Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vacheron Constantin Replika

+2
teng
okyanus57
6 posters
YazarMesaj
okyanus57

Vacheron Constantin Replika Empty
MesajKonu: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPerş. 22 Tem. - 22:32

Arkadaşlar saatimi geçen hafta Ağrı Doğubeyazıt Büyük pasaj dan aldım.Satıcı kaliteli bir saat olduğunu 2 yıldır arkadaşının aynısını kullandığını falan söyleyerek bana ürünü sattı.1 haftada 2 dak.ileri gitti.Tüm göstergeleri çalışıyor.Bu saat benim ilk replika ve mekanik saatim.Pazarlık sonunda 125 liraya satın aldım.Saat konusunda yorumlarınızı beklemekteyim.Saygılarımla.

[img]Vacheron Constantin Replika Img2871e.th[/img][img]Vacheron Constantin Replika Img2870c.th[/img][img]Vacheron Constantin Replika Img2865xs.th[/img]
[img]Vacheron Constantin Replika Img2870c.th[/img]

En son okyanus57 tarafından Perş. 22 Tem. - 22:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
okyanus57

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPerş. 22 Tem. - 22:35

[img]Vacheron Constantin Replika Img2866t.th[/img]
[img]Vacheron Constantin Replika Img2872m.th[/img]
[img]Vacheron Constantin Replika Img2864y.th[/img]
okyanus57

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPerş. 22 Tem. - 22:48

Saatin gerçek değeri nedir.Şu anda bu modeli piyasada satılmaktamıdır...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPerş. 22 Tem. - 23:04

Saati gerçek değerine almışsınız, İstanbul'daki sitelerde iki misline satılıyor.
Haftada 2 dakika ile gittiğine göre günde 15-20 saniye ileri gidiyor, bu da son derece makul, ama saatin modeli çok güzel, güle güle kullanın.
okyanus57

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPerş. 22 Tem. - 23:15

teng demiş ki:
Saati gerçek değerine almışsınız, İstanbul'daki sitelerde iki misline satılıyor.
Haftada 2 dakika ile gittiğine göre günde 15-20 saniye ileri gidiyor, bu da son derece makul, ama saatin modeli çok güzel, güle güle kullanın.

Sayın teng öncelikle teşekkürler.Saatin replika olmayanının fiyatının ne olduğunu merak etmiştim.Hiçbir yerde bulamadım.Arkasında G583.6003 yazıyor..
teng

teng

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedCuma 23 Tem. - 1:20

En fazla, en fazla 15.000 bilemedin 20.000 dolardır fumeur
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPaz 25 Tem. - 7:06

doğubeyazıttan bende 2-3 tane saat almıştım. o zamn ığdırdaydım. ben 60 liraya almıştım 2-3 sene oldu. bi problem yok aynı markanın farklı modeliydi ama hayırlı olsun
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPaz 25 Tem. - 22:34

Bu regulator saatleri degisik markalarin replikalarinda kullandiklarini epey gormustum ama kare makinelisini ilk defa gordum, kare makine cok ilginc olmus, regulator degil de duz saat olsa ve replika degil de gercek bir (kucuk te olsa) marka olsa bence daha fazla fiyat ederdi, kare makine piyasada cok az.
http://www.turksaatforumu.com
okyanus57

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPtsi 26 Tem. - 7:53

watcher demiş ki:
Bu regulator saatleri degisik markalarin replikalarinda kullandiklarini epey gormustum ama kare makinelisini ilk defa gordum, kare makine cok ilginc olmus, regulator degil de duz saat olsa ve replika degil de gercek bir (kucuk te olsa) marka olsa bence daha fazla fiyat ederdi, kare makine piyasada cok az.

Sayın watcher ne dediğinizi türkçe olarak tekrar anlatırsanız sevinirim.Regulator?...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPtsi 26 Tem. - 8:21

Voltaj için ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedSalı 27 Tem. - 4:27

teng demiş ki:
Voltaj için ?

kahkaha2

Yukaridaki saatin cinsine regulator deniyor.
Regulator saatte akrep yelkovan ustuste binmiyor.
ortadaki buyuk tek igne dakikalari gosteriyor, saat 12 hizasindaki igne saatleri, yine saniyeleri de saat 6 yonunde gosteriyor.
Saat 9 yonundeki gosterge de sanirim gunleri gosteriyor, tabi ki saat 6 uzerindeki takvimi de unutmamak lazim.

Simdi bu saati alinca, oturup tum gostergelerin calismasi icin dua etmek lazim ve eger hepsi calisirsa hemen saatci baba tekkesine gidip ortadaki ulu cinar'a bir kirmizi bez baglamak lazimgelir clown

Bu tip saatlere regulator diyorlar.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedSalı 27 Tem. - 4:35

yine regulateur saatlere baska birkac ornek:

Vacheron Constantin Replika 21903

Vacheron Constantin Replika Oris-regulateur-der-meistertaucher-bis

Vacheron Constantin Replika Louis-erard-1931-regulateur
okyanus57

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedSalı 27 Tem. - 9:28

watcher demiş ki:
teng demiş ki:
Voltaj için ?

kahkaha2

Yukaridaki saatin cinsine regulator deniyor.
Regulator saatte akrep yelkovan ustuste binmiyor.
ortadaki buyuk tek igne dakikalari gosteriyor, saat 12 hizasindaki igne saatleri, yine saniyeleri de saat 6 yonunde gosteriyor.
Saat 9 yonundeki gosterge de sanirim gunleri gosteriyor, tabi ki saat 6 uzerindeki takvimi de unutmamak lazim.

Simdi bu saati alinca, oturup tum gostergelerin calismasi icin dua etmek lazim ve eger hepsi calisirsa hemen saatci baba tekkesine gidip ortadaki ulu cinar'a bir kirmizi bez baglamak lazimgelir clown

Bu tip saatlere regulator diyorlar.

Öncelikle açıklamanız için teşekkür ediyorum.Sitedeki en büyük eksiklik bu tür bir açıklama başlığının daha oluşturalamamış olması.Ayrıca benim saatimin tüm göstergeleri 2 haftadır mükemmel bir şekilde çalışıyor.Bir yerlere bez bağlamam gerekirmi ne dersiniz. Very Happy Very Happy Very Happy by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedSalı 27 Tem. - 21:59

Eh bu aciklama basliginin henuz olusturulmamis olmasi biraz da forumun yeni olusundan kaynaklaniyordur, bir yilimizi henuz doldurduk.

Saatin calismama ihtimalinin yuksek olmasi biraz da latife idi, malum replika diyince mutlaka biraz karalamamiz lazim ya fumeur
okyanus57

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedÇarş. 29 Eyl. - 21:18

Arkadaşlar saatimin kasasında lekelenmeler başladı.Ama tam olarak sarı renk atmıyor üzerinde karıncalanmalar başaldı.Saatimden müthiş dercede soğudum.Mekanizmada inat gibi aksamadan çalışıyor.İlk mekanizmalı saatimdi. :-(((((
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPerş. 30 Eyl. - 0:59

okyanus57 demiş ki:
Arkadaşlar saatimin kasasında lekelenmeler başladı.Ama tam olarak sarı renk atmıyor üzerinde karıncalanmalar başaldı.Saatimden müthiş dercede soğudum.Mekanizmada inat gibi aksamadan çalışıyor.İlk mekanizmalı saatimdi. :-(((((

üyelerden birisi bu sorunun benzerini ,renk atmasını markalı isviçre saatinde bile yaşadı o yüzden bence bunu hiç dert etmeyin,o karıncalanma dediğiniz pütürlenme ,kumlanmış görüntüsü oluşmasını iyi biliyorum ve evet karışık renk güzel görünmüyor,eğer saat gerçek çelik kasaysa saati bir saatçide rodajlatıp üstteki altın kaplamayı sildirebilirsiniz
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPerş. 30 Eyl. - 7:39

benim aldığım yine aynı pasajdan aldığım vacheron constantin 4 yıl oldu neredeyse renk atması hiç olmadı
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 12:53

bende bir ara orj malta regulator düşündüm
sonra aynaya baktım Very Happy
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 12:54

iwc nin okunabilirliği müthişmiş,
Erard başarısız, oris göz yoruyor
okyanus57

MesajKonu: Geri: Vacheron Constantin Replika   Vacheron Constantin Replika Icon_minipostedC.tesi 5 Mart - 9:42

Arkadaşlar saatimi uygun bir fiyata satıyorum.Çünkü seiko 5 aldım.Onun resimlerinide en kısa zamanda ekliyeceğim.Saati almak isteyen bir arkadaş olursa bana özelden yazsın...

Vacheron Constantin Replika
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vacheron Constantin
» alınık vacheron constantin TOURBILLON
»  Vacheron Constantin danışma
» Vacheron Constantin Çin Malı
» ALINIK-VACHERON CONSTANTIN 250 YEARS ANNIVERSARY SWISS QUARTZ-ANKARA