Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saatim kolumda

+26
DJouneyt
silver
wedoking
bumblebee
ahogözlerim
cowboy
ertay
asiruh2009
Mori
panopticon
MortingenStrasse
peugeot206wrc
denizcimavisi
aaltindeger
okyanus57
Polemik_
bilo1900
ooomegaa
forbidden
vervito
egunns
watcher
certus
Quorthon
deka
solestar
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Saatim kolumda - Sayfa 8 Empty
MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedÇarş. 30 Eyl. - 7:02

yok abi bu eta 6498 li oscar diye bir markanın saati.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedÇarş. 30 Eyl. - 7:36

çok güzelmiş..bunu bence hep deri kayışla tak Wink

MortingenStrasse demiş ki:
yok abi bu eta 6498 li oscar diye bir markanın saati.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedÇarş. 30 Eyl. - 8:50

beğenmenize sevindim. evet deri kayış tam gidiyor saate ben de bu haline bayılıyorum, iyiki almışım

Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedÇarş. 30 Eyl. - 10:35

zaten orijinide deri kayışlı olması lazım.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedÇarş. 30 Eyl. - 10:47

Araştırdım gördüm konunu watchuseek'teki Smile 43 mm'mi acaba baya okkalı duruyor41-42 var mı bunda?
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedÇarş. 30 Eyl. - 11:05

42 rahat vardır baya büyük Very Happy

ama tam olarak biliyorum dersem yalan söylemiş olurum
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 7:36

:humeur1:

Saatim kolumda - Sayfa 8 Dsc_0610
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 10:38

bileğinizdeki ön bölüm boş kalmış. :alay:
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 9:33

hanımın şirketten arkadaşları thailanddan getirmiş satmak için..beğensem alıcaktımda içime sinmedi...portekiz büyük...sohne kalın...ama 2 sininde detaylar çok iyi...söhne otomatik şeffaf arkası var

Saatim kolumda - Sayfa 8 002etu
Saatim kolumda - Sayfa 8 004rq
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 13:05

Iyi ki almamissin...
Iwc = quartz 😕
sohne ise gercek kronolu degil, ucuz cin replikalarinin aynisi fonksiyonlari var?
Lange sohne saatlerin icinde cin venus 175 olanlari var, eger bir gun replikaya heves edersen icinde hic olmazsa venus 175 olsun.
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 21:45

hey! doktor neredesin? uyuyormusun?
benim orijinal saate replikami demistin, bak simdi replikalar istila etti forumu sesin cikmiyor, tarafsiz davranmaya davet ediyorum seni ve seni destekleyen silver i. :kirmizikart:
silver

silver

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 22:07

eroltay demiş ki:
hey! doktor neredesin? uyuyormusun?
benim orijinal saate replikami demistin, bak simdi replikalar istila etti forumu sesin cikmiyor, tarafsiz davranmaya davet ediyorum seni ve seni destekleyen silver i. :kirmizikart:

ŞOK ŞOK ŞOK !

Aşağıdaki mesaj eroltay tarafından Dh'da 1.5 ay önce yazılmıştır....

eroltay demiş ki:
bendede 2 tane replica speedmaster var, fotograflari guzel olmadi biliyorum, plaj havlusunun ustune koyup acele bir cekim yaptim..
mademki speedmasterden acildi konu sogumadan fotoyu yukleyeyim dedi,
iyi geceler.
Saatim kolumda - Sayfa 8 Cakma

Saatim kolumda - Sayfa 8 Eroltay
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 22:26

ooooo,eroltay ne olacak şimdi,hadi bakalım açıklama bekliyoruz. :kehkeh:
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 22:40

muhaha

GULMEKTEN GEBERIYORUUUMMMM

Silver cok kotusun...

YASASIN KOTULUUUKKK
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 0:11

haahha bomba cevap Very Happy
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 2:18

yok cnm bu eroltayın dublörü olabilir..bu saatler eroltayın olamaz :sirtarma:
silver

silver

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 2:53

Wikipedia demiş ki:

Eroltay, who is a very famous replica watch collector in Turkey has a very unique style. He always gets at least two replica watches before having the original (and exhibits them on towel). He explains this habbit as the reinterpretation of the ''Ottoman Mehter'' style, which includes two footstep ahead and one footstep back while walking. Eroltay thinks that he made a revoution in collecting replica and original watches by adding Ottoman motifs. There is no clear information about using towels but it can be linked to traditional Turkish baths.
certus

certus

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 3:10

eroltay allah sabır versin diyorum...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 3:37

karizma elden gidiyor diycem ama yanlış hatırlamıyorsam bu konuda eroltay açıklama yapmış ve havlu üzerindebu çekimleri yaptığını,koluna bile takmadığını söylemişti,yani bu durum bir sır değil ki sırrı ifşa olsun,ben ona güveniyorum.(bu arada polemik alınmasın avukat felan değilim.)
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 5:48

Ortağım silver iş başında Smile hem de 1 tane değil 2 replika birden. bir de allah bilir quartzdır bunlar Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 8:42

Allaaahhh, eroltay bunlari okurken yanindaki kisiye aciyorum muhaha
Deka sen de hem pm lerle milleti gaza getiriyon sonra burada da savunuyon :kehkeh: :kehkeh: :kehkeh:
silver

silver

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 9:25

FlyingOstrich demiş ki:
Ortağım silver iş başında Smile hem de 1 tane değil 2 replika birden. bir de allah bilir quartzdır bunlar Smile

Artık üçüncüyüde havluya yatırma zamanı gelmiştir hocam, onun ne eksiği var değil mi Smile
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 9:38

silver demiş ki:
FlyingOstrich demiş ki:

Artık üçüncüyüde havluya yatırma zamanı gelmiştir hocam, onun ne eksiği var değil mi Smile
aynen. bir replika moonwatch koleksiyonu Smile
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 9:44

evet, isnat eden iddiasini ispatlamakla mukelleftir..Deka ninda belirttigi gibi, bahususa istinaden gerekli aciklamayi daha once arz etmis olmakla birlikte, hic birisini koluma takmadigimi alenen beyan etmis bulunmaktayim..
havlunun uzerindekilerin hesabinin vermekle mukellef degilim..
kolumda bir adet saatla goruntulendim ve sertifikasinida arz etmeye hazirim..
kafami kizdirmayin, baska Omega resimleride yuklerim, ve hepsininde sertifikasinida kuyrugunda eklerim, moralainiz bozulmasin diye alttan aliyoruz, adami ayar etmeyin, bildiklerimi aciklarsam bir cogunuz yanar, ona gore. :alay: basta sen yanarsin watcher, cabuk bana arka cik yoksa bildiklerimi konusurum..
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 9:47

FlyingOstrich demiş ki:
silver demiş ki:
FlyingOstrich demiş ki:

aynen. bir replika moonwatch koleksiyonu Smile
ucuncuyu havluya yatiramiyorum, havlu ucuncuyu kabul etmiyor, yeter ben daha fazlasini temizleyemem diyor, :humeur2:
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 9:53

watcher demiş ki:
eroltay demiş ki:
FlyingOstrich demiş ki:
bi saniye saati aldınız ve replika olup olmadığını bilmiyormusunuz?
yetis Mete abi! neredesin? bu Doktor beni oldurecek..
Sayin FlyingOstrich elbette replika degil, siz bastan replika benziyor dediniz diye, orijinal diyerek kestirip atmadim, yani direk orijinal desem, size karsi kabalik etmis olurum gibi dusundum, yazi ile meram anlatmak zor olabiliyor bazen.
muhaha muhaha muhaha
Cok cok guldum yaw, eroltay kardesim bu olacaklari telefonda soylemisti zaten :humeur2:
Saatinin de resimlerini pek eklemek istemiyordu ama ben israr ettim o da yaw millet replika filan zanneder dedi :lol!:
Simdiiii buradan acikliyorum, o saat hem orjinal hem de orjinalin agasi cunku garanti karti bile dusseldorf tamponlu.
Saatin kendisini gormus ve denemis biri olarak saatin inanilmaz guzel oldugunu ve darisinin tum siz dostlarimin basina olmasini diliyorum.
Saatin mekanizmasi arka kapak camindan goruldugu icin ozel dekore edilmis, on ve arka cam safir, tek kelimeyle muthis guzel ve bakmaya doulmayacak bir saat.
Watcher yukaridaki ifade senin ise, yalanci sahitlikten yanarsin walla, benden cok ispat etmek senin meselen bu andan itibaren..
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 9:59

hadi biraz gozunuz gonlunuz acilsin, tamam yine camur atacaksiniz ama, bu kiyagimi unutmayin, son dortyuz yilin en buyuk kiyagi olarak tarihe gececek bir kiyak hehehe :kehkeh: Saatim kolumda - Sayfa 8 P1010867z
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 10:02

yukaridaki fotografi yatagin uzerinde cekmistim, simdi saat meselesini unutup yatak carsafi kirli muhabbetlerine falan takilmayalim lutfen, yani " zarfa degilde, mazrufa bakalim" tamammi beyler.. :siritiyom:

En son eroltay tarafından Paz 4 Ekim - 2:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 10:45

yatagın almanyada olduğunu bir kere ispat edin ondan sonra çarşafına da geçriz ))))
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 10:47

demekki replikalar havluda,orijinaller (tartışmalıda olsa bana göre orijinal) yatakda fotoğraflanıyor,eroltayın stratejiside bu demekki,
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 11:11

FlyingOstrich demiş ki:
yatagın almanyada olduğunu bir kere ispat edin ondan sonra çarşafına da geçriz ))))
yatagin nerede oldugunun ne onemi var, onemli olan yatagin uzerinde yatan. :humeur2:
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 11:13

deka demiş ki:
demekki replikalar havluda,orijinaller (tartışmalıda olsa bana göre orijinal) yatakda fotoğraflanıyor,eroltayın stratejiside bu demekki,
elbette, orjinaller yatagin uzerinde olacak, eger yataga yatirmissak olayi sahiplenmisiz demektir, :kehkeh: havludakilerden bana ne kardesim.. :hehehe:
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 11:16

evet watcher sendende destek bekliyoruz, yoksa seninde olaya nasil arabuluculuk yaptigini aciklarim. :siritiyom:
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 11:31

Doktor ve isbirlikcisi Silver,
olayi carpitmayalim lutfen! mesele benim yatagin carsafi, yatagin nerede oldugu, yatagin uzerindeki konusu degil..
mesele diger replikalar konusu, bana karsi gosterdiginiz yanli ve isbirlikci tepkiyi diger replikalara tarafsiz bir tutum sergileyerek gosteriniz lutfen..
egunns kardes biraz ispiyoncu oluyoruz ama ne yapalim kusura bakma, boyle davranmazsam eger, bu isbirlikcilciler beni duyarsiz bir vatandas olamkla itham ederler. :kehkeh:
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 12:03

şimdi benim merak ettiğim konu şu orijinal olduğunu idda ettiğiniz bu moonwatch'u diğer 2 replika ile aynı çatı altında nasıl tutuyorsunuz? eğer tutuyorsaniz bu orijinal değil kesin bu da replikadir. ))))))))))
solestar

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 18:49

Arkadaşlar muhabbetinizi balla bölüyorum Smile
Artık benim de saatim kolumda,
Hamilton Open Heart
Eta 2824,40mm
Saatim kolumda - Sayfa 8 59166861
Saatim kolumda - Sayfa 8 99941944
solestar

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 18:50

Saatim kolumda - Sayfa 8 87761908
Saatim kolumda - Sayfa 8 96256214
solestar

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 18:54

Makinesinin fotoğrafını isteyen arkadaşlar olmuştu
Saatim kolumda - Sayfa 8 38260685
Saatim kolumda - Sayfa 8 44366453

Fotoğaf kaliteleri için üzgünüm, elimden şimdilik bu kadar geliyor...

Makinenin büyük ve bozulmamış fotoğrafı için:
https://2img.net/r/ihimizer/img251/1564/img2765.jpg
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 20:26

fotolar gayet güzel çıkmış ve de saatin çok hoş,arka bölüm tahmin ettiğim gibi benimkiyle birebir aynı ve her ikiside WR 50m.,ön bölüm sadece seninki tarnsparan benimkisi bütün,ayrıca seninkinde takvim yokmuş yeni farkettim,ama bence takvimsiz daha kullanışlı,hayırlı olsun,sevdiğim bir model. :ok3:
certus

certus

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 20:41

Solestar, saatin hayırlı ve de uğurlu olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Resimler bence gayet hoş çıkmış.. Şimdi burdan bir öneri sunmak istiyorum. Bence bu resimleri, burada yeni bir başlık açarak oraya ekle, saat hakkında olumlu ve olumsuz düşüncelerini yaz vs. dakikliği hakkında bilgi ver falan kısaca saatin hakkında bir review yap. Bence bu tür yazılar forumda büyük bir eksiklik, yabancı sitelerde her yeni saat alan arkadaş saatini uzun uzun değerlendiriyor, burda da olmasını dilerim ve solestar öncü olsun derim Rolling Eyes ... Bundan sonra her saat alan bence saatini yeni bir başlıkla tantmalı, hatta forumda böyle ayrı bir bölüm olmalı. Orada herkes yeni aldığı, veya bir süredir sahibi olduğu saati tanıtmalı...

Bu, sadece forumun zenginleşmesi için bir öneridir....
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 21:00

certus demiş ki:
Solestar, saatin hayırlı ve de uğurlu olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Resimler bence gayet hoş çıkmış.. Şimdi burdan bir öneri sunmak istiyorum. Bence bu resimleri, burada yeni bir başlık açarak oraya ekle, saat hakkında olumlu ve olumsuz düşüncelerini yaz vs. dakikliği hakkında bilgi ver falan kısaca saatin hakkında bir review yap. Bence bu tür yazılar forumda büyük bir eksiklik, yabancı sitelerde her yeni saat alan arkadaş saatini uzun uzun değerlendiriyor, burda da olmasını dilerim ve solestar öncü olsun derim Rolling Eyes ... Bundan sonra her saat alan bence saatini yeni bir başlıkla tantmalı, hatta forumda böyle ayrı bir bölüm olmalı. Orada herkes yeni aldığı, veya bir süredir sahibi olduğu saati tanıtmalı...

çok doğru. cheers
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 22:11

hayırlı olsun solestar çok güzel bir saat, ben sadece bu saatte 12 sayısının yarısının olmayışını beğenmemiştim. güle güle kullanın Smile
solestar

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 23:04

deka demiş ki:
fotolar gayet güzel çıkmış ve de saatin çok hoş,arka bölüm tahmin ettiğim gibi benimkiyle birebir aynı ve her ikiside WR 50m.,ön bölüm sadece seninki tarnsparan benimkisi bütün,ayrıca seninkinde takvim yokmuş yeni farkettim,ama bence takvimsiz daha kullanışlı,hayırlı olsun,sevdiğim bir model. :ok3:

Teşekkür ederim :ok3:
solestar

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 23:31

certus demiş ki:

İyi dileklerin için teşekkür ederim certus, yeni başlık açmayı ben de düşünmüştüm, sonra teknik olarak saati değerlendirecek bilgiye sahip olmadığımı düşünerek vazgeçtim. Ama daha sonra da maksat paylaşım diyerek yeni başlık açtım :siritiyom: Önerin çok iyi ve yerinde oldu, ihtiyaç vardı.
solestar

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 23:34

MortingenStrasse demiş ki:
hayırlı olsun solestar çok güzel bir saat, ben sadece bu saatte 12 sayısının yarısının olmayışını beğenmemiştim. güle güle kullanın Smile

Teşekkür ederim sevgili Mortingen :ok3:
4 buçuk yaşındaki oğlum da "Baba bu 12'nin yarısı kırılmış mı?" diye sordu :siritiyom:
donjohnson

donjohnson

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 23:47

Benim koleksiyondan birkaç saat Very Happy Very Happy

Kolumda değil ama idare edin. Elimde Sony 12mp fot.mak. var. Yine de adam gibi resim çekmeyi beceremedim. resimler bulanık, nasıl makro çekilecek çözemedim. Kusura bakmayın artık. :delirdim: :kizgin seytan:

Saatim kolumda - Sayfa 8 Dsc07437w
Saatim kolumda - Sayfa 8 Dsc07438a
Saatim kolumda - Sayfa 8 Dsc07439v
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 0:37

solestar saatin hayirli ugurlu olsun, iyi gunlerde kullan..
solestar

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 1:31

Çok teşekkür ederim eroltay,
Sizin de ORİJİNAL moonwatch'unuz hayırlı olsun Smile
ertay

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 2:23

vervito demiş ki:
şimdi benim merak ettiğim konu şu orijinal olduğunu idda ettiğiniz bu moonwatch'u diğer 2 replika ile aynı çatı altında nasıl tutuyorsunuz? eğer tutuyorsaniz bu orijinal değil kesin bu da replikadir. ))))))))))
ayni cati altinda tutmuyorum, orjinal olanda digerlerine benzemesin diye digerlerini evden uzaklastirdim. :hehehe:
silver

silver

MesajKonu: Geri: Saatim kolumda   Saatim kolumda - Sayfa 8 Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 2:31

Bence bir bileğinize çakmasını, ötekisine orjinalini (!) takın, canon gibi dolaşırsınız Smile

Saatim kolumda
8 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» Omegam Kolumda
» Saatim ileri gidiyor
» saatim geri kalıyor
» Dalgic saatim su icinde
» İlk Mekanik Saatim: Steinhart Nav B Uhr II 44 mm