Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saat seçimi için yardım...

+6
Drao
egunns
teng
borahan
crazyhours
serhan07
10 posters
YazarMesaj
serhan07

Saat seçimi için yardım... Empty
MesajKonu: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 20:17

iyi günler

saatler hakkında fazla bilgim olmadığından dolayı sizlerden yardım almak istedim. ben bir yüzme antrenörüyüm, bu yüzden kronometre ile çalışmam gerekiyor ama saat dışında kronometre taşıyamıyorum çünkü sağda solda unutup kaybediyorum Smile internette biraz araştırıp lap zamanı tutabilen saatler buldum ancak bazılarının fazladan işlevleride var. mesela kimisi dalış için derinlik ölçüyor kimisi tırmanışta yükseklik ölçüyor gibi... bir türlü karar veremedim. acaba sizden tavsiye alabilir miyim? ben lap zamanı tutabilen ve ayrıca doğa sporlarıylada uğraştığım için derinlik ve yükseklik ölçebilen bir saat önerisi rica ediyorum. örneğin Casio Sea Pathfinder SGW-300HD-1A diye bir model var ama yeterli yorum ve bilgi bulunmuyor. yardım ederseniz çok sevinirim...
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 20:26

onlara pek aklımız ermez Smile
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 20:29

suunto saatlerıne bakmanızı onerıırım. suunto dalıs ve adrenalın sporları ıcın ozel saatler uretmektedır.
http://www.boraeresici.com
serhan07

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 20:29

estağfurullah erer neden ermesin Smile siz bilmiyorsanız illaki bir bilen çıkar Smile
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 20:56

mekanik açısından sayın hocam forumda genelllikle bazı bazı sık sık mekanik saatler gündemdedir ondan öyle dedim dijital pilli ya da buna benzer saatler pek tutulmaz buralarda ama suunto ları bende duymuştum selamlar ...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 20:59

Siz 100 metre su geçirmez ve 1/10 saniye ölçebilen, çelik kordonlu bir Seiko kronograf alsanız işinizi görür. Ama lap zamanı varmı emin değilim. Ya da Nokia telefonların kronometresini kullanabilirsiniz. Onlardaki krono ölçümü lap zamanı ya da total olarak istediğiniz gibi ayarlanabiliyor.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 22:08

Suunto;
karaköyde günşah saatin bitişiğindeki saatçide modelleri görebilirsiniz
serhan07

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedSalı 12 Ekim - 22:26

teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için.... araştırmaya devam ediyorum suunto ya bakıyorum şuan
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedÇarş. 13 Ekim - 1:24

Tissot'un t-touch modellerindede yeni diver saatler var. Doğa için kullanılanında yükseklik, basınç, kronometre, pusula özellikleri var.
Dalış için olanda neler var bilmiyorum ama sizin aradığınız özellikler olabilir.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 20:37

dalgıç olanlar ( sea touch) gereğinden çok pahalı, orta halli bir 7750 fiyatına satılıyor.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 21:20

bu durumda CASIO W-S200H-1AVEF daha iyi... cronograph ve WR darbelerede dayanıklı...
http://www.casio-europe.com/euro/watch/collection/w-s200h-1avef/
Saat seçimi için yardım... W-S200H-1AVEF
https://docs.google.com/viewer?url=http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw3197.pdf
kullanım kılavuzu bence okumasına gerek yok kullanırkende fonksiyonlarını öğrenebilir... okkiii
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
serhan07

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 6:52

teşekkürler garez onuda aldım listeye...
Mkeskin27

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 23:07

Hamilton marka spor tarzı saat önerisine ihtiyacım var tam kara veremedim siyah deri bakır rengi kasa düşünüyorum icini. Renkgi ise enerjik olmalı ardım için şimdiden saolun
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Saat seçimi için yardım...   Saat seçimi için yardım... Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 23:50

Aşağıdaki saatlere bakabilirsin, gerçi Türkiye de nerede satılır bilmiyorum.

Saygılar.

http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/collection/?c=KA&y=14&p=384

http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/collection/?c=KA&y=14&p=337

Saat seçimi için yardım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kauçuk Kayış için yardım
» omega saat için yardım üstadlardan yardım bekliyorum
» Saat seçimi
» Saat seçimi konusunda birkaç tavsiye ve tüyo
» Bayram dilekleri ve Saat seçimi