Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fiftyfour Projesi

5 posters
YazarMesaj
borahan
Admin
borahan

Fiftyfour Projesi Empty
MesajKonu: Fiftyfour Projesi   Fiftyfour Projesi Icon_minipostedC.tesi 31 Ara. - 23:08

wus de epey güzel bir başlığı var daha önce forumumuzda da konusu olmuş benim de hoşuma gitti eğlence olsun, mod bir saatim de olmuş olur diye ben de yapmaya karar verdim. Very Happy

aklıma forumun logosu ben yapana kadar kesinleşirse de dial da sağ alt köşeye "mod. by TSF" Wink logosunu koyayım dedim Smile

Ne dersiniz toplu olarak saati almak ve dial örneğini yaptırmak nasıl olur?
http://www.boraeresici.com
haspirin

haspirin

Fiftyfour Projesi Empty
MesajKonu: Geri: Fiftyfour Projesi   Fiftyfour Projesi Icon_minipostedC.tesi 31 Ara. - 23:55

borahan merhaba

aşağıdaki başlıkta böyle bir konu tartışılmaya başlandı.

Seiko mod
krytime

krytime

Fiftyfour Projesi Empty
MesajKonu: Geri: Fiftyfour Projesi   Fiftyfour Projesi Icon_minipostedPaz 1 Ocak - 1:24

haspirin demiş ki:
borahan merhaba

aşağıdaki başlıkta böyle bir konu tartışılmaya başlandı.

Seiko mod

Evet brkgler, böyle bir proje üzerinde yeterli talep olursa çalışmak istiyor. Tek bir proje üstünde ortak çalışma yapılabilir. Açıkçası FF kadranlı bir saat bana da çok çekici geldi.
brkgler

Fiftyfour Projesi Empty
MesajKonu: Geri: Fiftyfour Projesi   Fiftyfour Projesi Icon_minipostedPaz 1 Ocak - 2:17

yalnız hiçbir modda forum logosu veya isminin geçmemesinin haklı yönleri olduğunu da belirtmiştim...
Ancak kişiler kendileri yaptıracakları hoş çalışmalar için forum yöneticilerinden kullandıkları logo vb. için izin alırlarsa bence daha şık olur. Çünkü forumda yürütülen daha köklü ve alamlı çalışmalar var. Bu sadece keyif amaçlı birazda boşlukları değerlendirmek maksadıyla girişilmiş bir heves...
borahan
Admin
borahan

Fiftyfour Projesi Empty
MesajKonu: Geri: Fiftyfour Projesi   Fiftyfour Projesi Icon_minipostedPaz 1 Ocak - 3:00

mantıklı Smile
http://www.boraeresici.com
watcher
Admin
watcher

Fiftyfour Projesi Empty
MesajKonu: Geri: Fiftyfour Projesi   Fiftyfour Projesi Icon_minipostedPtsi 2 Ocak - 21:09

Bence forumun icinden, forum arkadaslari tarafindan duzenlenen, katilim saglanan ve forum ibaresini tasiyacak hicbir projenin sakincasi yok
Boyle hicbir tecrube yasamadik, yasanacak tecrubeye gore, eger yapilan sey foruma veya sayginligina zarar getirecek olursa o zaman devreye girer ve bunun yapilmamasini isteyebiliriz, ki su anda boyle bir durum yok.
Forum icin yaptigimiz projeler cok farkli bir kulvar, sifirdan saat uretiyoruz, yani uzerine bir ibare gelmis saatlerden cok farkli bir olay, bu nedenle forum projelerine etkisi olacagini dusunmuyorum ve kaldi ki forumumuz ozgur bir platform, forum projeleri ticari kaygi tasimiyor.
Bence sakincasi yok...
http://www.turksaatforumu.com

Fiftyfour Projesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Red Bull Stratos Projesi - Zenith
» Winder Projesi
» ETA mekanizmalı saat projesi
» Mimar Sinan Projesi
» Tourbillon projesi gündeme gelir mi?