Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz

+31
silver
ramocan
ofis
u3kagitci
adnanterazi
deha
GAREZ
profurio
Axiaziz
Relojero
cemele
propmatic
selcuk
Drao
MortingenStrasse
Azizim
vervito
kani
crazyhours
barett
certus
kelby
mustafasuren
aaltindeger
teng
egunns
deka
merih
borahan
Valjoux
watcher
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
borahan
Admin
borahan

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 28 Eyl. - 21:46

sımdı onumuzdekı hafta saatler elimizde mı? saatı kenera koydum watcher ı da ıstanbula zorla da olsa getırttık oyle mı? Smile

kutular da haftaya elımızde deymeyın keyfe... [list][*]
http://www.boraeresici.com
profurio

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedSalı 28 Eyl. - 22:08

1 hafta 10 gün oldu ama, galiba yeniden bir gecikme oldu. mete abi bizleri habersiz koyma lütfen.
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 3:19

evet arkadaşlar. acı ama gerçek. mete dedik, bağrımıza bastık. adam ne yapsa beğenirsiniz? paraları almış, brezilyaya kaçıyor. brezilyalı sevgilisi rio de janeiro havalimanında onu bekliycekmiş. bana tiyo verdiler.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 4:06

şite şimdi .... forumu yenge de okuyorsa saatlere yazık oldu Smile
http://www.boraeresici.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 4:07

Helal olsun Watcher a, yakışır. ok1
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 4:33

aldığım bilgilere göre karneval bitişi şubat a kadar orda bulunacakmış. bence mete o parayı 1 haftada sambacı kızlarla bitirir. para bitince size bir avicenna satar. Smile)
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 5:09

Olacağı da öyle değil mi?, bir hafta dayansa iyi, haftaya avicennalara hazır olun. hahaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 7:03

Avicennalar icin paralari toplayin ben brezilyada zaman bulunca bir internet cafeden haber veririm oraya gonderirsiniz, simdi bir de beni ugrastirip buralara gelip parayi alip geri dondurmeyin, uzun bacakli sambaci hatun beni cok ozler sonra fumeur diable
http://www.turksaatforumu.com
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 7:17

watcher demiş ki:
Avicennalar icin paralari toplayin ben brezilyada zaman bulunca bir internet cafeden haber veririm oraya gonderirsiniz, simdi bir de beni ugrastirip buralara gelip parayi alip geri dondurmeyin, uzun bacakli sambaci hatun beni cok ozler sonra fumeur diable

Sen hiç merak etme ben bu sefer para toplama işlemini üstleneyim. Paraları toplayıp ben sana getiririm, burdan parayı gönderirken sorun olabilir.

Uzun bacaklı sambacı hatunun kardeşinide bana ayarla. biere
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 7:22

[quote="Drao"]
watcher demiş ki:

Anlattigimda yerlere yatacaksin kahkaha2
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 7:53

[quote="watcher"]
Drao demiş ki:
watcher demiş ki:

Anlattigimda yerlere yatacaksin kahkaha2

prier prier
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 7:21

Saatin çapı müthiş, tam ayarında ve dengeli, sadece tepe boyutu psikolojik olarak biraz büyük gösteriyor, tabi kasanın üstten görünüşünün ince oluşunun da buna katkısının olduğunu söylemeye gerek yok, ancak lugların yapısı da bu yanılgıyı dengeliyor, hele de biraz alışınca, çap küçük bile gelmeye başlıyor, makinanın çapını da değerlendirince, optimum ölçünün bu olması gerektiği ortaya çıkıyor.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 10:33

saatden hiç anlamayan arkadaşlarım bile saat çok kaliteli duruyor dedi...

isviçre saatleri hastası ve saatçiler odasında görev yapan bir bey, paneraiden azı yok fazlası var dedi
adnanterazi

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 18:07

mete bey ne kadar teşekkür etsem azdır saatler müthiş olmuş emeğinize ve sabrınıza sağlık diğer projelerinizin hayata geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum bu saatler insanda bağımlılık yapıyor
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 23:04

Benimde bugün saatim geldi.

Saate bayıııldııım.

Özellikle başta watcher olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Axiaziz sanada tekrar teşekkürler. En kısa zamanda saati ulaştırdığın için.

Şimdiden sonraki projeleri heyecanla beklemeye başladım.
u3kagitci

u3kagitci

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 21 Şub. - 9:21

bu saate nasıl sahip olabiliriz Smile
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 11 Mart - 5:22

u3kagitci demiş ki:
bu saate nasıl sahip olabiliriz Smile

bir arkadaşımızın özel bir durumu vardı satıyordu ama bildiğim kadarıyla belirlediği zamana kadar satılmadığı için iptal oldu.

bu gibi durumların dışında satışına rastlamak hezarfen efendinin dirilmesi gibi olur.
ayrıca fiyatı manevi değerine asla yetişemeyeceği için yüksek olur.

konu açılmışken hezarfen2 falan yapılsa fena olmaz hani Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 11 Mart - 5:38

Yahu aslinda bana bir teklif geldi ve hesap yapinca vazgectim.
Gelen teklif hezarfen kasasindan 20 mikron yaprak altin kaplama idi.
Buna ayni makineden degil de iskelet makine koyulsa filan diye dusundum, ama saat ilkinden cok daha pahaliya mal olacagi icin vazgectim.
Bizim makineden yaptiramam cunku 50 adet ozel yapilmisti ama mesela iskelet makine bulabilirdim, cunku icine siradan 6498 koymak ta olmazdi.
Saatin bitmis fiyati 1000€ uzerine cikinca vazgectim.
Ilk etapta aklima gelen hezarfen2 premium filan gibi birsey oldu ama henuz rumileri teslim etmeden yeni bir maceraya girmek te istemem, ustelik bu konu'nun nasil stres yarattigini bilemezsiniz, bu kadar insan guvenerek forumdan yola cikmislar, bunu tipki hezarfende oldugu gibi beklenenin de ustunde yapmak istiyorum bu da tabi ki ciddi stres yaratiyor.
u3kagitci

u3kagitci

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 11 Mart - 5:41

sewgili watcher bu rumi ben ilk taksit ödemesini yapmak istiyorum ancak listeye baktım cok eksik war yinede yaptırcakmıyız? yada belli bir zaman warmıdır ne olacak ?
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 11 Mart - 5:45

watcher demiş ki:
Yahu aslinda bana bir teklif geldi ve hesap yapinca vazgectim.
Gelen teklif hezarfen kasasindan 20 mikron yaprak altin kaplama idi.
Buna ayni makineden degil de iskelet makine koyulsa filan diye dusundum, ama saat ilkinden cok daha pahaliya mal olacagi icin vazgectim.
Bizim makineden yaptiramam cunku 50 adet ozel yapilmisti ama mesela iskelet makine bulabilirdim, cunku icine siradan 6498 koymak ta olmazdi.
Saatin bitmis fiyati 1000€ uzerine cikinca vazgectim.
Ilk etapta aklima gelen hezarfen2 premium filan gibi birsey oldu ama henuz rumileri teslim etmeden yeni bir maceraya girmek te istemem, ustelik bu konu'nun nasil stres yarattigini bilemezsiniz, bu kadar insan guvenerek forumdan yola cikmislar, bunu tipki hezarfende oldugu gibi beklenenin de ustunde yapmak istiyorum bu da tabi ki ciddi stres yaratiyor.

abi sen ne diyon apartmanda hane başı 200 küsür tl toplanacaktı uykularım kaçtı iş bitene kadar topu topu 6 hane...bidaha bulaşmam diye söz verdim kendime.

ALLAH yardım etsin kimse yapmaz yaptığını.sen yinede bizim için strese girme desem boş belliki yapın böyle tez canlı ve titizsin.hakkını helal et abicim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 11 Mart - 6:01

Sevgili Ofis@
sagol dostum clown

Sevgili 3kagitci@
Listeye yazildiysan pesinati gondermis olman gerekiyor, numune ciktiktan sonra artik liste kapanmis olacak cunku makineleri listeye yazilip pesinati odenmisler adetine gore siparis veriyorum, pesinatini odememis olanlar icin garanti yok cunku makineleri alabilmek icin sirtimdan terler dokuluyor, vacheron'dan maurice lacroix'ya kadar tum ureticiler bu makinelerin pesinde, piyasada bulmak imkansiza yakin ve eta'dan alabilmek icin ise min. siparis 1000 adet.
u3kagitci

u3kagitci

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 11 Mart - 6:11

anlıyorum da peşinatı şuan ödemeyemedim.zaten halen rumiye isim yazıldığını 1 hafta kadar önce ögrendim.ayın 15ine kadar ödeme yapamıycam :( eger ismimi silcem diyosanızda haklısınız dicek lafım yok..bilgilendirme yaparsanız sevinirim..
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 11 Mart - 12:29

Yok canim silmeyiz tabi ki, eline gecince odemeyi yaparsin.
Rumi'ye isim yazilmiyor yanlis anlasilma Very Happy

Ama seri numaralari yazilacak.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 13 Mart - 11:09

hezarfen re issue
heyecan verici

ben bugün arkadaşımı kandırnaya çalıştım, babandaki hezarfeni alayim Rumi vereyim dedim yemedi Smile
ramocan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 17 Mart - 1:01

ben yeni keşfettim siteyi çok geç kaldım sanırım hezarfen için.. hezarfen artık yok değil mi ? rumi de güzel fakat şekli bana uymuyor.. yani tip olarak sevemedim.. hezarfen yeniden yapılacak mı ? vol 2 vs. gibi Smile)
silver

silver

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 17 Mart - 1:02

hezarfen projesi biteli çok oldu hocam Smile
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 17 Mart - 1:44

ramocan demiş ki:
ben yeni keşfettim siteyi çok geç kaldım sanırım hezarfen için.. hezarfen artık yok değil mi ? rumi de güzel fakat şekli bana uymuyor.. yani tip olarak sevemedim.. hezarfen yeniden yapılacak mı ? vol 2 vs. gibi Smile)

talep olunca wathcher 2. versiyon düşünmüş ama maliyet çok yüksek çıkmış o bakımdan zor görünüyor ve zaten aynısıda olmuyormuş makinesi sadece 50 ad yapılmış.hezarfen, alan alamayan herkes için çok değerli.

rumi hakkındaki tüm konuları okuyun derim fikriniz değişebilir.forum saatleri çok değerli forum duvar saati yapsa koluma takar gezerim desem yeridir.

ayrıcı saatlerimiz kullanım açısından ve tarzdan ziyede adandıkları kişiler olsun taşıdıkları ruh olsun bunlarla ön plana çıkan mücevherler.maddi durumunuz müsaitse hiç bir saati kaçırmayın.

deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 17 Mart - 21:04

Gençler Rumi'yi tarz olarak kendilerine yakıştıramıyorlar, ancak şunu da unutmamak gerekir ki, hep aynı yaşta kalacak değiliz ve bu tarz takım elbise saatine mutlaka ihtiyacınız olacak,kısaca her erkekde bulunması gereken bir model ve saatden anlayan genç üyelerimiz hiç düşünmeden saate talip oldular ki doğrusuda buydu, son olarak bu tarz bir saati piyasada bulmak zor, bulsanız da en az 10 katı ücret ödemek durumundasınız.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 17 Mart - 22:43

ben aksine spor deri kayışlarla Rumi nin classic duruştan uzaklaşabileceğinide düşünüyorum
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 17 Mart - 22:57

Rumi ye spor deri kayış bence de hiç olmaz, ruhuna aykırı bir şey olur.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 10:57

olacak iş değil, hezarfen'i kaçırmışız :( neyse ki şimdi rumi ile teselli buluyorum. hezarfen'ini satmak isteyen varsa talibim arkadaşlar şimdiden. (yerse işte ne bileyim birisi nakite sıkışıktır şudur budur.)
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 10:59

Bir ara dediğin durum vardı,sonradan nakit sorununu çözdüğü için kaldı, istenen fiyat tabiki maliyet fiyatı değildi.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 12:24

zaten maliyetine satmasını beklemiyorum ama 5-10 katı da olmaz herhalde diye düşünüyorum. hezarfen için tahminim, çil kalırsa 5 yıl sonra maliyetinin 10 katı değere ulaşacağını düşünüyorum. naçizane fikrim. nakde sıkışık olmayan da satmasın zaten, yazık günah.
byrmcl

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 11 Haz. - 10:43

Bir yerlerden, birilerinden Hezarfen'i edinebilmemiz mümkün müdür? satmayı düşünen arkadaş var mıdır?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedPtsi 20 Haz. - 17:50

şu an hezarfen edinebilmek mümkün değil
siz yinede ara ara satış köşemize bakın,insanlık hali
reven

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 12 Ağus. - 1:50

arkadaşlar emeği geçen ve bunu hayata geçirenleri tebrik ederim.ancak tpe den hala HEZARFEN markasının tescil edilmediğini görüyorum.başvurulmadı ise bir an önce yapılmalı diye düşünüyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedÇarş. 7 Eyl. - 20:48

Hearfen marka degil ki sadece urettigimiz modelin adi, eh birileri de kopyalarsa cok gulerim buna guluyor
Bizde model ismi de fikir de cok nasil olsa, kopyacinin bizi gecmesi mumkun degil clown
erhun

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 1:35

Çok beğendim. Özellikle kadranı mükemmel olmuş. Emeği geçenlerin emeğine sağlık.

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Haydi kendi saatimizi imal edelim
» Yok artık:D
» Malatya`nın Da Artık Saat Kulesi Var
» Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL
» Forum saatinin makinesi