Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım

+3
watcher
sifujack
bootsector
7 posters
YazarMesaj
bootsector

bootsector

Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Empty
MesajKonu: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 1:00

Selamlar arkadaşlar. Ben bu saati almak istiyorum ancak her taraftan replikaları fışkırıyor. Saat bayilerinde 1000-1300TL ye satılıyor ancak bu kadar fazla param yok.
Şurada buldum.
http://urun.gittigidiyor.com/100-YENI-KUTUSUNDA-BURBERRY-BU7600-SAYILI-STOK_W0QQidZZ29811851
Satan arkadaş saatinin %100 orjinal olduğunu iddia ediyor ama fiyat biraz fazla ucuz gibi geldi. Bu fiyata amerikada orjinal olmadığını biliyorum.
Bir de bu arkadaş var.
http://urun.gittigidiyor.com/BURBERRY-ERKEK-kol-SAAT-BU7600_W0QQidZZ23376647
Saatin yanında hiçbir hediye almadığım takdirde 440TL ye bırakabileceğini söyledi. GG komisyonu çıkılınca 396TL kalıyor satıcının cebine. Bu da biraz fazla ucuz gibi geldi. O da ürünlerinin kesinlikle orjinal olduğunu iddia ediyor. Piyasada 1000TL ye satılan saatin replikasına(ne kadar iyi olursa olsun) 396TL para ödemek en kaba tabiriyle ahmaklık olur diye düşünüyorum. Eğer tanıdığınız ve %100 orjinal sattığına güvendiğiniz birileri varsa benimle paylaşır mısınız? Replikası olacaksa da kaliteli replikaya 100-150TL verebilirim.
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 2:14

forumu dolaşıp konulara biraz göz atmanızı tavsiye ederim,belki bütçenize uygun daha çok seveceğiniz bir saat çıkabilir
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 2:17

Evet bence de, moda saatlerinden biraz uzak durmak lazim
http://www.turksaatforumu.com
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 5:17

Birçok arkadaş koleksiyonlarında Rus yapımıdır farklı ülkelerin yapımlarıdır çeşit çeşit saatlerin fotoğraflarını yüklemişler. Bu saatler nereden bulunur? İzmir'de oturuyorum şu anda. Tavsiye verecek arkadaşlar memnuniyetle dinlenir Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 6:26

Burberry'nin öyle replikaları yapılıyor ki ayırdetmek imkansız, özellikle kumaş kordonlu olanları orijinal gibi, ben ilk gördüğümde şüpheye düştüm, acaba imalatı Çinde yapılıyorda oradan kaçak mı çıkarıyorlar diye...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 10:55

Eh normal, cunku orjinalleri de cin'de yapiliyor, ayni imalatci replika olarak ta piyasaya suruyor ki adetten kazansin cunku burberry ona olu fiyatina yaptirip avrupada milleti kaziklayinca cinli imalatci da parasini bu sekilde cikariyor yani bence taklidi ile orjinali ayni saatler.
http://www.turksaatforumu.com
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 21:34

Bu satıcılar konusunda bilgisi olan varsa gerçekten çok mutlu olurum. Bu saati ucuza kapatabilirsem bir de güzel bir saat almaya param kalır.
akdikan

akdikan

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedC.tesi 10 Ara. - 11:16

İyi akşamlar
Arkadaşlar ben de Burberry BU3000 bayan saati almak istiyorum.
Ama yorumları okuduktan sonra içim rahat değil.
Hanımları ikna etmek marka olacak illa.
Ankarada bu saati alabileceğim yer bildirirseniz sevinirim.
Saygılarımla.
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedC.tesi 10 Ara. - 16:26

akdikan demiş ki:
İyi akşamlar
Arkadaşlar ben de Burberry BU3000 bayan saati almak istiyorum.
Ama yorumları okuduktan sonra içim rahat değil.
Hanımları ikna etmek marka olacak illa.
Ankarada bu saati alabileceğim yer bildirirseniz sevinirim.
Saygılarımla.

Moda markasina vereceginiz parayla daha iyi bir gercek saat markasi alinabilir. Madem illa marka olacak, bence haniminizi Swatch, Tissot, Hamilton, Victorinox gibi ucuz isvicre markalarina yonlendirin. Yoksa paraniza yazik olacak Crying or Very sad
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım   Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım Icon_minipostedC.tesi 10 Ara. - 16:45

isvicre makineli replikalari var,,onlar iyi kalite,internetten birinden alacaksan bu sekilde siparis etmen yeterli,,

Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» seçtiğim saatler hakkında tavsiye ve bilgi almak istiyorum (orient, hamilton, oris)
» CertIna DS-1 Tavsiye İstiyorum
» cortebert saat için tavsiye istiyorum
» Bilgi Almak İstiyorum
» Bir Rolex Daytona almak istiyorum, hangisi??