Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ

+11
Relojero1
teng
crazyhours
barett
egunns
austun
borahan
SEBA
aaltindeger
watcher
deha
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
deha

deha

SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 18:30

Günaydın Sayın Borahan,

Kutuların siparişi verildi dün akşam 22 kişi olarak, Sn. Kuvarsit 3 gün sonra kutucunun yapacağı logo çalışması numunesini görecek, hatta fırsat bulursa fotografını çekip bize gönderecek. Biz de Ok verdikten sonra üretimi yapılacak, 15 gün içinde hepsinin yhazır olacağı söyleniyor, 5-6 gün de teslimat desek, 20-21 günü bulacaktır dediğiniz gibi.

Şu ana kadar 6 kişi ( kutu sayısı ) işlemlerini tamamladı.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 20 Ağus. - 20:15

teng demiş ki:
49 no lu saatin sahinbi Ertufan da kutu istiyor. Listeye ekleyebilirmisiniz ?

Günaydın Sayın Teng,

Sayın Ertufan'a erişemedim, kendisiyle temasa gecip, odeme, adres, telefon vb.. bilgileri iceren bir PM atmasını rica edebilirmisiniz lütfen.

Saygılar
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 24 Ağus. - 21:49

Tunaydinlar herkese,

Kutular ile ilgili odemeler bana gelen bilgilere gore tamamlanmistir, Sayın Kuvarsit de daha sonra banka uzerinden kontrol edecektir, bir sorun oldugu taktirde ilgili kişiyle temasa geçilecektir.

Ancak Adres, telefon ve açık isim bilgilerini henüz bana iletmemiş olan arkadaşların bildirmelerini rica ediyorum. Liste tamamlanmadan iletemiyorum Kuvarsit'e.

Kutu serigrafi çalışması konusunda henüz bir gelişme olmadığı bilgisini aldım, ama önümüzdeki birkaç gün içinde çıkacakmış. Ulaştığında sizlere ileteceğim.

deha

deha

MesajKonu: RESİMLER GELDİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 7:07

Herkese merhabalar,

Evet beklediğimiz kutu üzerine basılmış haliyle serigrafi çalışması Sayın Kuvarsit tarafından bu akşam gönderildi, sizlerin beğenisine sunuyorum. Elbette ki kutu içinde görülen Panerai kutu ile beraber bizlere gelmeyecek ama o saatin yerine bizim Hezarfen saatimizi hayal edebilirsiniz örneğin. Kendisine zahmetleri için buradan tekrar teşekkür ediyorum.

Kutu ile ilgili değişiklik yapma şansımız yok ama serigrafi konusunda görüşleriniz varsa Sn. Kuvarsit'e iletebilirim.

[img]SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Hezarfen[/img]

[img]SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Hezarfen3[/img]

[img]SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Hezarfen5[/img]

[img]SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Hezarfen7[/img]
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 7:09

Çok hoş duruyor, acaba yedek kadran ve kayışlar için yer varmı ?
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 7:11

Kenardaki boşlukar onun için zaten, ama ayrıca çekmece var mı diye soruyorsanız yok ne yazık ki.
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 7:14

Yazıyı biraz küçültsek bence iyi olur.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 7:34

bence basarılı olmus yazı en fazla 1-2 punto kuculebılır bence fazlası ısmı oldurur.
http://www.boraeresici.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 7:43

Ben hem yazıyı hem de logoyu küçültmeyi kastetmiştim,
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 7:50

Şu ana kadar logo ve yazının küçültülmesine dair talepleriniz var, ben de aynı şeyi düşünmüştüm benim de gözüme biraz büyük geldi, yarına kadar bekleyip başka düşünceler varsa onları da ekleyip Sn. Kuvarsit'e bildireceğim.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 8:14

MSN'de Kuvarsit ile görüştüm, logo ve yazı birlikte tek serigrafi üzerinden küçültülebilecek, mevcut durumda 8 x 4 cm şeklinde, küçültme oranını belirleyip yarın bildirmemiz gerekiyor yapım için ( tabi herkes aynı fikirde ise )
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 8:15

kesinlikle; kaliteyide gölgelemiş

teng demiş ki:
Ben hem yazıyı hem de logoyu küçültmeyi kastetmiştim,
barett

barett

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 8:33

bence distaki logo iyi ama icerdeki saatin onune gecer ama tum fikirlere katilirim
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 8:57

Mevcut 8x4 ise küçülmüş hali 5x 2.5 ya da 5,5x2,75 gibi olabilir,
Relojero1

Relojero1

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 9:05

Sayın Deha merhaba,

eğer hala mümkünse 27 nolu saatim için bende bir kutu rica edecektim.

Selamlar
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 9:51

Yahu ben yazi yazdim kutu ile ilgili birimiz yanlislikla sildi galiba.
Oncelikle kutuyu cok cok begendim, sevgili Deha ve Kuvarsit arkadaslarimiza minnetlerimi bildiriyorum.
Yazilarin boyutu beni hic rahatsiz etmedi aksine hosuma gitti ama tabi ki cogunluga uyacagim...
KUTUMUZ SUPEEERRR OLDUUUUU bravo
http://www.turksaatforumu.com
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 11:26

bravo..
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 18:33

Sayın Relojero1, Kuvarsit'e bir kutu ilavesinin mümkün olup olamayacağını sorup size bilgisini vereceğim.

Sayın Watcher, güzel düşünceleriniz için teşekkürler ancak bütün projeyi baştan sona siz planladınız, geliştirdiniz, önümüze koydunuz, bize de sadece biraz ittirmek kaldı, yani esamesi bile okunmaz...

Ağırlıklı olarak ( ben de dahilim bu gruba ) logo ve yazının bir miktar küçültülmesi gerektiği konusunda talepler geldi, 8 x 4 ebadının çok fazla küçülmesi ( 4 x 2 gibi ) iyi olmayacaktır kutu büyük olduğundan, dolayısıyla Sayın Teng'in 5 x 2,5 önerisiya da 5,5 x 2,75 önerisine sıcak bakıyorum. Bu konuda başka düşünce yoksa, Sayın Kuvarsit'e bilgisini vereceğim, hangisi daha uygun olursa onun gözünde de o şekilde uygulansın derim.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 19:06

kutu 10 numara, o boyutlarda bir kutuya küçük puntolar kelebek etkisi yaratmasın ??Smile tabiiki çoğunluğa saygı duymak lazım..

deha ve kuvarsite teşekürler... alkisalkis
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 19:35

Haklısınız çok küçük de olmaz, özellikle kutunun dışındaki logo büyüklüğü iyi ama iç taraftakini küçültmek lazım sanırım, o zaman 5,5 x 2,75 veya 6 x 3 ölçülerine göre Sn. Kuvarsit karar versin, ne dersiniz ?
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 21:06

evet en güzeli görerek karar vermek.. öyleyse kuvarsit karar versin ok1
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 21:37

Saat kutusu yazısı pazarcı tabelası büyüklüğünde olmamalı bence...

Aşağıdaki resimde yer alan kutuların ve yazıların ebatları:
Tag Heuer :14/14/11 yazı :5cm
Hamilton : 14/14/8,5 yazı : 5,5 cm
Tissot :17/11/9,5 yazı : 2.5 cm
M. Lacroix : 12,5/12,5/8.5 yazı :4 cm
[img]SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Bm4gtkiqwmxlg5nut[/img]
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 21:41

Ayrıca gördüğünüz gibi kutularda devasa bir kanat logosu da yok vieux
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 21:48

teng demiş ki:
Ayrıca gördüğünüz gibi kutularda devasa bir kanat logosu da yok vieux
prier
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 22:01

Biralar 3 e düştü fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 22:11

teng demiş ki:
Biralar 3 e düştü fumeur
Tamam 4. benden clown
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 22:35

Anladığım kadarıyla genel temayül 5x 2.5 ya da 5,5x2,75 yönünde, bu şekliyle ben Kuvarsit'e bilgi veriyorum. Ayrıca Rolojero1'in talebini de iletiyorum. Daha sonra geri döneceğim.

Bu vesile ile hatırlatayım

Sn. Deka
Sn. Barrett
Sn. Forbidden'in

adres ve/veya isim, telefon bilgileri tamamlanmamıştır, beklemedeyim.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 26 Ağus. - 0:20

Relojero1 demiş ki:
Sayın Deha merhaba,

eğer hala mümkünse 27 nolu saatim için bende bir kutu rica edecektim.

Selamlar

Sayın Relojero1,

Kuvarsit bir kişi ilave edebiliriz dedi, dolayısıyla bu başlık altında yer alan yazıları tararsanız, 118 TL'nin ödemesinin yapılacağı banka bilgilerini görebilirsiniz, bana PM ile isim, telefon no ve teslimatın yapılacağı adres bilgilerinizi iletmenizi rica ediyorum.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 26 Ağus. - 0:22

Küçültme konusunda Sayın Kuvarsit 6x3 ebadının cok iyi olacağını söylemiştir, ama arzu edersek 5x2.5 da yaptırabileceğini söyledi.
Ben 6 x 3 üzerinden yürüyemeyi öneriyorum, OK midir çoğunluk için ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 26 Ağus. - 0:29

ok
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 26 Ağus. - 0:44

uzatmadan yürüyelim derim, ok
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 6:16

pekı ne durumda kutular uretımlerı tamamlanmıstır herhal...
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 8:05

Muhtemelen kutular tamamlanmıştır. Araya bayram girdiğinden pek görüşme fırsatım olmadı Sn. Kuvarsit ile görüşüp hafta içinde bilgisini veririm herkese.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 13 Eyl. - 22:08

Kutularımız ayın 22'si gibi tamamlanıyormuş, 24 Eylül gibi de kargoya verilecekmiş. Üzerine kargo süresi için 1 hafta 10 gün koyduğunuz taktirde Ekim ayının birinci haftası herkes kutusunu kargodan teslim alabilir gibi görünüyor. Kargolar gönderildiğinde takip numaraları ilgili arkadaşlara tarafımdan iletilecektir.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 20:40

benim kutu az önce elime geçti.güzel bi kutu olmuş ve de oldukça devasa..
deka

deka

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 20:48

Hayırlı olsun, bir foto ile süslemeni isteriz,demekki diğerlerininde eli kulağında. ok1
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 21:33

SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 2dje3oj
SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 2me1zs1
SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Fyhlr4
SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 2e3zzgi
SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 4qihpc

ilk açılıp kapanmalarda takılma yaşandı ama 8-10 seferden sonra takılmadan açılıp kapandı.. beğendim ben deha bey , kuvarsit herkese teşekürederim..
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 21:35

şunuda belirtmeden geçemeyeceğim dışı içinden daha kaliteli olmuş..Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 21:47

Fotolar için teşekkürler. ok1
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 0:19

Hezarfen saat kutum geldi. Hakikaten sayın aaltındeğer'in söylediği gibi devasa boyutta. Kutunun dışı mükemmel ancak iç astarında aaltındeğer'in resimlerinde de görüldüğü gibi bazı ufak tefek yapıştırma hataları var (bak. FOTO) kırmızı daire içine aldığım bölümde ek yeri kutu açılır açılmaz göze çarpıyor, ek yeri arkaya getirilebilirdi. Bunların dışında herşey mükemmel. Atalarımız ne demiş "Şeytan ayrıntıda gizlidir"
Katkısı olan herkese buradan teşekkürler.[img]SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Dsc04683b[/img]
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 0:52

bende ılk yazan ben mı olacagım dıye dusunurkengorseller bıle eklenmıs.
kutuyu bu kadar buyuk beklemıyordum bende.
Benım kutulardan bırının dıs karton kutusu kenarından kırık :(
ıc kısımlarda ve kutunun dısında ufak tefek hatalar harıcınde buyuk bır sorunu yok.

gorsellerı ben de paylasıyor olurum. ellere saglık.

darısı ıcındekı oyuncaklara Smile

En son borahan tarafından Salı 5 Ekim - 4:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : eksık harfler ıtına ıle tamamlandı :))
deka

deka

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:03

Benimki henüz gelmedi, nerede acaba?
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:07

borahan demiş ki:
bende ılk yazan ben mı olacagım dıye dusunurkengorseller bıle eklenmıs.
kutuyu bu kadar buyuk beklemıyordum bende.
Benım kutulardan bırının dıs karton kutusu kenarından kırık :(
ıc kısımlarda ve kutunun dısında ufak tefek hatalar harıcınde buyuk bır sorunu yok.

gorsellerı ben de paylasıyor olurum. ellere saglık.

dıra ıcındekı oyuncaklarda Smile
aynen +1
Emek verenlerin ellerine sağlık, teşekkür ederim. merci
deka

deka

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:16

Bende emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. bravo
adnanterazi

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 3:54

[Başta Deha bey olmak üzere] emeği geçen herkese çok teşekkür ederim
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 4:35

Ben de kutumu bekliyorum, henüz elime geçmedi, ama çoğunluğun memnun kalmasına sevindim gerçekten. Bu sırada, kutu konusunda asıl koşturan ve bu işi gerçekleştiren Sn. Kuvarsit'dir. Ben sadece aracı oldum, onun için kendisine iletiyorum teşekkürlerinizi.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 7:27

Ben de sevgili Deha bey'e ve sayın kuvarsit'e teşekkürlerimi iletiyorum
deka

deka

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 5:20

Benim kutuda bugün geldi, gerçekden büyükmüş,ama çok güzel,tekrardan emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. cheers merci
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 0:42

allahım ! ben de kutusu gelenlerden oldum Smile teşekkürler .. çok büyük, standart dışı, gösterişli , beğendim en çok ta bize özel olması içimi titretti . sanki oturup ben yaptım ...
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 3:16

bana da dün ulaştı;kargolama çok sağlam olmuş;yurtdışından buraya sapasağlam gelmiş;kutu da gayet şık;ellerinize ve emeğinize sağlık

SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Çoklu saat kutusu ve saat çantası
» Saat bilgilerinizi ölçmek için yazılı var, işte sorular
» Saat Fuarlari Listesi 2010
»  Saat alasım geldi.
» FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ