Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kalem koleksiyonum

+9
egunns
mhaser
ertay
teng
peugeot206wrc
deka
watcher
Azizim
deha
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
deha

deha

Kalem koleksiyonum - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kalem koleksiyonum   Kalem koleksiyonum - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 1:14

Çok doğru, kesinlikle teyid ediyorum. Tek sorun şu, ben de "kalem saatler kadar pahalı değil" mantığı ile bu işi ilerletmiştim, ama bir süre sonra nasıl olsa saat almıyorum diye, insan 2-3 tane kalem almaya başlıyor o zaman denge bozuluyor. Ama ne olursa olsun daha "masumane" bir biriktirme nesnesi. Hem de faydalı, üstelik de yere düşürüp de ucu gitmediği sürece, tamir derdi yok, koy içine mürekkebi yazsın...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Kalem koleksiyonum   Kalem koleksiyonum - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 2:22

Akıbetiniz budur diyorsunuz yani Very Happy

PS:(Aslında eski Türkçe (arapça) ne kadar zengin bir lisan. akıbet yerine gelecek ya da sonunuz yazmayı denedim, anlam yerine oturmadı)
mehmettt

mehmettt

MesajKonu: Geri: Kalem koleksiyonum   Kalem koleksiyonum - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 15 Mart - 23:23

MontBlanc ve Pelikan çok güzel kalemler ama Graf Von Faber Castell de görülmeye ve kullanılmaya değer bence. Bunu Faber Castell ile karıştırmayalım arkadaşlar. Tamamen el yapımı onlar da, uçları da çok kaliteli. Notebook kırtasiyelerde ( Cevahir, Metrocity, İstinye Park... ) görülebilir.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Kalem koleksiyonum   Kalem koleksiyonum - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 24 Ağus. - 8:00

Pelikan ın, özel mürekkep haznesine kalem ters olarak dik konulduğunda otomatik olarak kendini dolduran dolma kalemi var. Sistem benim çok hoşuma gitti ama kullanışlımıdır , tavsiye edermisiniz ?

Kalem koleksiyonum
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Seiko koleksiyonum
» Pelikan Kalem'den merhaba:)
» Bir kalem takımı da benden olsun...
» Benzinger Usta, ince torna isinde ve kalem isinde üstüne yok F.A. `da