Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz

+31
silver
ramocan
ofis
u3kagitci
adnanterazi
deha
GAREZ
profurio
Axiaziz
Relojero
cemele
propmatic
selcuk
Drao
MortingenStrasse
Azizim
vervito
kani
crazyhours
barett
certus
kelby
mustafasuren
aaltindeger
teng
egunns
deka
merih
borahan
Valjoux
watcher
35 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Empty
MesajKonu: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 3:53

Arkadaslar,
Bugun itibariyle forum saatimizin 50 numarali muzeye gidecek olani daha once bahsettigim gibi gorus ve denemelerinize Izmirde hazir durumda.
Saatimiz Izmirde Valjoux arkadasimizin isyerinde olacak, gormek ve denemek icin onunla irtibat kurup, gidip hem tanisip bir kahvesini icip hem de saati gorebilirsiniz.
Bu saat simdilik lacivert kadran ile montajlanmis ama diger kadranlar da orada onlari da gorebileceksiniz.
Bu arada krem kadrani refuze etmeme ragmen benim kabul etmedigim kadrani gondermisler, onu da bir gorun ve fikrinizi yazin, bu kadrani geri gonderelim mi yoksa tutalim mi? geri gonderip meistersinger kadrani rengini isteme hakkimiz mahfuz.
Valjoux arkadasimiz birazdan buraya resimleri de ekleyecek.
Saat Izmirde hafta sonuna kadar kalacak ve daha sonra Istanbula gidecek, henuz kendisiyle konusmadim ama eger kabul ederse Teng dostuma gonderelim diye dusunuyorum, onunla goruserek Istanbulda gorebilirsiniz.
http://www.turksaatforumu.com
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 6:44

borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 6:58

kurma kolu olarak bunu mu ıstemıstık? cok buyuk ve modern geldı hoşuma gitmedi somun gıbı durmus... :(

buradakı cızımle aynı degıl. aşaıdakı kurma kolu kesımı daha oval gelıyor ve kasaya yakın et kalınlıkları daha ınce.

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Hezarfenchoco
http://www.boraeresici.com
merih

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 7:27

Resimde gördüğüm kadarıyla saatin kurma kolu ile kasası arasında da bir boşluk kalmış ve kasa ile de pek uyumlu gözükmüyor. Bunlar dışında saat gayet güzel. Tabii bu benim nacizane görüşüm.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 9:58

bende kurma koluna takılmış durumdayım,kurma kolunu oransız ve büyük buldum,saatimize yakışmamış.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 10:00

Arkadaslar, fotolar iyi gostermiyor olabilir, saatin kendisini gorun deneyin ondan sonra eger kurma kolu ile sikinti olursa saatlerimize klasik kurma kolu takmak sorun olmayacaktir diye dusunuyorum, kurma kolu takili olarak ve bitmis halde ben de henuz gormedim, saat direk Izmire geldi,

Kurma kolunun kasaya yakin duran kisminin et kalinligi ince olarak kalamadi cizime gore, cunku pratikte kurma islemini cok zor hale getiriyordu ve elde kayiyordu, ama disleri olan klasik yarim kure seklinde kurma kolu cok kolaylikla takilabilir.
Yukaridaki yapilmis olan kurma kolu saga sola takilmayacak buyuklukte tasarlandi ama resimlerde tam ozelligini yansitmiyor olabilir. Gormek gerekiyor diyorum.
Hatta kasamiz polish oldugu icin kurma kolunu da polish yapacaktik ama kurma isleminde elden kayiyor diye ince kumlama/mat finisyonu yapildi,
ama kurma koluna cok takmayin eger sadece o ise problem o zaman saatimiz basarili demektir bence.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 10:09

laci kadranın ışıltısına ve derinliğine vurulmuş durumdayım......
(kayış tasarımı mükemmel yakışmış)

pilot saatlerinde kurma kolu bundan büyük hatta çok daha büyük olabiliyor..başka seçenek yoksa kasayla biraz daha öpüştürülerek çözülür gibi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 10:14

bu durumda canlı olarak görüp deneyenler görüşlerini belirtirse iyi olacak galiba, maalesef benim görme şansım yok ne yazıkki. agliyor
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 11:02

Elbetteki gönderebilirsiniz. miammiam
Saatteki kalite kendini burdan bile belli ediyor prier
Mavi kadran süpper şık olmuş ama kurma kolunu ben de sevmedim, büyüklüğünden ziyade masif ve modern duruşunu sevmedim. Aynı büyüklükte de olsa da daha oluklu daha klasik olsa daha iyi olurmuş.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 19:05

saat kendini gösteriyor gerçekten..çok güzel olmuş..meği geçen herkese teşekürler.. kurma kolu konusunda bende genel kanıyı paylaşıyorum, canlı canlı görünce belki fikrim değişebilir ama fotodan gördüğüm kadarıyla saatin vintage havasına pek uymamış diyebilirim, sanki orjinal kurma kolu kaybolmuşta saatçı başka bir saatın kurma kolunu takmış gibi:) ama yinede canlı gören arkadaşların yorumları daha anlamlı olacaktır.. laci kadran da yakmış ortalığı..SmileSmile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 20:53

Evet, kurma kolu oluklu ve klasik olsa genel yapıya daha uyumlu olabilirdi, Valjoux da ilk etapda görüşünü belirtirse yararlı olacağını sanıyorum,herhalde son değerlendirmeyi teng dostumuz yapacakdır.Ayrıca,Laciye çok sıcak bakmayan ben bile kadran rengini oldukça beğendim, hele rakam ve kolların açık renk ve her koşulda görünür olması özellikle belli yaş grubunu oldukça tatmin edecek düzeyde. fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:05

Arkadaslar,
Kurma kolu/tepe konusunda dunden beri yeni calismalar yaptik.
Bu yukaridaki tepeyi refuze ettim, yeni tepe yapilabilecek.
Iki secenegimiz vardi ya klasik heryerde satilan bir tepe koyacaktik ki bu opsiyon pek hoslandigim bir opsiyon degil, saate bu kadar emek verdik bu kadar herseyini ozel yaptik, tepenin siradan bir tepe olmasina gonlum elvermiyor.
Asagida ilk iki resimde olabiolecek siradan tepelerden goruntuler var, yine saatimize 2824 ve 6498 tepeleri de uyumlu, yani standart tepelerde secenek cok.

Ben de yeni tepe yapsinlar konusunda israrci oldum, cami kubbelerinden esinlenerek bir ilk taslak cizdirdim, asagidaki cizimlerde goreceksiniz. Bunu da iki turlu yapabiliriz ya birinci cizimdeki gibi beyaz celikten olur ama sivri uc biraz daha yuvarlak yapilir ki batmasin, ya da ikinci cizimdeki gibi olur ucuna bir kirmizi sentetik yakut koyulur, bu tasli olani benim daha cok hosuma gitti, tas ta kirmizi olursa (siyah ta olabilir) her turlu kadranimizla uyum saglar.
Ne dersiniz?

Standart tepelerden ornekler:
Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz 46-77811Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz 4463bd10Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Big_pilot_watch
Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Rgm1Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz 329887525329.10281504

Bu da taslak cizim:
Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Tepe10

En son watcher tarafından Salı 10 Ağus. - 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:08

Yaw bir de itiraf etmeliyim ki tepe konusunda ben de sizlerle ayni gorusu paylasiyorum guluyor
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:35

Benim de değinmek istediğim nokta şu ki ;
Tepe, hangi akrep ve yelkovan kullanıldığına göre değişiklik gösteriyor.
Ben kendi adıma öbür akrep ve yelkovanı kullanmak istediğim için soğan tepe biraz uyumsuz olur, Rgm saatindeki tepe iyi durur, o olmazsa Iwc saatteki tepe uygun olur diye düşünüyorum.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:37

teng demiş ki:
Ben kendi adıma öbür akrep ve yelkovanı kullanmak istediğim için soğan tepe biraz uyumsuz olur, Rgm saatindeki tepe iyi durur, o olmazsa Iwc saatteki tepe uygun olur diye düşünüyorum.

aynı fikirdeyim. ok1
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:45

Hmm o takdirde, her iki akrep yelkovan ile uyumlu ortak bir tepe gerekiyor ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:49

Benim fikrim su, derim ki biz yine de cizimdeki gibi ozel tepe yaptiralim, diger standart tepelerden her zaman ve her yerde bulmak mumkun istedigimiz zaman degistirebiliriz ama bize ozel tepe yapimini her zaman yapamayiz, yani uretici firma icin cok daha kolay standart bir tepe, ama bize ozel baska yerde rastlanmayacak bir tepe daha hos olur gibime geliyor, hatta istemezsek kullanmaz degistirtir onu da yedekte tutabiliriz.
Tabu bu benim dusuncem ama ben de elbette ki cogunluga uyacagim.
Standart bir tepe 1-5 euro arasi degisen fiyata sahip.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:08

Çelik rengi farketmez diyorsanız, o zaman soğan tepe yapalım (gözyaşı yaparsa dişlerimizin arasına fasulye koyarız fumeur)
Üretici firma K....... soğan tepesini kullanacak herhalde ??
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:18

watcher demiş ki:
Benim fikrim su, derim ki biz yine de cizimdeki gibi ozel tepe yaptiralim, diger standart tepelerden her zaman ve her yerde bulmak mumkun istedigimiz zaman degistirebiliriz ama bize ozel tepe yapimini her zaman yapamayiz, yani uretici firma icin cok daha kolay standart bir tepe, ama bize ozel baska yerde rastlanmayacak bir tepe daha hos olur gibime geliyor, hatta istemezsek kullanmaz degistirtir onu da yedekte tutabiliriz.
Tabu bu benim dusuncem ama ben de elbette ki cogunluga uyacagim.
Standart bir tepe 1-5 euro arasi degisen fiyata sahip.

buda mantıklı..ama ucuna kırmızı taş falan delikanlıyı bozmasın mete abi.. Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:20

teng demiş ki:
Çelik rengi farketmez diyorsanız, o zaman soğan tepe yapalım (gözyaşı yaparsa dişlerimizin arasına fasulye koyarız fumeur)
Üretici firma K....... soğan tepesini kullanacak herhalde ??

Kasalarimiz zaten k........'den geliyor, g........ modeli, onlar da sogan tepe kullanmislar ama onlarin kullandigi tepe hem cok iri hem de alta dogru kivrimi yok, yani onlarin tepesi degil kullanilacak olan ama esinlenmis denebilir sanirim.
Ben tepeyi cami kubbesinden esinlenelim diyince taslak cizim ortaya cikti.

Arkadaslar buradaki fotoyu ve markanin ismini silmem gerekti, marka kendi kasasinin baska yerde kullanildiginin bilinmesini istemiyor.

En son watcher tarafından Perş. 12 Ağus. - 21:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:21

aaltindeger demiş ki:

buda mantıklı..ama ucuna kırmızı taş falan delikanlıyı bozmasın mete abi.. Very Happy

hahaha blublu

ok ok
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:24

watcher demiş ki:
teng demiş ki:
Üretici firma soğan tepesini kullanacak herhalde ??

onlar da sogan tepe kullanmislar ama onlarin kullandigi tepe hem cok iri hem de alta dogru kivrimi yok, yani onlarin tepesi degil kullanilacak olan ama esinlenmis denebilir sanirim.
Ben tepeyi cami kubbesinden esinlenelim diyince taslak cizim ortaya cikti.

bu tepede emanet gibi durmuş bence.. bizim saate ince belli tepe şart SmileSmile Very Happy
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 2:51

saat çok hoşiuma gitti mavi renk süper olmuş gerçekten emeği geçen herkese teşekkürler
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 2:59

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Tepefr10
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 3:33

banada çark şeklinde (en alttaki gibi geldi sanki)...
big pilot tarzı da yakışır gibi ama o da çok kopyacılık olur gibi...
yarım kubbe benim sevdiğim bir tarz ama saatimizde biraz da spor bir hava yok değil!

neyse Mete abinin çok üstüne gitmeyelim başlarım sizin tepenizden diyecek sonunda Smile
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 3:34

üstad bende öbür kolları kullanmayı düşünüyordum ama canlı resim görünce kollar tasarımı tamamlamış gibi....
Mete abi bir başlıkta 2 sinide resimlemişti; tekrar bir göz at istersen

teng demiş ki:
[b]
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 4:26

İki resmi de ezbere biliyorum Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 4:36

saatimiz yumuşak ve yuvarlak hatlara sahip dolayısıyla tepeninde buna uyumlu olması gerekir,ancak hergün kurulması gerektiğinden kurulmaya elverişli bir yapıya da sahip olması gerekir,bu da çok küçük olmayacağı gibi herkesin ortak beğenisine hitap etmesi açısından iddialı sert hatlara sahip büyük boyda olmaması gerekir,belki mevcut tepe hafif oluklu bir yapıya sahip olurken yukarıdaki çukulata kadrandaki tepe misali uç kısma doğru bir kademe yaparak iriliği-büyüklüğü biraz tolore edilebilir veya çizimdeki tepenin uzantısı törpülenmek süretiyle daha uygun hale getirilebilir,örneğin standart tepelere örnek fotolardaki beyaz kadranlı ilk saatdeki gibi,ama boncuk-taş olayına bende sıcak bakmıyorum,sonra düşer,başımıza dert olur,birde genelde fotolarda yanılma payı çok fazla bu nedenle örnek saati canlı gören kişilerin yorumunu alsak,eğer iyi ise bu tepe kalabilir,yanına birde standart tepe koyabiliriz.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 21:27

Yukaridaki en son cizim, tasarlanan tepenin yandan ve ustten gorunusudur.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 22:10

Tek başına iyi gibi,ama saatle beraber nasıl bir uyum olur bilemiyorum, birde uç kısmındaki aşırı sivriliği törpülesek mi.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 22:23

Cizimler taslak, ustten goruntuye bakinca da belli oluyor, uc tarafi sivri olmayacak, indirilmis ve hafif yuvarlatilmis olacak, batmayacak sekilde yapilacak.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 5:32

batmayacak şekilde olması iyi haber fumeur,peki eski tepe yapıldığına göre üzerinde olup bu yedekmi olacak ,yoksa tam tersi bu üzerinde olup eskisi yedekmi olacak,en azından yedek malzeme olması güzel birşey.Kısaca planlama nasıl olacak.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 5:47

Eski tepeyi refuze ettik, artik o olmayacak, o tepeleri sanirim kendileri tepe tepe kullanir guluyor
Eger bu cizimdeki tepe bizler icin ok olursa yarin start verecegim.
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 5:56

borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 6:14

çook güzel oldu çok... herkezin ellerine emeğine sağlık... bir an mekanizmaya adımızı yazdırsaydık nasıl olurmuş dedim kendi kendime artık diğer modellere... Wink
http://www.boraeresici.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 8:47

Bugün yolda aklıma geldi; Kayış biraz uzun galiba ??
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 9:26

olağanüstü; bende bir ara longines master kurmalı vardı; halt etmiş
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 10:20

teng demiş ki:
bende de öyle bir izlenim oluştu,ama normaldir herhalde,belki kalın bilekli arkadaşlarda düşünülmüştür.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 10:25

watcher demiş ki:
Eski tepeyi refuze ettik, artik o olmayacak, o tepeleri sanirim kendileri tepe tepe kullanir guluyor
eski tepeyi tepe tepe nerede kullanacaklar,olmazsa,yani adamlara sıkıntı olacaksa birazda biz tepsek fumeur yeni tepe için arkadaşlar yorum yapmamışlar,kağıt üzerinde iyi gibi gözüküyor, ama saatle beraber uygulaması,uyumu ve kurulma işlemi nasıl olur, bu konuda profosyonel kişilerin görüşü daha önemli gözüküyor, yoksa hepimiz ayrı şeyler söylersek işin içinden çıkılmaz hal alabilir. Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 11:15

deka demiş ki:
teng demiş ki:
bende de öyle bir izlenim oluştu,ama normaldir herhalde,belki kalın bilekli arkadaşlarda düşünülmüştür.

Valla ben kayislari henuz gormedim Rolling Eyes
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 11:18

deka demiş ki:
watcher demiş ki:
eski tepeyi tepe tepe nerede kullanacaklar,olmazsa,yani adamlara sıkıntı olacaksa birazda biz tepsek fumeur yeni tepe için arkadaşlar yorum yapmamışlar,kağıt üzerinde iyi gibi gözüküyor, ama saatle beraber uygulaması,uyumu ve kurulma işlemi nasıl olur, bu konuda profosyonel kişilerin görüşü daha önemli gözüküyor, yoksa hepimiz ayrı şeyler söylersek işin içinden çıkılmaz hal alabilir. Very Happy

Eski tepeyi nereye tepecekler bilmiyorum ama bende iki uc tane numune var sana gonderirim clown

Yeni tasarlanan tepeyi artik tepmeyelim derim, yapilsin ciksin yoksa saatimiz gecikiyor ve bende de heyecan had safhada.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 11:21

teng demiş ki:

Saaat bir iki gune kadar sende olacak, denersin artik Very Happy

Kayis konusunda icimizdeki en uzman sensin, hatta kendimize ozel kayis ta istanbulda yaptirabiliriz, kenarlari centikli kayistan bende var onu ornek te alabiliriz?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 21:21

watcher demiş ki:
deka demiş ki:
watcher demiş ki:

Eski tepeyi nereye tepecekler bilmiyorum ama bende iki uc tane numune var sana gonderirim clown ................
yedekçi ve garantici birisi olarak çok mutlu olurum,sabırsızlıkla bekleyeceğim. ok1
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 21:46

deka demiş ki:
watcher demiş ki:
Ben kendi adıma yeni tepe çizimini çok çok beğendim, mükemmel olmuş. Kaldı ki Watcher'in dediği gibi standart bir tepe taktırmak da çok kolay.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 21:48

İşte bende bu yorumu bekliyordum. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 21:57

Hah simdi icim rahatladi, bugun start veriyorum ok1
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 22:03

(Dün seyahatte olduğum için foruma girip yazamadım Rolling Eyes )
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 22:13

teng demiş ki:
(Dün seyahatte olduğum için foruma girip yazamadım Rolling Eyes )

Saat bugun sana gonderiliyor dostum, artik Istanbulda goruse acariz, daha sonra eger istek gelirse Ankaraya da gonderebiliriz, ama Izmirdeki arkadaslar gelip gormek istemediler, surpriz olsun istediler ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 22:15

İzmir den hiç yorum gelmemişdi,demek nedeni sürpriz olarak kalmasıymış. ok1
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:01

mete abi acaba k....... saate ait bir sertifika verecekmi, kendi üretimleri olduğuna dair .vs. Question

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Haydi kendi saatimizi imal edelim
» Yok artık:D
» Malatya`nın Da Artık Saat Kulesi Var
» Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL
» Forum saatinin makinesi