Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum

3 posters
YazarMesaj
christiano

CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Empty
MesajKonu: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 2:36

Sayın üstadlar herkese selamlar.Bugün biraz gezip dolaşayım diye çarşıya çıktım,namını daha önce çok duyduğum bir saatçinin önünden geçerken gözüme uzun süredir istediğim ve özellikle Teng üstadın tavsiye ettiği Certina DS-1 modeli takıldı.Mağazaya girdim,satış sorumlusu hanımefendi çok yardımcı oldu ve%30 indirimle 1150 TL peşin fiyata 6 taksit de eklebileceğini belirtti.Fiyat olarak nasıldır?Fiyat performans değerlendirmesi nasıldır?Yardımcı olursanız çok memnun olurum.İyi günler dilerim.
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 4:45

Certina DS-1 çok iyi bir saat. Tissot Le Locle yada Visodate sınıfında ancak onlardan daha kaliteli bir model. Ben de beğeniyorum.

CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Certina-ds-1-watch
http://www.google.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 11:26

Ben de kullanıyorum. Hem görünümünden hem de hassasiyetinden çok memnunum. 100 m wr si de cabası. Bence f/p oranı olarak çok az saat yanına yaklaşabilir. Fiyatı 900 chf lerde idi. % 30 dan fazla indirim yapmış, taksiti de var. Kaçırmayın derim.
christiano

MesajKonu: Geri: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 11:52

Kusura bakmayın cep telefonundan bakıp yazıyorum,imla hatam ya da yanlış yazım olursa kusuruma bakmayın lütfen.
Anladım üstadım,hem çelik bilezikli versiyonu bu fiyata veriyorlar.fiyat çok iyi kaçırmayın diyorsunuz yanlış anlamadıysam.
teng

teng

MesajKonu: Geri: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 11:53

sen almayacaksan yerini söyle ben alayım Very Happy
elbette çok iyi fiyat.
christiano

MesajKonu: Geri: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 12:02

2 tane alalım üstad Smile kadran rengi beyaz vardı sadece,sIyah yoktu ama getirtiriz dedi, ne dersiniz renk açısından,siyahı canlı görmedim.
teng

teng

MesajKonu: Geri: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 12:08

Bende beyaz kadran, kolları ve indeks sarı olandan var. O modelde iki siyah saatim olduğundan bana daha iyi geldi. Bence her iki rengi de iyi.
şunu şimdi takayım biraz özlemişim Very Happy
christiano

MesajKonu: Geri: CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum   CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum Icon_minipostedPtsi 30 Ocak - 12:15

Takın üstad bakalım,hasret giderin bize de nisbet yapın Smile şaka bir yana Allah güle güle kullanmak nasip etsin.Siyah olanı canlı görmediğim için o konuda sizden tavsiye şart sanırım üstad Smile zevkinize güveniyorum sonuçta

CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cortebert saat için tavsiye istiyorum
» Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım
» seçtiğim saatler hakkında tavsiye ve bilgi almak istiyorum (orient, hamilton, oris)
» yorgun bir certina
» Certina