Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rumi Numunesi

+38
tmr5555
BR-02
bstsn
coste
sandan
bootsector
Exern
selcuk
ytk
cleric
borahan
asderty
MrWrong
Revoirnat
Kerim_91
Azizim
trilobid
teng
krytime
movement34
mustafasuren
qazokmubec
vervito
mehmedkaya
christiano
frown
deka
Akif
kHanTW
haspirin
ofis
celahir
ekonomist
GAREZ
yusufduz
egunns
crazyhours
watcher
42 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
ofis

ofis

Rumi Numunesi - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 18:37

vervito demiş ki:
Küçükayasofya derseniz araba ile gelecekler sahil yolundan kolay ulaşabilir.
Toplu taşıma ile gelecekler sultanahmette buluşup beraber yürüyebiliriz oraya.

ok1
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 1 Nis. - 22:00

Resimler hani Smile Dört gözle bekliyoruz buluşmanın sonuçlarını arkadaşlar..
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 1 Nis. - 22:11

qazokmubec demiş ki:
Resimler hani Smile Dört gözle bekliyoruz buluşmanın sonuçlarını arkadaşlar..

resimler:
http://www.turksaatforumu.com/t3828-31-mart-ctesi-istanbul-rumi-numune-gorme

yaşanır anlatılmaz diyorum fumeur
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 6:46

eyvallah...

vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 4 Nis. - 4:56

Rumi'nin camına ön taraftan da antirefle yaptırmayı kararlaştırdık. ve sipariş o şekilde değiştirdik. bu sefer saat başına 15euro extra ücret çıktı... bunu şimdilik watcher karşılayacak. isteyenler bu ücreti Rumi için axiaziz tarafından belirtilmiş olan hesaplara yatırabilir, bu işlemi yaptıktan sonra da axiaziz'in vermiş olduğu mail adresine onay için rumuzunu, kaç no.lu saatin alıcısı olduğunuzu ve isminizi belirten mail atınız lütfen.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 4 Nis. - 5:51

AR iç'ten olacak değil mi? iç'te olduktan sonra üste gerek varmıydı? üstte en azından çizilme durumu söz konusu olacaktır, bu durumda da daha kötü olmaz mı?
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 4 Nis. - 6:14

Hem içten hem dıştan... çizilme riski olsa da dresswatch olduğu için gözardı edildi.. Ancak camın yandan bakınca olan hafif mercekimsi görünümünü ortadan kaldırmak amaçlı düşünüldü...
asderty

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 4 Nis. - 6:37

Hesap euro hesabı. Bir tl hesabı olsa da parayı tl olarak göndersek olur mu? Yoksa 15 euro için 20 lira komisyon ödeyeceğiz...

Bir de rakamlar için renk isteklerimizi yazmaya başlasak mı? Malum 125 kişi var. Belki bir renk belirlenip ("çelik için mavi" gibi), değişik isteyenler söylesin falan da denilebilir.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 4 Nis. - 6:47

evet, eskiden TL hesabı vardı, ben şanslıydım ki aynı şubede EURO hesabım olduğu için doğrudan EURO olarak yapabilmiştim ödemeyi, ancak şu yeni tebligat yüzünden artık aynı şubede de olsa EURO havale yapıp yapamayacağımdan emin değilim. Bir kaç önce EURO havale yapabilmiştim, ancak hesabın garanti bankasından olma şartı vardı. Tekrar TL hesabı koyulursa çok iyi olur, o günkü banka satış kuru üzerinde emniyet için 2 lira ekleyip havale yapmak lazım.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 5:42

Rose Gold:
49. qazokmubec

Çelik:
23 qazokmubec(çağdaş)(altın kaplama 7001)
58 qazokmubec (Osman e.)(altın kaplama 7001)
59 qazokmubec(altın kaplama 7001)

numaraları saatler için 15x4 = 60 euro, axiaziz'in RUMI ÖDEMELERi başlığında hesap numarasını euro olarak havale yapılmış, kendisine mail ile bilgi verilmiştir.

kolay gelsin.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 6:55

Pardon, TL hesabını kaldırmıştık... Ok axiaziz dostum TL hesabını tekrar yayınlayacaktır.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 21:02

vervito demiş ki:
Pardon, TL hesabını kaldırmıştık... Ok axiaziz dostum TL hesabını tekrar yayınlayacaktır.
İyi olur, biz de borcumuzu ödeyelim baris ilani
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 6 Nis. - 5:10

2 adet rumi icin odeme OK.
http://www.boraeresici.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 7 Nis. - 23:52

Eğer mümkünse benim Rumi'lerin camları üstten AR kaplanmasın, ben istemiyorum, tek taraflı AR bence yeterli üstten çizilme derdi ile uğraşıp safir camın avantajını kaybetmek istemiyorum.
solestar

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 7 Nis. - 23:57

Deka üstadım, yanılmıyorsam istenildiği zaman AR kaplama çıkartılabiliyormuş. Ama kolay bir işlem midir zor bir işlem midir bilmiyorum. Eğer kolay bir işlemse çift taraflı AR kaplama avantajlı olabilir.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:01

AR illaki çizilecek diye bir kesinlik yok. Benim Maurice Lacroix 5 senedir ilk günkü gibi duruyor. Revue Thommen de öyle.
Breitling'lerin % 90 ı Bulgariler, PO, ve daha bir çok marka üstte de Ar yapıyor. Üstte Ar olunca saat çok daha canlı duruyor, mercek etkisi de kayboluyor.
Dün Vervito Orient'in camını değiştirdi, kadrandaki indekslerin ışıltısı ortaya çıktı.Saat kendini gösterdi... by
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:05

Öyle olup olmadığını bilmiyorum,ama öyle bile olsa bulunduğum yer itibari ile uğraşmak istemem, bu nedenle -eğer mümkünse- ben kendi adıma istemiyorum.
Orient de hiç AR yoksa doğrudur. by
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:07

Orient'te ar yok, Camı mercek gibi parlıyordu
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:15

o zaman tamam, doğrudur.
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:19

gercekten vervitonun orienti gorunce benim de gozler buyudu saat inanilmaz degismisti camla beraber..
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:22

Saatin görünüşünü değiştirmese , kendimi bu kadar yırtarmıyım '' Ar yapalım'' diye.. diable
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:28

Rumi de zaten AR olacak ya, biz olamayanları düşünelim, mesela bizde AR olmayan saatlerin camına sonradan AR kaplatabiliyormuyuz, asıl o lazım bize.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:33

deka demiş ki:
Rumi de zaten AR olacak ya, biz olamayanları düşünelim, mesela bizde AR olmayan saatlerin camına sonradan AR kaplatabiliyormuyuz, asıl o lazım bize.

Soru hiç çalışmadığım yerden geldi.. scratch

Cevap veriyorum : Yanıt yok ...... muhaha
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:34

Bu konuyu öğrenebilirmiyiz? merci
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 0:58

Bu konuya eğilelim... study
christiano

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 2:45

Bunu Valjoux Usta bilir bence,ona danışalım derim.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 5:15

Daha önce konu açılmıştı ancak TR'de yapan yer bulunmamıştı... Bence gözlükçüler yapabilir...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 8 Nis. - 7:54

Guzel olur bence de ama ben sadece kendiminkine yaptirabilirim diger 7 kisiye ulasip tekrar soyleyebilecegimi sanmiyorum; cunku surekli n'oldu saatler diye sorup duruyorlar. Aradigimda benden mujde bekledikleri icin bu extra haberi onlara verebilecegimi hic sanmiyorum. Guzel olacagi, saatin karizmasini degistirecegi kesin
gibime geliyor tabi.
celahir

celahir

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 9 Nis. - 22:02

axiaziz'in avro hesabına rumi 47. sıra için 15 avro yatırmış bulunmaktayım. Bu arada nasıl AR kaplatıyoruz, yoksa tümden camı mı değiştirmek gerekiyor. bende bir orient var severek kullanıdğım, ona da şimdi AR cama çevirsem mi diye düşünüyorum. Saati aldığımız yere gitsek AR yaparlar mı?
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 1:47

sayın crazyhours,

dediğinizde çok haklısınız, benim de adına aldığım iki arkadaş vardı, allahta kendilerinden bir miktar fazlaca tahsil etmiş. dediğiniz gibi durumda olanlar için 15 euroyu tekrar toplamak zor olacaktır. şu olabilir belki, saatin tesliminde alınabilir o arkadaşlardan.

bazılarının double ar, bazılarının single ar olması da seriyi bozma problemi yaratabilir mi diye endişe ediyorum. ya da ne bileyim, 15 euro'yu kutudan vs. tasarruf etmek mümkün olur mu, onu da bir düşünsek nasıl olur?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 4:38

Arkadaslar, sizler aradaki 15€ farki odeseniz de odemeseniz de AR olacak, artik bunun siparisini de verdim, geri donusu yok, bu arada sizler bu farki odemek zorunda degilsiniz, cunku ben ilk basta bir fiyat cikarmistim ve bu fiyattan geri donus yapmayacagim,
Yani bu 15 € farki kimse odemek zorunda degil, odeyene de odemeyene de cift tarafli AR li saat gelecek
http://www.turksaatforumu.com
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 6:39

Siparis oyle verilmisse ne diyeyim bi sekil bulup halledecegiz olayi
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 7:11

crazyhours demiş ki:
Siparis oyle verilmisse ne diyeyim bi sekil bulup halledecegiz olayi

AR olması avantaj... ve bence çizilmesinden korkmayın benim gözlük camları gibi olmaz heralde...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 21:35

Rumi Ar farkı için
Rose 8-16-32-33
Çelik 8-16-32-64-65 no lu saatlerin ödemesi yapıldı.
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 23:05

Rumi AR farkı:
RG NO: 25
Çelik NO: 52 ödemeleri 30 euro karşılığı yapıldı.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 3:17

AR farkı için 15 Euro karşılığını , tl. olarak ödeyebiliyor muyuz ?
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 3:22

krytime demiş ki:

ilk tercih € olması fakat çoğumuzun tl olarak ödeme yapma imkanı var.evet tl ödeme oluyor.rumi ödeme sayfasında hesap bilgileri ve izlenecek yol güncellenmiş durumda.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 3:26

ofis demiş ki:
krytime demiş ki:

ilk tercih € olması fakat çoğumuzun tl olarak ödeme yapma imkanı var.evet tl ödeme oluyor.rumi ödeme sayfasında hesap bilgileri ve izlenecek yol güncellenmiş durumda.

merci
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 12 Nis. - 4:36

Rumi'nin numunesini Ankara'ya gönderseniz de biz de toplaşsak görsek ne güzel olur beret
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 19:25

RG 14 ve 28 İçin AR farkı Axiaziz in TL hesabına gönderilmiştir.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 15 Nis. - 21:13

ankara ekibi için +1 veriyorum hocam Smile

dünya gözüyle bir görseydik şu rumiyi bizde..

saygılar.
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 16 Nis. - 0:47

Rumi AR farkı:
RG NO: 43 -Selami Düz adına kayıtlı
Çelik NO: 53 -Yusuf Düz adına kayıtlı
ödemeleri 30 euro karşılığı yapıldı.
byrmcl

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 16 Nis. - 22:55

Rumi RG 44. sıra için AR farkı 15 Euro olarak Axiaziz in hesabına gönderildi.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 18 Nis. - 23:31

Çelik kasa 71 numaralı Rumi için AR farkı 15 Euro karşılığı tl. olarak Axiaziz in hesabına gönderildi ve bilgilendirme e-posta sı atıldı.
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Rumi Numunesi   Rumi Numunesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 23 Nis. - 20:07

Altın kaplama 6 ve 48 nolar için 30€ karşılığı TL gönderildi

Rumi Numunesi
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» RUMI Saatimiz Icin Odeme
» Rumi teslimat
» Rumi Son Odemeler
» Rumi üretim aşaması hk.
» Ankara / Rumi Buluşması