Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)

+30
austun
customs
certus
selcuk
Azizim
peugeot206wrc
everywhere
propmatic
profurio
SEBA
Axiaziz
silver
ooomegaa
merih
cowboy
Relojero
crazyhours
yolgezer_7k
solestar
MrWrong
bizantolog
aaltindeger
barett
egunns
mustafasuren
Tolga
teng
borahan
deka
watcher
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
ooomegaa

ooomegaa

Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 9:03

abi benim saatin seri numarasıda 24 olsun by
silver

silver

Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 9:09

Numara istiyorsak benimki 22 olsun bakın önceden yazıyorum Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 9:13

ben 08 alabilirmiyim ?
Tolga

Tolga

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 9:27

Bende 09u alabilirmiyim ?
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 9:53

Bende 33 Smile 03.03 doğum günümde Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 10:10

Numaralari daha sonra alalim ama buraya herbiriniz istediginiz numarayi yazmanizda sakinca yok, daha sonra zamani geldiginde oncelik olur ama buna cok kesin gozuyle bakmayin son etapta bunu gundeme alalim.
http://www.turksaatforumu.com
silver

silver

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 10:18

watcher ilk 5 numara boşta galiba Smile
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 10:18

ooomegaa demiş ki:
ben kayıtta 24üncü sıraya denk geldiğimden o numarayı istemiştim :oops:
isteyen varsa alabilir by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 10:22

ooomegaa demiş ki:
ooomegaa demiş ki:
ben kayıtta 24üncü sıraya denk geldiğimden o numarayı istemiştim :oops:
isteyen varsa alabilir by

Bu durumda ben 1 numarali kayitliyim demek ki 1 numara bana gelecek muhaha blublu
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 11:33

Bende 2. sırada olduğuma göre 2 benim mi, watcher denişelim mi fumeur ,ama 1 numaranın watcherin hakkı olduğunu düşünüyorum, bu durumda 2 de bize mi gelecek, by
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 11:45

11 Ocak' da açılmış konuyu yeni görüyor olmam kendi adıma gerçekten şahane bir durum.

Bu arada bir axilik olmazsa tabii ki bir tane de ben istiyorum da, eğer seri no. belirtmek gerekiyorsa emin olamadım ben Smile

Neyse Axi' yim nasılsa; - 666 - olsun benim ki...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 11:48

Güncel liste 1. sayfada kalmıştı,hem konuyu güncellemek, hemde arkadaşların aramaması ve ara toplamı görünsün diye tekrar buraya kopyalayacak olursak, son liste aşağıdaki gibidir.

Ara toplam yaparsak,

1-Watcher 5 adet,
2-deka 1 adet,
3-borahan 2 adet,
4-teng 1 adet,
5-zakhaev 1 adet,
6-mustafasüren 2 adet,
7-egunns 1 adet,
8-barett 1 adet,
9-aaltindeğer 1 adet,
10-MrWrong 1 adet,
11-yolgezer_7k 1 adet,
12-crazyhours 1 adet,
13-Relojero, 1 adet,
14-ertay, 1 adet,
15-cowboy, 1 adet,
16-merih, 1 adet,
17-silver, 1 adet,
18-ooomegaa, 1 adet,
19-Axiaziz, 1 adet,
20-SEBA, 1 adet,
21-Steve, 1 adet,
Olmak üzere toplam şimdilik 27 adet, diğerleri eklendikçe zaman zaman ara toplam yapılacaktır.

En son deka tarafından Ptsi 8 Şub. - 7:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 11:51

Axi sende listeye eklendin, bende az önce axi nerede davetiyemi bekliyor diye merak edip sana pm atacaktım, kalp kalbe karşıymış, listeyi buraya taşırken mesajını gördüm ve ekledim. ok1 ama 666 maalesef yok, onun yerine 13 verelim aynı kapıya çıkar. fumeur
SEBA

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 1:52

Merhaba,
Beni de kaydedebilirsiniz.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Şub. - 1:57

SEBA demiş ki:
Merhaba,
Beni de kaydedebilirsiniz.
Gereği yapldı, listeye dahil edildiniz, ayrıca tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz,
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 7:06

herhangibir gelişme varmola? scratch
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 7:23

crazyhours demiş ki:

Var ama simdilik hersey gizli blublu

Tam somut seyler belirdiginde burada aciklama yapacagim ama surekli calismalar yapiyoruz.
Onumuze bos bir kagit aldik, en uste max500chf yazdik, en alta da vitrinde 2000 civari degeri olan bir saat yazdik, simdi bunun arasini doldurmaya calisiyoruz, olabilecek en guzel sekliyle, ama cok cok guzel gidiyor, sunu soyleyebilirim, bugun bir belcikali musterime projeyi gosterdim cok cok begendi ve o da yazildi.

Yani sevgili deka listeye bir kisi daha ekleyebilirsin ismi Steve ok1
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 7:36

o zaman ben başka bir saat ile heyecanımı yatıştırayım Smile ama galiba klasik olacağına göre ben sportif bişeyler bakayım beret
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 7:42

crazyhours demiş ki:
o zaman ben başka bir saat ile heyecanımı yatıştırayım Smile ama galiba klasik olacağına göre ben sportif bişeyler bakayım beret

Biraz sabir, belki cok hosuna gider iki tane almak istersin ama butceyi obur saate harcadigin icin eyvah dersin diable
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 7:45

ben tek olsun diye düşündüydüm ama kıymetini daha iyi bilirim diye ... clown
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 8:00

watcher demiş ki:
crazyhours demiş ki:

Var ama simdilik hersey gizli blublu

Tam somut seyler belirdiginde burada aciklama yapacagim ama surekli calismalar yapiyoruz.
Onumuze bos bir kagit aldik, en uste max500chf yazdik, en alta da vitrinde 2000 civari degeri olan bir saat yazdik, simdi bunun arasini doldurmaya calisiyoruz, olabilecek en guzel sekliyle, ama cok cok guzel gidiyor, sunu soyleyebilirim, bugun bir belcikali musterime projeyi gosterdim cok cok begendi ve o da yazildi.

Yani sevgili deka listeye bir kisi daha ekleyebilirsin ismi Steve ok1
"Steve" de listeye eklendi,toplamda 27 saat oldu,ayrıca Steve'ide foruma üye olarak bekleriz. ok1
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 8:08

deka demiş ki:
Axi sende listeye eklendin, bende az önce axi nerede davetiyemi bekliyor diye merak edip sana pm atacaktım, kalp kalbe karşıymış, listeyi buraya taşırken mesajını gördüm ve ekledim. ok1 ama 666 maalesef yok, onun yerine 13 verelim aynı kapıya çıkar. fumeur

Ya işte konuları gözden kaçırma sorunu var ya, bende de vukuu buluyor bazen.
Seri no. konusu ise tabii ki çok mühim olmamakla birlikte düşüneceğim bir konu Smile
Ama şimdilik dediğin gibi 13 benim için iyi gibi. Yalnız 7 boştaysa 7 olsun.
Veya 7 nin sahibi varsa, alan kişi özel bir nedenle almadıysa bana versin clown
@Deka şu derleme listelerinde kimin hangi numarayı da aldığını yazsanız mı acaba?

7 kim, söyleyin çabuk Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 8:29

Bu numara konusu öylesine bir heves diyelim,bu konu henüz netleşmedi,ama böylede olabilir,yukarıda gördüğün rakamlar dışında talep yok,ama emin değilim.
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 8:51

Tabii bu buranın bir simgesi olması sebebiyle çok önemli.
Yoksa rakam olmuş olmamış, bunlar güzel detaylardır.
Olursa iyi olur, olmazsa da biz asetat kalemiyle yazarız arkasına.

Ama olacaksa 7 o zaman.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 9:06

9,10,11,22 olabilir sonuçta 2 tane alacağım
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 9:08

12 de benim adım yazıyor .
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 9:14

Tamam deka istenen numaralari da yazsin ama %100 olmayabilir, bunu saati gundeme getirdigimde tekrar goruselim.
Bu arada buyuk ihtimalle bu gece resim fiyat vs vs tum bilgileri tamamlayip eklemeye calisacagim.
Daha sonra kayitlari sonlandirma tarihi, teslimat tarihi, odeme sekli gibi konulari belirleyecegiz.

Axiaziz dostum, odeme konusunda kafamda sekillenen bir sistem var.
Diyorum ki,
Sen calistigin bankada bize bir havuz hesap acabilirmisin?
Boylece bu hesapta odemeler toplanir, odeme zamanlarinda odemeler yapilir.
%15-20 civari siparis kesinlestikten sonra pesinat verilmesi gerek, boylece kayit olan arkadaslarin onunde 1-1.5 aylik bir pesinat odeme suresi olusur, yine daha sonra teslimata kadar olacak zamanda da alici arkadaslar bu havuz hesabina ara ara para ekleyerek teslimatta odemeleri gereken miktari tamamlamis olur.
Teslimat tarihini de herkesin maddi durumuna gore organize etmeye calisiriz.
Boylece benim para ile isim olmaz, ben isin organizasyonu ve tasarim, yaratim gibi gorevleri yaparim ama para isiyle ugrasmak istemiyorum.

Fiyat vs gibi bilgileri bu gece vermeye calisacagim.
Fiyat 350€ civari olacak, aslinda bu fiyat belli oldu bile ama ayni rakamin icinde kalarak ek opsiyonlar elde etmeye calisiyorum, detaylar daha sonra.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 9:23

bu saat gelene kadar bir seiko alsam idare eder mi beni 3 5 ay ? başlık açtım valla cevaplar gelirse düşünecem cidden yoksa başım ağrıdı harbiden taskafa
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 10:29

Numara konusunda bende net bir karar varamadım ama bende "2" ile "7" arasında gidip geliyorum. fumeur
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 10:33

Ben anlamam. 7 benim. İlk ben dedim. Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 10:49

Ben bilmem, ben kaç gün önce yazdım da ayıp olmasın diye mesajı düzenledim,şahitlerim çok. fumeur en sevdiğim rakamla number2 arasında gidip geliyorym kaç gündür. blublu
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 10:56

Hadi neyse madem o kadar istiyorsun, 7 yi sana verelim number one belli sanırım, bende number two olayım bari, ne yapalım. by
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 11:09

Güncel,
Son liste aşağıdaki gibidir.karşılarına limitli üretim numaraları geçici olarak verilmişitr.

Ara toplam yaparsak,

1-Watcher 5 adet, (1/50)
2-deka 1 adet, (2/50)
3-borahan 2 adet,
4-teng 1 adet, (8/50)
5-zakhaev 1 adet, (9/50)
6-mustafasüren 2 adet,
7-egunns 1 adet,
8-barett 1 adet,
9-aaltindeğer 1 adet,
10-MrWrong 1 adet,
11-yolgezer_7k 1 adet, (7/50)
12-crazyhours 1 adet,
13-Relojero, 1 adet, (27/50)
14-ertay, 1 adet,
15-cowboy, 1 adet, (33/50)
16-merih, 1 adet, (5/50)
17-silver, 1 adet, (22/50)
18-ooomegaa, 1 adet, (24/50)
19-Axiaziz, 1 adet, (3/50)
20-SEBA, 1 adet,
21-Steve, 1 adet,
22-profurio, 1 adet, (-/50

Olmak üzere toplam şimdilik 28 adet, diğerleri eklendikçe zaman zaman ara toplam yapılacaktır.

En son deka tarafından Salı 9 Şub. - 6:36 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 11:22

Bunlar mesela 1/300 degil 1/50 olacak cunku sadece 50 adet uretim var.
50 numara isvicrede muzeye gidecek.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 11:24

wayyy, hemen düzelteyim,(aklımız 300 e takıldığı için olsa gerek), müzeye giden le ilgili belge niteliğinde birşeyde isteriz,(foto veya başka türden belge olabilir.) cheers
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 12:06

@Deka, 7/50 olmazsa 3/50 o zaman.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 12:14

Ok. sen hangisini istersen,ben sana takılmak için "?" yazdım, ister "7", ister "3"
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 14:00

Eğer mümkünse bende 27 olsun derim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 20:21

@Relojero, tamam "27". ok1
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 22:56

Axi abi ben yukarıda 7'yi istediğimi yazmıştım ama Very Happy Deka hocam taraf tutuyor benim mesajımı görmezden gelmiş diable Ben 7'yi Antalya'nın plaka kodu ve uğurlu sayım diye istedim ama sen çok istiyorsan yaparız bişeyler. by
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 8 Şub. - 23:13

Bak bu da doğru,yolgezer bu minvalde bir mesaj yazmıştı,ancak ben kim olduğunu unutmuşum, biliyorsunuz bende talipdim aradan çekildim, aranızda halledip bana sonucu bildirin, ona göre listeyi düzenleyeyim.yoksa taraf tutma diye birşey söz konusu değil. by
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 3:59

3 müsaitse ben 3 e uyarım.
Yok değilse 7.

Yani 3 müsait değilse, @yolgezer bana kıyak yapar umuyorum. Smile
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 4:14

Tamam abi o zaman Deka hocam bilir, 3 müsaitse 7 benim, yok değilse 7 Aziz abinin, diğer numaralar benim için farketmez.
merih

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 4:28

5/50 Sahibi var mı acaba ? Eğer var ise, benim için numara pek de önemli değil her hangi bir numara da olabilir. Şimdiden saatleri bileklerimizde görmek için sabırsızlanıyoruz. Bu projede emek ve zaman harcayan başta Sn. Watcher olmak üzere ve de diğer arkadaşlara can-ı gönülden teşekkürlerimi sunarım.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 5:37

Benim 8 numaram boşa çıkmıştır, isteyen alabilir.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 5:40

teng demiş ki:
Benim 8 numaram boşa çıkmıştır, isteyen alabilir.

niye ki Rolling Eyes
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 6:19

"3" axiaziz, "7" yolgezer, "5" merih şeklindeki talepler doğrultusunda gerekli düzenlemeler yapılmıştır,
profurio

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 6:30

Beni de eklermisiniz listeye? 1 adet. 31 numara hariç her numara kabulümdür Very Happy
silver

silver

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 6:33

niye yav her numaranın bir güzelliği var Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 9 Şub. - 6:37

[quote="profurio"]Beni de eklermisiniz listeye? 1 adet. 31 numara hariç her numara kabulümdür Very Happy[/quote
Eklendi. ok1

Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Forumun saati sıralı alıcı listesi, güncel liste için lütfen bu konuya bakın
» Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım
» Forumun kendi saati
» Cep saati taşımak için, çok güzel...
» forum için duvar saati yapmaya ne dersiniz?