengi, kurma carklari da celik rengi clown

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Snc10010
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 9 Ağus. - 0:08

ahhh,ahhhh.....
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 9 Ağus. - 0:39

uyy çelik çok kaliteli gözüküyor; dananın sırtı misali Very Happy
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 9 Ağus. - 18:14

çook heyecanlandım yıne. çok başarılı gözüküyor. az daha sabır... diyorum kendı kendıme

watcher ustada tekrar teşekkürler
http://www.boraeresici.com
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 9 Ağus. - 21:57

bu günleri de gördük artık bekleriz rahat rahat isterse 2011 de gelsin Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 9 Ağus. - 22:11

Arkadaslar, 50 numarali muze saatine isim yazilmayacagi icin onu simdiden hazirlattim, 1-2 gun icinde once Izmirde birkac gunlugune, daha sonra istanbulda olacak ve gorus ve denemelerinize sunulacak, detaylari, saat Izmire ulastiginda verecegim.
Boylece saatimizi kanli canli da gorup kolumuzda deneme imkanina sahip olacagiz, bu da bizi isimlerimiz yazilana kadar biraz daha sabrettirir diye dusundum Very Happy

Bu arada yine tekrar edeyim, final odemeyi henuz yapmadik, anlasmam saatler bitecek, benim ve barett'in kontrolundan gececek hersey ok ise odemeyi yapip saatleri teslim alacagim. Yapabilirsem saatleri beraberimde Turkiye'ye getirecegim.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 9 Ağus. - 23:20

watcher o kadar saat ile tr ye gırerken gumrukte kacakcılıktan yakalanmyasın aman dıkkat Very Happy Very Happy
http://www.boraeresici.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 9 Ağus. - 23:26

borahan demiş ki:
watcher o kadar saat ile tr ye gırerken gumrukte kacakcılıktan yakalanmyasın aman dıkkat Very Happy Very Happy
Bakicam iste, o konuyu iyice arastirayim da sonra geleyim, en kotu ihtimalle vergilerini oderim, ama bunu sizlerden talep etmem clown
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 10:09

Yok artık deve ! o kadar saatin vergisi ne tutar biliyormusun ?

Bu vesile ile farkettim ki Deve smileyimiz yok fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 10:37

teng demiş ki:
Yok artık deve ! o kadar saatin vergisi ne tutar biliyormusun ?

Bu vesile ile farkettim ki Deve smileyimiz yok fumeur

Sizlere feda olsuuuunnn

deeermisimmm blublu
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 10:39

hehe, bu da güzeldi. ok1
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 2:58

çok heyecanlamıyourm .. tatilde olduğumdan dolayı internete kolay ulaşamıyorum. 2-3 günde bir nete girdiğimde saatim geliyor diye heycanlanıyorum ve her geçen vakit sabırsızlığım artıyor. ama gerçekten güzel bir saatimiz oldu.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 9:38

devenin nalı veya deve tarzı bir smiley çok güzel olur hakketen. araştırdım internette bulamadım. grafiker ya da bu işlerden anlayan bir arkadaş flash ile filan yaparsa müthiş olur. böyle smiley kullanan ilk türk forumu oluruz Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 21:10

iki adet deve smiley'lerimize eklenmistir, vatana ve millete hayirli olsuuuunnn

Yuruyen deve devenin basi
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 21:31

yok Yuruyen deve SmileSmile denemek için..
deka

deka

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 22:06

hosgeldin Yuruyen deve , yok artık devenin basi diyerek bende denemiş oldum fumeur
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 8:49

Büyüksün Watch devenin basi
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 10:02

süper olmuş Smile
özcanaslan

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 14 Şub. - 10:54

arkadaşlar emeğinize sağlık forma yeni üye oldum bu saatler yani hazarfen -ibni sina fiyatları ne kadar almayı düşünüyorumda yardımcı olursanız son hallaerinin fotoğflarıyla dadasbey@gmail.com adresine mail atarsanız sevinir ve müteşekkir olurum. saygılar. Ayrıca Türkçe 'ye verdiğiniz önemden dolayı sosuz teşekkürler.
teng

teng

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 14 Şub. - 20:21

Hazarfen -ibni sina, yani bizim deyişimizle Hezarfen ve İbn-i Sina saatlerini perakende almak mümkün değil. Hezarfen limitli bir saat idi hiç kalmadı. İbn-i Sina ise henüz üretilmediği için almak mümkün değil. Zaten bizi yanlış anlamışsınız, biz perakende satıcı değiliz. Forum çerçevesinde kendimiz için limitli saatler yaptırıyoruz.
Türkçeye önem verdiğinizi duymak güzel bir şey. Umarım bu duygu bir süre sonra yazılarınıza yansır.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ   FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ - Sayfa 5 Icon_minipostedPtsi 14 Şub. - 21:44

Rumi saat projemize girebilirsiniz...

FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
» Saatler, zaman ölçümleri ve astronomi konusunda geçmişimizden birkaç isim
» zam konusu
» Konusu saat olan Anekdotlar
» DALGIC - DIVER SAATLERI BILGI PAYLASIMI KONUSU