Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cortebert saat için tavsiye istiyorum

3 posters
YazarMesaj
apos

apos

cortebert saat için tavsiye istiyorum Empty
MesajKonu: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedÇarş. 30 Haz. - 22:41

bi mağazada cortebert marka otomatik saat beğendim klasik bir tip .internetten baktım ama bir türlü bulamadım. bu saat beyaz, sarı ve rose olarak vardı mağazada. 300 TL ye bırakırım diyor. bilgisi olan varmı ne dersiniz..orjinal midir?
teng

teng

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 0:54

Orijinaldir, ama replika kalitesindedir(sanırım). Ben sizin yerinizde olsam o paraya otomatik Cortebert alacağıma neredeyse 2 tane Seiko alırım.(Biri metal kordonlu diver, öbürü deri kayışlı klasik)
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 1:08

cortebert'lerin NOSları da var halen piyasada.. NOS ise alınır. Yeni model Cortebert ise çin malıdır. Cortebert'in haklarını çinliler aldı, yeni model mekaniklerde düşük kalitede çin makineleri var.

En son vervito tarafından Cuma 2 Tem. - 0:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 1:19

hmm bu Nos olabilirmi ??
(bizdemi alsak ne diable )
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 4:04

apos resim ekleyebilirse iyi olur
apos

apos

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 6:59

Ya bilemiyorum. cortebertin sitesini bulamıyorum internette. Bu marka ile ilgili hep eski antika saatler ve cep saatleri karşıma çıkıyor. bu da beni rahatsız etti
. ürünün resmini aradım ama bulamadım. ben deri kayış ve klasik model seven biriyim. bana başka tavsiyelerde de bulunabilirsiniz. bir de nedense otomatik mekanizmaya takmış durumdayım. o yüzden cortebert bana iyi gibi göründü.

şu saatide beğendim siz ne dersiniz.:

http://urun.gittigidiyor.com/Tissot-T41-1-423-33-AUTOMATIC-Swiss-MENS-WATCH_W0QQidZZ28596551
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedPerş. 1 Tem. - 7:36

31dk kalmış diyor açık artırma bitimine. şuanki fiyat 143 lira. artıran olmasa 31dk sonra bu fiyata mı satılacak yani? ???
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 0:22

cortebert'in sitesi vardı yakın bir zamana kadar. htta şimdi anımsıyorum galiba hakklarını çin değil de ispanyolllar almıştı. ancak üretimi çinde idi. ancak şu an baktım site kapanmış.
teng

teng

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 0:35

apos demiş ki:
Ya bilemiyorum. cortebertin sitesini bulamıyorum internette. Bu marka ile ilgili hep eski antika saatler ve cep saatleri karşıma çıkıyor. bu da beni rahatsız etti
. ürünün resmini aradım ama bulamadım. ben deri kayış ve klasik model seven biriyim. bana başka tavsiyelerde de bulunabilirsiniz. bir de nedense otomatik mekanizmaya takmış durumdayım. o yüzden cortebert bana iyi gibi göründü.

şu saatide beğendim siz ne dersiniz.:

http://urun.gittigidiyor.com/Tissot-T41-1-423-33-AUTOMATIC-Swiss-MENS-WATCH_W0QQidZZ28596551
Tissot'un fazla resmi yok ama bana çakma gibi geldi.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: cortebert saat için tavsiye istiyorum   cortebert saat için tavsiye istiyorum Icon_minipostedCuma 2 Tem. - 1:26

başka bir başlıkta otedengelen isimli üyemiz de galiba bu satıcıdn bahsediyordu.

cortebert saat için tavsiye istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum
» Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım
» seçtiğim saatler hakkında tavsiye ve bilgi almak istiyorum (orient, hamilton, oris)
» Saat Tavsiye
» Saat seçimi konusunda birkaç tavsiye ve tüyo