Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz

+31
silver
ramocan
ofis
u3kagitci
adnanterazi
deha
GAREZ
profurio
Axiaziz
Relojero
cemele
propmatic
selcuk
Drao
MortingenStrasse
Azizim
vervito
kani
crazyhours
barett
certus
kelby
mustafasuren
aaltindeger
teng
egunns
deka
merih
borahan
Valjoux
watcher
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:13

aaltindeger demiş ki:
mete abi acaba k..... saate ait bir sertifika verecekmi, kendi üretimleri olduğuna dair .vs. Question

Yahu adamlar isimlerinden bahsetmemizi bile istemiyorlar, ne sertifikasi Very Happy

Ama made in suisse sertifikasi olacak, bunu her saat icin bireysel yaparsak masraf yukselip fiyata etki yapacakti, bu nedenle belki bir tanesi icin alip fotokopilerini her saatin yaninda vermeye calisabiliriz.
http://www.turksaatforumu.com
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:20

pordon.. öyleyse...
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:22

bizi beğenmiyorlarmı agliyor
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:37

Saat dunyasi cok kapali ve gizlilik icinde yurutulen bir dunya, malum adamlar saati 3 bin dolar civari, hem de siradan islemesiz bir 6498 ile satarlarken bir baska yerde kendi kasalarinin icinde de cok daha ust duzey bir makine ile maliyetlerin ortaya cikmasini asla istemezler, kendi musterilerinin bir tanesinin gormesi durumunda skandal olur, zaten kasalari verdiklerine de pisman oldular, hatta ilk basta yuz adet kasa icin bizi mecbur tutmuslarken sonradan sadece 50 tanesini almamiz cok islerine geldi.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:39

Bu da cukulata kadran ile ama resimler cok guzel cikmamis ve yine de paylasayim gorun dedim:

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Dsc0020cx

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Dsc0002jj

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Dsc0011dn
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:44

ben sitelerine baktığımda gördümkü gerçekten bizim saatın kadranı kendi orjinal kadranlarından çok daha güzel ve elit duruyor.. tepelerdede farklılaşmak için heralde aşırı uzun ve beli incelmeyen tepeler tercih etmişler. bence sırıtmış..
3 bin dolar gerçekten epey pahalıymış..
o halde adamların fikirlerine saygı duymak lazım SmileSmile vede bu muhabbeti burada kapatıyorum.. arz ederim Smile
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:45

çukulatada tam godivaymış... alkisalkis
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:47

bide gözümüzmü alıştı nedir çukulatada tepe o kadar itici gelmedi bana Rolling Eyes
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 2:35

valla kadranların hepsi ayrı güzel,insan hangisini tercih edeceğini şaşırıyor. ok1
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 3:02

yapmayın etmeyın sımdı her kadrana ayrı kurma kolu yapıcaz Very Happy Very Happy :p

çok başarılı duruyor... (kol hariç Smile )

* ben bir de malum firmadan katalog istedim, saatimin yanında dursun da hangisi daha güzelmiş arada bakıp bakıp güleyim diye Smile
http://www.boraeresici.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 3:43

katalog ve saat gelince yanyana fotolarını bekleriz. fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 3:54

deka demiş ki:

Yapmayin bizimsaat ile malum markayi ozdeslestirmeyelim cunku bizim saatimiz o markadan daha ust duzey bir saat, bizim makinemiz, kurma kolumuz, kadranlarimiz degisik ve ust kalite, akrep yelkovanlarimiz da oyle. Saniye ibremiz bize ozel.
Biz sadece onlarin kasasini kullandik.

kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 4:20

saatiniz çok güzel olmuş, hele oruç oruç çukulata kadranı yiyesim geldi.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 4:22

işte ustad farkı gostereceğiz Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 4:51

watcher demiş ki:
deka demiş ki:

Yapmayin bizimsaat ile malum markayi ozdeslestirmeyelim cunku bizim saatimiz o markadan daha ust duzey bir saat, bizim makinemiz, kurma kolumuz, kadranlarimiz degisik ve ust kalite, akrep yelkovanlarimiz da oyle. Saniye ibremiz bize ozel.
Biz sadece onlarin kasasini kullandik.

Pardon diable
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 5:02

biere
certus

certus

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 5:25

Saatten vazgeçmek durumunda kalmıştım ne yazık ki, gördüğüm kadarıyla saat harika olmuş emeği geçen herkesi gönülden kutlarım, büyük bir iş başardınız alkisalkis prier
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 5:41

Iste biraz da bu nedenlerle, hem alamayan arkadaslar oldu hem de yetisemeyen yeni uye dostlarimiz, bu nedenle bu saatin teslimati sirasinda sizlere guzel surprizler hazirlamaya calisiyorum, yeni projeler uzerinde epeydir calismalar yapiyoruz, bunlari sizlere sunup beraberce gelistirecegiz, bu projeleri gerceklestiremesek bile ki gerceklestirecegimize kesinlikle inaniyorum, sadece uzerinde calismak, kafamizda hayal etmek bile guzel ve keyifli.
Sonradan uye olan arkadaslardan zaman zaman mesajlar aldim, projeye girmek istiyorlardi ama ne yazikki adet dolmustu ve limitli serimizi ilk gunden beri hep dedigim gibi bir tane bile fazla yapmayacaktik, saatimizin maddi ve manevi degerini boylece koruma altina almis oluyoruz.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 8:58

çok büyük bir başarı ve sonucunda çok değerli bir eser ortaya çıkmış oldu. forumunuza projenizden sonra üye olduğum için ilk listeye giremedim, sonradan boşalan yerleride çabuk dolduğu için hep kaçırdım. fakat birdahaki projeyi sabırsızlıkla bekleyenlerden biriyim.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 12:08

Yemede yaninda yat diye buna denir herhalde alkisalkis
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 12:08

çuku çukuyu siyah kayış uçurur gibi

ben söyliyim bize 1 kasa falan yetmaz Rolling Eyes
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 1:20

yav mutluyum valla ne güzel Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 0:50

Sevgili arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi forum saatinin bir örneği bana ulaştı. Dün de diğer kadran ve iğneler ve siyah kayış geldi. Dauphnee kollar haricinde set tamamlandı, dolayısıyle İstanbul'da oturan arkadaşlarımızın saati görmesi için bir buluşma tertipleyebiliriz.
Benim fikrim, hem ramazan hem aşırı sıcaklar yüzünden ve iş saatleri dışında toplanmamızın iyi olacağı yönündedir.
İftardan sonra merkezi bir yerde mesela Beşiktaş iskelesi yanında ya da Haydarpaşa garı önündeki çay bahçeleri olabilir.
Ben Çarşamba günü buradayım. Cuma Trabzon'da olacağım için Cumartesi ya da Pazar akşamı olabilir. Ne dersiniz?
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 1:34

ben uyarım cok buyuk bır asılık olmaz ıse memnunıyetle katılım saglarım Smile
kani

kani

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 3:00

Ya kusura bakmayın olaya fransız kaldım bu saat nasıl imal edildi arkadaşlardan açıklyan olursa sevinirim Rolling Eyes
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 3:11

Açıklamaya gerek yok ''Forumda saat yaratalım'' başlığı altında yazılanları okursanız bütün sürecin nasıl geliştiğini öğrenebilirsiniz.
kani

kani

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 3:12

tamam öyleyse
merih

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 5:17

Forum saatimizin İstanbul'a geldiğinde, görme ve inceleme fırsatı bulabilen arkadaşlarımızın değerli yorumlarını sabırsızlıkla beklemekteyiz.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 7:41

teng demiş ki:
Sevgili arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi forum saatinin bir örneği bana ulaştı. Dün de diğer kadran ve iğneler ve siyah kayış geldi. Dauphnee kollar haricinde set tamamlandı, dolayısıyle İstanbul'da oturan arkadaşlarımızın saati görmesi için bir buluşma tertipleyebiliriz.
Benim fikrim, hem ramazan hem aşırı sıcaklar yüzünden ve iş saatleri dışında toplanmamızın iyi olacağı yönündedir.
İftardan sonra merkezi bir yerde mesela Beşiktaş iskelesi yanında ya da Haydarpaşa garı önündeki çay bahçeleri olabilir.
Ben Çarşamba günü buradayım. Cuma Trabzon'da olacağım için Cumartesi ya da Pazar akşamı olabilir. Ne dersiniz?
İki kişi hariç kimseden ses yok ? Bu toplantı hafta sonu olacak galiba ?
merih

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 7:58

Sn. Teng üstad, bu konuda yapacağınız yorumlarda benim için çok değerli olacaktır.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 8:09

Merih Bey, teveccühünüze teşekkür ederim. Ancak ben geçtiğimiz günlerde '' Bugün kolunuzda hangi saat var'' başlığına ilk ben yazayım muzipliği ile orada çeşitli renkte kayışlarla resmini yayınlamış ve görüşlerimi yazmıştım.
Ayrıca yarın gün ışığı ile lacivert kadranın da resimlerini tekrar yayınlamayı düşünüyorum.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 9:05

arkadalar. pazar akşamı iftar saatinden sonra buluşuyoruz. yer konusunu teng kesinleştirir. benim için beşiktaş da kadıköy de uygun.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 11:00

Neresi daha esintili ise orası olsun fumeur
Azizim
moderator
Azizim

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 17 Ağus. - 11:47

Saat çok şık Allah sahiplerine bağışlasın. Kurma kolu kasa ve kadranın klasik havasına tam uymamış yeni bir kurma kolu özellikle Chronoswiss tarzı kubbeli hoş olur kanaatindeyim rakamların eski olması ile kubbemsi bir kurma kolu daha uyumlu olur düşüncesindeyim kurma kolu konusunda yeni bir çalışmanın olması sevindirici. miammiam
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ağus. - 11:52

evet.. kurma kolu ile ilgili mesajları şimdi okudum. ben galiba forumumuzda başlıkları doğru düzgün takip etme konusunda özürlüyüm.
tepe konusunda geç de olsa fikrimi söyleyeyim. saatimizin vintage havasına uymadığı konusunda hemfikirim arkadaşlarla. ancak saatimizin tepesinin de kendisi gibi özel olması konusunda da Mete abi ile başından beri hemfikirim. yeni yapılacak olan da gayet başarılı olacak çizimlerden öyle görünüyor. cami kubbesi fikrinden ziyade benim ilk aklıma hezarfen,n üçüşa geçtiği galata kulesinden esinlenme aklıma gelmişti. ancak tabii ki bu işin ehli olan insanlar daha iyi bilir ve kesin mete abinin de aklına gelmiştir ve sunulmuştur. galata kulesinden esinleneek bir tepe yapılabilirmiydi diye. olmasa bile eski cep saatlerinin top şeklinde kurma kolları da gayet şık olur. isteyen big pilot kolu taktırır. ancak bu saate vintage tarzda bir kurma kolu daha havasına uygundur kannımca.
Mavi kadrana hasta oldum.... siyahı çok merak ediyorum. pazar günü görücez inşallah. ben bu saati herhalde siyah kadranı ve siyah kroko bir kayış ile dresswatch olarak kullanıcam. özel günlerde ancak gündelik bir saat olamayacak kadar değerli
Mete abinin ellerine emekleri gözlerine sağlık. emeği geçen herkese minnettarlığımı bildiriyorum. proje gelişiminden bihaber forumdan uzak olduğum günlerde beni projeye katan Mete abiye hepinizin huzurunda minnettarlığımı bildiriyorum.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ağus. - 13:20

Ya bu saat harika gerçekten, keşke öğrenci olmasaydım Smile alan herkese hayırlı olsun manevi değeri inanılmaz
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ağus. - 20:49

Pazar günü gün ışığı kaybolmadan toplanalım, saat kendini gün ışığında daha çok belli ediyor. (menevişli bir mavisi olduğu için miammiam )
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ağus. - 22:10

Toplantı sonucunu,yorumları ve fotoları merakla bekleyeceğim.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ağus. - 23:07

beşiktaş /kadıköy benım ıcın uygun olur.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 18 Ağus. - 23:33

vervito demiş ki:
evet.. kurma kolu ile ilgili mesajları şimdi okudum. ben galiba forumumuzda başlıkları doğru düzgün takip etme konusunda özürlüyüm.
tepe konusunda geç de olsa fikrimi söyleyeyim. saatimizin vintage havasına uymadığı konusunda hemfikirim arkadaşlarla. ancak saatimizin tepesinin de kendisi gibi özel olması konusunda da Mete abi ile başından beri hemfikirim. yeni yapılacak olan da gayet başarılı olacak çizimlerden öyle görünüyor. cami kubbesi fikrinden ziyade benim ilk aklıma hezarfen,n üçüşa geçtiği galata kulesinden esinlenme aklıma gelmişti. ancak tabii ki bu işin ehli olan insanlar daha iyi bilir ve kesin mete abinin de aklına gelmiştir ve sunulmuştur. galata kulesinden esinleneek bir tepe yapılabilirmiydi diye. olmasa bile eski cep saatlerinin top şeklinde kurma kolları da gayet şık olur. isteyen big pilot kolu taktırır. ancak bu saate vintage tarzda bir kurma kolu daha havasına uygundur kannımca.
Mavi kadrana hasta oldum.... siyahı çok merak ediyorum. pazar günü görücez inşallah. ben bu saati herhalde siyah kadranı ve siyah kroko bir kayış ile dresswatch olarak kullanıcam. özel günlerde ancak gündelik bir saat olamayacak kadar değerli
Mete abinin ellerine emekleri gözlerine sağlık. emeği geçen herkese minnettarlığımı bildiriyorum. proje gelişiminden bihaber forumdan uzak olduğum günlerde beni projeye katan Mete abiye hepinizin huzurunda minnettarlığımı bildiriyorum.

devenin basi okkiii
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ağus. - 0:18

Ok o zaman saat 19.30 gibi kadıköy deniz otobüsü iskelesi (İdo) yanında bir çay bahçesi var uygun mu ?
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ağus. - 1:15

saat gec degil mi?
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ağus. - 2:49

uygundur. 19:00 olsun gün ışığı açısından dedim. 19:30da mağrip çökmeye başlıyor artık.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ağus. - 3:03

19.00 olsun, o da geç mi ?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 19 Ağus. - 22:46

büyük ihtimalle yazlığa gideceğimden gelemicem :(
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 21 Ağus. - 22:18

Tekrarlıyorum, bugün saat 19.00 da Kadıköy İdo iskelesi yanında (Sarı balonun altı) çay bahçesinde görüşmek üzere.
Kimler geliyor ?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 21 Ağus. - 23:36

Kimse yok ? iptal mi etsek ?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 22 Ağus. - 6:34

Hatta iptal oldu bile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 22 Ağus. - 9:22

Bende sabırsızlıkla sonucu bekliyordum,hevesim kursağımda kaldı. agliyor
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz   Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 26 Ağus. - 2:18

bu arada saatlerin elimize ulaşma tarihi aşağı yukarıda olsa bellimi ve hangi kadranla gelecek acaba??

(eylül ayının ortalarında bir düğünde takmayı planlıyorum ve eğer yetişirse saatin kadranı renk kol düğmesi almak istiyorum Very Happy )

Forum Saatimizi Artik Gorup Deneyebilirsiniz
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Haydi kendi saatimizi imal edelim
» Yok artık:D
» Malatya`nın Da Artık Saat Kulesi Var
» Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL
» Forum saatinin makinesi