Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz

+31
silver
ramocan
ofis
u3kagitci
adnanterazi
deha
GAREZ
profurio
Axiaziz
Relojero
cemele
propmatic
selcuk
Drao
MortingenStrasse
Azizim
vervito
kani
crazyhours
barett
certus
kelby
mustafasuren
aaltindeger
teng
egunns
deka
merih
borahan
Valjoux
watcher
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
deka

deka

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 20:11

Hezarfen in günü yaklaşmakta,en son hangi kadran rengi ile geleceği netleşti mi?, malum bizim gibi anadoluda olanların ustalar nedeniyle her an kadran değiştirme gibi lüksü yok, bu nedenle mevcut kadranla çok gerekmedikçe devam etmemiz durumu söz konusu, diğer kadranları ancak arkadaşların değişimleri sonucu fotolardan görebiliriz, ayrıca yorumlardan anladığım kadarı ile laci ağır ağır basıyor gibi, genel kanı bu yönde gözüküyor.Ne dersiniz?
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 20:14

evet durum onu gösteriyor. hepsini laci mi yaptırsak? arkadaşlar ne der?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 21:27

Tabii kolları da unutmamak lazım
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 21:37

bende diğer kolları kullanıcam galiba, numunede kolların kesiştiği orta nokta enteresan gözüküyor
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 21:51

nası yani ?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 22:10

merkezde yuvarlaklar çok üst üste (ama buna benzer kollarda başka saatlerdede böyle gözüküyor, bu kolların formu bu),
diğer kollarda daha yekpare bir görünüm oluşacaktır bence....
belki tam anlatamadım...canlı da görmedim tabii
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 23:24

deka demiş ki:
Hezarfen in günü yaklaşmakta,en son hangi kadran rengi ile geleceği netleşti mi?, malum bizim gibi anadoluda olanların ustalar nedeniyle her an kadran değiştirme gibi lüksü yok, bu nedenle mevcut kadranla çok gerekmedikçe devam etmemiz durumu söz konusu, diğer kadranları ancak arkadaşların değişimleri sonucu fotolardan görebiliriz, ayrıca yorumlardan anladığım kadarı ile laci ağır ağır basıyor gibi, genel kanı bu yönde gözüküyor.Ne dersiniz?

aynen.. laci.. candır derim Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 23:44

Ok, o zaman laci olacak ok1
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 23:57

Laci buraya yumruk havaya. okkiii
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 3:33

Bu işde tamam herhalde, sırada hangi aşama var, yoksa teslimat mı? diable
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 3:37

evet şimdi sıra teslimatta. tslimattan sonrada asıl işin tadlı yönüne geliyoruz. saati almayıp iptal edenlere hava atıp gıcık vericez. binbir versiyonlarda fotolarını çekip kıskananlaaaaar çatlasınnnnn diyerek göbek atıcaz. okkiii
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 3:48

Bu ne yaaaaaaaa????

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1348
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 4:08

valla üstündeki siyah bant benim içimde bir şüphe uyandırdı ama. heyecanı doruğa taşımakta kararlıysan bundan sonrasını sen yazıcaksın:)
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 4:41

Bu işin içinde bir iş var ama bakalım altından ne çıkacak. scratch
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 5:05

egunns demiş ki:
merkezde yuvarlaklar çok üst üste (ama buna benzer kollarda başka saatlerdede böyle gözüküyor, bu kolların formu bu),
diğer kollarda daha yekpare bir görünüm oluşacaktır bence....
belki tam anlatamadım...canlı da görmedim tabii

anlatabildim dostum. aynı fikirdeyim. dauphine yakar ortalığı.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 19:59

Kimse merak etmedi, baska resim eklemeyeyim bari diable

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1349

En son watcher tarafından Çarş. 1 Eyl. - 20:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 20:08

eneeyy aha bu kutu bizim kutu
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 20:27

Merakdan öldük, gerisini bekliyorduk. by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 20:29

deka demiş ki:
Merakdan öldük, gerisini bekliyorduk. by

Birkac arkadas daha merakini belli etmezse gerisi gelmeyecek ve sadece gerisini teng ve deka'ya pm ile yazacagim okkiii
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 20:32

Oleyyy bekliyoruz. cheers
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 20:38

Dün akşam üstü kolinin fotoğrafını görünce bekleyelim bakalım ne çıkacak diye merak ettim fakat dükkanı kapatıncaya kadar bir şey çıkmayınca sabaha kadar nasıl olsa belli olur diye düşünmüştüm hala merak içerisindeyim.

Meraktan çatlacaksının watcher,hadi artık...
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 20:45

miammiam
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 21:02

kutu içinde kutu, bir sonraki fotoğrafta da bir kutu daha çıkarsa isyan çıkar forumda... okkiii alkisalkis guluyor
http://www.boraeresici.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 21:12

Makine montaj oncesi son kontrola geldiler, krem kadranin yeniden yapilmasini iptal ettik, yeni kurma kolu icin de numune resmi gonderdiler guzel olmamis yeniden yapiyorlar, barett ile beraber bu gelenleri bir ilk yuzeysel kontroldan gecirdik derin kontrol icin zaman olmadi ama ilk bakista her sey gayet guzel gorunuyor ama montaja gondermeden once teker teker bir kontroldan gecirmek istiyorum ok1

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1350

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1351

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1352

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1353

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1354

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1355

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1356
barett

barett

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 21:14

vayyy okkiii
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 21:17

Süper...
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 23:28

fotograflerdan biri de benim parçalardan biri Smile ehuehuehu okkiii
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 23:30

oyy kasanın saklandığı poşet bile kalite, gerisine bakmaya gerek yok..
gecikme nedeni belli oldu, abi siz bu parçaları barett ile 1 ayda anca montajlarsınız devenin basi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 23:40

Yok yaw kontroldan sonra parcalari montaja isvicreye geri gondericem
barett

barett

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedÇarş. 1 Eyl. - 23:58

valla ben kendi saatimi bile montaja gonderecem:))) aslinda gondermesemde bir an evvel koluma taksammi fumeur
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 0:03

barett demiş ki:
valla ben kendi saatimi bile montaja gonderecem:))) aslinda gondermesemde bir an evvel koluma taksammi fumeur

Hazır hepsi ayağına gelmişken kendine bir Lacivert toplasaydın. Very Happy
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 0:07

Hezarfen saatim yok alan arkadaslar gule gule kullansin cok guzel gorunuyorlar.

Yalniz Turkce yazilar bana garip geldi. Bu yazilari sanirim Avicenna ve diger projelerde de gorecegiz ama Ingilizce olmasi bana daha iyi olurdu gibi geliyor.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 0:44

cemele demiş ki:
Hezarfen saatim yok alan arkadaslar gule gule kullansin cok guzel gorunuyorlar.

Yalniz Turkce yazilar bana garip geldi. Bu yazilari sanirim Avicenna ve diger projelerde de gorecegiz ama Ingilizce olmasi bana daha iyi olurdu gibi geliyor.

Iste bu nedenle henuz ulkemizde saat sevdasi vs gibi seylerin oturmasi gerektigini dusunuyorum ve yonetici arkadaslarla bu forumu actigimiz icin cok mutlu oluyorum.

Saatin uzerindeki yazilarin turkce, kadrandaki sayilarin osmanlica olmasinin yadirganmadigi, garipsenmedigi, olmazsa olmaz olan ve mutlaka boyle olmali diyen bir saat dunyasina sahip bir Turkiye dusluyorum, bunun icin de ben ustume duseni yapacagim dostlar emin olabilirsiniz.

Bu yazdiklarim cemele arkadasima sitem degil sakin yanlis anlasilma olmasin, ben onu ve tepkisini cok iyi anliyorum ama emin oldugum sey ulkemiz boyle giderse torunlarimiz ayni yadirgamayi yasamayacak, gelismis bir Turkiyede yasarlarken endustriyel isimlerin turkce olmasi onlara cok olagan gelecek, bu benim hayalim, arzum, inancim by
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 2:04

böyle aşma aşama görünce insan daha bir sahipleniyor... türkçe yazı candır.
alkisalkis
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 3:16

Yeni bir aşamaya daha geçmenin mutluluğu bu olsa gerek,sabırsızlığım artmaya başladı. miammiam
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 3:48

Konuya örnek olur mu bilmiyorum ama elimdeki Longines cep saatinin fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim bir zamanlar kadranlar da ve arka kapaklar da Türkçe karakter kullanılmış.

https://2img.net/r/ihimizer/img237/4087/dsc0422p.jpg
Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dsc0422p

https://2img.net/r/ihimizer/img715/1521/dsc0424z.jpg
Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dsc0424z
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 4:22

Türkçe karakterler bence süper olmuş. Emeği olan herkese teşekkürler. Torunlarımızın vayyy be dediklerini duyar gibiyim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 4:26

Belki yıllar sonra, belki her an Valjoux un Longines i örnek gösterdiği gibi bizim saatimizde örnek olarak gösterilecektir.Hatta bağlantısı olan arkadaşlar varsa bu haber konusu bile yapılıp dolaylı yoldan sitemizin de reklamı reklamı yapılabilir ki, bence haber değeri olan bir konu,bir ilk. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 21:27

propmatic demiş ki:
o kediyi bende iyi hatırlıyorum. ama artık edinin bıyakları ağarmış ve ak 47 yi baston olarak kullanıcak hale gelmiş. okkiii

Sero'ya laf yok, zimba gibi tetikte bekliyor, su anda kucagimda centilmence oturuyor ama canini sikmayin valla kotu olur guluyor

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Dscn1210
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 21:30

valla abi sen kedi diye beslediğin şey tam bir yamyam. insanı yiyen, adamın kemiklerini kemiren tam bir samoa yamyamı. kelle avcısı namussuzum bu. hanımı ofisten uzak tutmak için besliyorsun gibime geliyor bu yamyamı alkisalkis
barett

barett

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 21:33

isin asli yengeyi ofise sokmamak icin ,ince ince hazirlanmis bir planin parcasi zavalli kedicik fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 21:35

Vallahi yamyam, aciktigi zaman once gelip kucuk tirmiklar atiyor, ben aninda cevap vermezsem bir isiriyor sormayin, ziplayip hemen yemek vermezsem beni yiyecek gibime geliyor guluyor
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 21:38

Bende şimdi bir yavru kedi var bacağına sarılıp üstüne çıkıyor (tabi her yer çizik içinde kalıyo) sonra doğru dudaklara yapışıyor. (e be kedi bari dilini sokma diyorum muhaha )
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 23:15

abı sen kedı besledıgıne emın mısın? guluyor bu kedı mevzuu uzarrr gider Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 23:26

borahan demiş ki:
abı sen kedı besledıgıne emın mısın? guluyor bu kedı mevzuu uzarrr gider Smile

Benim kedinin ismi kotu kedi serafettin, oyle olunca daha cok bir leopara benziyor, zaten dislerin uclari igne gibi, nereden geldigi belli degil, bir gun kapinin onunde beni beklerken gordum, iceri girdi bir daha disari cikmadi, bir de kelesi kapinca onunde durmayin kahkaha2
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma 3 Eyl. - 0:00

teng demiş ki:
Bende şimdi bir yavru kedi var bacağına sarılıp üstüne çıkıyor (tabi her yer çizik içinde kalıyo) sonra doğru dudaklara yapışıyor. (e be kedi bari dilini sokma diyorum muhaha )

ben derimki bu teng çok tenglikeli bi adam, YAVRU kedi ha. biere
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma 3 Eyl. - 0:02

aaltindeger demiş ki:
teng demiş ki:

ben derimki bu teng çok tenglikeli bi adam, YAVRU kedi ha. biere

Bende Jeton yeni dustu devenin basi
hahaha
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma 3 Eyl. - 0:03

Ben diil yavru kedi tehlikeli vieux
sen bizim evi görsen kedi kızılayı mübarek...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma 3 Eyl. - 9:25

Evet bu rover tartismasinda son noktayi koymus bulunuyorum, vieux

En son watcher tarafından Cuma 3 Eyl. - 9:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 4 Icon_minipostedCuma 3 Eyl. - 9:29

Tum bu yazismalardan sonra listede olup ta iptal etmek isteyen arkadaslar olabilir bu konuda kendilerini sorunsuz anlayisla karsilarim, paralarini da iade alabilirler, benim en azindan iki taneye daha ihtiyacim var, ilk basta kendi kontenjanimi bol keseden dagittim simdi mizmizlaniyorum guluyor

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Haydi kendi saatimizi imal edelim
» Yok artık:D
» Malatya`nın Da Artık Saat Kulesi Var
» Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL
» Forum saatinin makinesi